Pizza na Bródnie, Targówku i Zaciszu. Która jest najlepsza? [RANKING]

20
Share

Głodni? To nie trzymamy dłużej w napięciu i prezentujemy nowy ranking kulinarny. W tym tygodniu oceniamy pizzerię w dzielnicy. Kto podaje najlepszą pizzę na Bródnie, Targówku i Zaciszu? 

 

Pytaliśmy już was o sushi i kebaby, ale Targówek to jednak zagłębie pizzerii. Żadna inna kuchnia nie cieszy się u nas takim powodzeniem i nic dziwnego. Kto nie lubi peperroni na cienkim cieście…

Ale kto serwuje najlepszą pizzę? Zapraszamy do głosowania i wymieniania się opiniami w komentarzach. Chyba nie ma nikogo, kto jadł w każdej pizzerii w dzielnicy, więc wszyscy możemy dowiedzieć się czegoś nowego.

Pizzerie prezentujemy w kolejności alfabetycznej.

 

Pizzerie na Bródnie, Targówku i Zaciszu:

Antipasto, św. Wincentego 114

Główne atuty: sympatyczna obsługa, ogródek, świetne położenie przy głównym skrzyżowaniu, ale jednak na uboczu, z dala od zgiełku. A jak smakuje wam ta pizza?

Bella Napoli, ul. Kondratowicza 18

Wszyscy znają tę pizzerię, parkujące przed nią Ferrari, a wiele osób znam także pana Enzo Rossiego – właściciela pizzerii (i Ferrari). Zaczynał wałkować ciasto jako nastolatek w Neapolu, potem związał się zawodowo z Polską. Naszym zdaniem to kandydat do zwycięstwa w rankingu. Chyba, że wkurza was „u Włocha” ten wieczny tłok i długi czas oczekiwania na zamówienie.

Biesiadowo, ul. Borzymowska 3

My, Polacy, lubimy biesiadować – więch chyba lubimy też Biesiadowo. Tak przynajmniej można sądzić po sporym zainteresowaniem pizzerią przy Borzymowskiej. Jedna z pierwszych na Targówku, która oferowała piwo do pizzy. Bo jeszcze kilka lat temu to nie było takie oczywiste.

Camelot Pub Pizza Cafe, ul. Wyszogrodzka 3

Restauracja specjalizująca się w pizzy. Blisko Parku Bródnowskiego i to jest jej duży atut.

Creme de la Creme, ul. św. Wincentego 97/1

To nie jest zwykła pizzeria, a restauracja o dużo większych aspiracjach. Ale pizzę też mają, więc uwzględniamy ją w tym rankingu. Szczycą się niebanalnym wystrojem wnętrza i szefem kuchni: Wasyl Setrim to kucharz sprawdzony w kilku restauracjach w centrum.

Da Grasso, ul. Gilarska 58

Chyba pierwsza pizzeria na Zaciszu. Sieciówka, ale działa od lat i od lat ma stałe grono fanów.

Gusto Dominium, ul. Kondratowicza 27a oraz Malborska 47

Jedna z największych sieci w Polsce. Na Targówku ma aż dwa lokale, właściwie to jeden na Bródnie, drugi w centrum handlowym przy IKEA. Lokal przy Kodratowicza ma latem ważny atut: ogródek na zewnątrz i często siedzi tam sporo osób. Czyli pizza nie jest zła.

Osteria Italiana, ul. Borzymowska 43

Oprócz pizzy mają też makarony. Znamy takich, którym bardzo tu smakuje.

Pizza, ul. Radzymińska 204

Dawniej była tu pizza Maestro, teraz działa mała, rodzinna pizzeria. Nie reklamują się, wiec jeszcze są mało znani. Lokal można nazwać slow foodem. Składniki przygotowują na miejscu, zero mrożonek.

Pizza Hut, ul. Łabiszyńska 29

Były czasy, gdy wizyta w Pizza Hut była świętem, prawie jak wizyta w McDonalds. Ale to była dawno i bez sensu. Lokal przy Łabiszyńskiej jest teraz jedną z wielu pizzerii na Bródnie. Na ile lubianą?

PizzBurg, ul. Pszczyńska 26/U2

Modne ostatnio połączenie pizzeri z burgerownią. Notują sporo pozytywnych opinii.

Telepizza, ul. Bazyliańska 4 i Radzymińska 119

Marka znana w całym kraju ma swój jeden lokal na Targówku, a drugi na Bródnie. Konkuruje cenami, promocjami, ale też coraz lepszą jakością pizzy. Lubicie?

Jeśli o jakiejś pizzeri zapomnieliśmy, koniecznie piszcie w komentarzach lub na redakcja@targowek.info

 

*** GŁOSUJEMY***

fot. fot. Christian Jensen / CC 2.0

 

To nie koniec! Zagłosuj też na ulubioną restaurację z kebabem i sushi:

 

fot. Boca Dorada / Flickr CCNajlepszy kebab na Bródnie, Targówku i Zaciszu [RANKING]

Sushi / fot. Antti T. Nissinen / FlickrNajlepsze sushi na Bródnie, Targówku i Zaciszu [RANKING]

 

20
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx