Nowe restauracje w centrum handlowym na Głębockiej | targowek.info

Nowe restauracje w centrum handlowym na Głębockiej

W Atrium Targówek przybyło restauracji. A to dopiero „przedsmak” wielkich zmian, jakie czekają centrum handlowe przy ul. Głębockiej na Bródnie.

 

W strefie food court w Atrium Targówek zaczęła w maju działać nowa restauracja Express Kuchnia Marche. Oferuje ona dania kuchni polskiej z elementami kuchni świata serwowanych w formie gorącego bufetu na wagę, ze stałą ceną za 100 g. W menu znajdują się też dania wegetariańskie i fitness oraz świeże koktajle i soki.

Zmieniła się też restauracja Sphinx, która po kilku latach funkcjonowania zwiększyła swoją powierzchnię o ponad połowę i teraz zajmuje już 304 m kw. Przy okazji wprowadzeno nowy wystrój całego wnętrza, ale sama oferta knajpy się nie zmieniła – dalej oferuje dania kuchni orientalnej i międzynarodowej.

Oprócz Express Kuchnia Marche oraz Sphinx’a w strefie gastronomicznej centrum handlowego na Głębockiej są też lokale jak McDonalds, North Fish, Subway, Erbil Kebab, Green It, Thai Papai, Ichiban Sushi oraz Trattoria.

To jednak drobne zmiany, w porównaniu z tym, co dopiero czeka CH na ul. Głębockiej. Właściciel Atrium Targówek planuje w kilku etapach znacząco powiększyć całe centrum handlowe – przede wszystkim poprzez zabudowę obecnych naziemnych parkingów. Pierwszy etap rozbudowy zacznie się już niedługo i obejmie wykup potrzebnych gruntów, opracowanie projektu oraz budowę dodatkowego parkingu.

 

PRZECZYTAJ O INNYCH NOWYCH KNAJPACH NA TARGÓWKU
(amerykańskiej, bałkańskiej i nie tylko)

zdjęcie na górze: mat. prasowe/Atrium Targówek

 

CZY DZISIAJ JUŻ ZAGŁOSOWAŁEŚ?

Zagłosuj na projekt

PRZECZYTAJ TEŻ:

2 komentarzy na temat “Nowe restauracje w centrum handlowym na Głębockiej

  • 24 maja 2016 o godz. 15:11

    Niektórymi restauracjami powinien zająć się Sanepid. I nie chodzi tu o czystość lokali czy kuchni. Chodzi o zapachy, którymi codziennie raczą spacerowiczów w lasku Bródnowskim. Smrodzik olejów frytkowych i burgerowych „reklamuje” te jadłodajnie w promieniu kilkuset metrów.

  • 25 maja 2016 o godz. 07:41

    dp fuj: liczy się $$$$$$ :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.