Pościg samochodowy na Bródnie

11
Share

Dwa rozbite samochody, bijatyka. Znamy szczegóły wydarzeń, do których doszło wczoraj w biały dzień pomiędzy bródnowskimi blokami.

 

Pościg i wypadek widziało mnóstwo mieszkańców Bródna. Doszło do nich w środę po południu.

Policjanci z wydziału wywiadowczo–patrolowego zauważyli na ulicy Krasnobrodzkiej żółty sportowy samochód. Seat Leon Cupra jechał w taki sposób, że funkcjonariusze zaczęli podejrzewać iż kierowca może być pod wpływem środków odurzających. Jednak mimo wezwania do kontroli samochód nie zatrzymał się i zaczął uciekać.

Policjanci ruszyli na sygnale w pościg na Seatem, rozpędzone auta wjechały w Chodecką, a potem pomiędzy bloki w wąską ulicę Krasiczyńską. W miejscu, gdzie Krasiczyńska skręca ostro w prawo, uciekinier uderzył w zaparkowane Audi. Ale to jeszcze nie był koniec pościgu – kierowca Seata wysiadł z rozbitego auta i zaczął uciekać pieszo. Wkrótce policjanci go dogonili.

– Podczas zatrzymania mężczyzna naruszył nietykalność cielesną jednego z interweniujących policjantów – mówi sierż. sztab. Paulina Onyszko z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI

Jak podaje policja, zatrzymany mężczyzna odmówił poddania się badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, w związku z tym został przewieziony do szpitala, gdzie pobrano mu krew do badań.

– W dniu dzisiejszym, kiedy mężczyzna wytrzeźwieje, będą prowadzone z nim dalsze czynności – informuje targowek.info pani Paulina Onyszko.

 

Zdjęcie: Facebook/Rafał Wroński

Rozbity po pościgu na Bródnie Seat Leon Cupra/ fot: Facebook/Rafał Wroński

 

 

11
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx