Śmiertelny wypadek na Zabranieckiej

3
Share

W porannym wypadku na Targówku Fabrycznym zginął kierowca samochodu. Ulice Zabraniecka i Gwarków zostały zamknięte przez policję.

 

Do wypadku doszło w czwartek rano, krótko przed godz. 7. Po zderzeniu fiata i audi pierwszy z tych samochodów dodatkowo uderzył w potężny betonowy słup linii elektrycznej, który przewrócił się na auto. Niestety, kierowca fiata zmarł.

Gazeta.pl podaje, że oba samochody próbowały wyprzedzić kolumnę innych pojazdów i podczas tego manewru audi uderzyło w tył fiata. Tvnwarszawa.pl podaje, że kierowcy audi nic poważnego się nie stało – ma tylko zadrapaną rękę. Oba samochody zostały całkowicie zniszczone.

Ulice Zabraniecka i Gwarków (główny wyjazd z dzielnicy w stronę Rembertowa) zostały zamknięte przez policję, w okolicy są korki. W związku z zablokowanym przejazdem na ul. Zabranieckiej występują utrudnienia w kursowaniu autobusów linii 138 i 338. ZTM informuje, że autobusy linii 138 i 338 jadące w kierunku krańca Zajezdnia Utrata skrócone zostały do przystanku Utrata 02.

 

fot. straż pożarna

 

wszystkie zdjęcia: Straż Pożarna/JRG 15

3
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx