Brutalny napad na kobietę na placu zabaw

29
Share

W biały dzień, na środku Targówka, mężczyzna z nożem napadł i obrabował kobietę, która poszła z dzieckiem na plac zabaw!

 

Relację z tego dramatycznego wydarzenia otrzymaliśmy – niezależnie – od kilkorga czytelników targowek.info.  To, co wiemy na pewno, to że do napadu doszło wczoraj, 1 czerwca (w Dzień Dziecka!) w okolicach południa na placu zabaw położonym między blokami przy ul. Mokrej i Gajkowicza na Targówku Mieszkaniowym.

Młody mężczyzna z nożem w ręku napadł na kobietę, która poszła na plac zabaw z dwuletnim chłopcem. Nie skończyło się na „zwykłych” groźbach – bandyta rzucił kobietę za ziemię, groził jej nożem, przyduszał kolanem i wykręcał palce.

– Za chwilę kobieta podniosła się z ziemi, wyjęła portfel i oddała pieniądze. Mężczyzna uciekł – opisuje targowek.info świadek, który widział całe zdarzenie z balkonu bloku.

O tej godzinie w dzień powszedni placu zabaw był niemal pusty. Według naszych informacji, oprócz napadniętej kobiety i małego chłopca, w pobliżu znajdowała się tylko starsza pani, która nie była w stanie nic pomóc. Na szczęście bandyta nie zrobił krzywdy dziecku.

– Po kilku rozmowach z osobami z osiedla dowiedziałam się, że to nie jest pierwsza taka sytuacja i że takie napady i kradzieże już się zdarzały – mówi jedna z osób, które poinformowały nas o napadzie. – Ale po dzisiejszym przyjeździe policji, to nie spodziewam się niczego dobrego. Panowie policjanci nawet nie mieli ochoty wysiąść z samochodu do poszkodowanej… 

Poprosiliśmy policję o udzielenie dalszych informacji o tym napadzie. Gdy tylko je poznamy, opublikujemy na targowek.info.

Aktualizacja: Jak informuje st. sierż. Paulina Onyszko z Komendy Rejonowej Warszawa VI , bandyta, który napadł i okradł kobietę na placu zabaw przy ul. Mokrej wciąż jest poszukiwany. Wiadomo, że był to młody i szczupły mężczyzna, lecz policjanci nie udostępniają jego dokładnego rysopisu. Natomiast pani sierżant nie potwierdza, że sprawca brutalnego napadu groził kobiecie nożem – takiej informacji (którą my uzyskaliśmy niezależnie od dwóch różnych osób, których znamy imiona i nazwiska) policja oficjalnie nie ma. Niezależnie od tego oczywiście trwa policyjne postępowanie – i mamy nadzieję, że bandyta szybko zostanie złapany.

Z ostatniej chwili: 19-letni mężczyzna, podejrzany o ten napad, został zatrzymany przez policję.

plac_mokra

Plac zabaw między ulicą Mokrą i Gajkowicza, na którym doszło do napadu /fot. targowek.info

 

Zdjęcie na górze artykułu: Google Street View

 

CIĄG DALSZY TEJ SPRAWY – POLICJA ZŁAPAŁA BANDYTĘ! ZOBACZ JAK WYGLĄDA CZŁOWIEK, KTÓRY NOŻEM NAPADŁ NA KOBIETĘ Z DZIECKIEM

 

 

CZY DZISIAJ JUŻ ZAGŁOSOWAŁEŚ?

Zagłosuj na projekt

29
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx