Chińczyk i inne kuchnie azjatyckie na Bródnie i Targówku [RANKING]

19
Share

Ocenialiśmy już pizze, kebaby i sushi. Teraz czas na bary z kuchnią azjatycką. Do popularnych od lat „Chińczyków” i „Wietnamczyków” ostatnio dołączyli „Tajczycy”.

 

Prezentujemy listę barów z kuchnią orientalną działających w na Targówku i Bródnie. Jak zwykle czekamy na wasze opinie, sugestie i głosy.

 

Bar Vietnam Thailand, ul. Rembielińska 7a
Bar działa od lat w jednym z pawilonów na bazarku przy Rembielińskiej. Styl z lat 90., ale niektórzy wspominają te lata z sentymentem.

Chinka.pl, ul. Radzymińska 204
Dobry adres internetowy to już dużo w tym biznesie, więc Chinka komercyjnie radzi sobie nieźle. Czy jakość jedzenia nadąża za tą popularnością? Na pewno na plus liczymy lokal przy Radzymińskiej – schludnie, czysto i wygodnie.

Hong Ngoc, ul. Kondratowicza 25
Ten Wietnamczyk zajął lokal po kluskach i hamburgerach – i widać, że kuchnia azjatycka ma się na Bródnie całkiem dobrze. W środku spory tłumek, więc chyba smakuje?

Kim Nam, ul. Kondratowicza 11A
Kurczak Gom-Bao, kurczak Luc Lac albo kurczak w cieście Nim Nam – to tylko trzy z kilkudziesięciu dostępnych potraw w tym małym lokalu.

Little Vietnam, ul. Głębocka 15
Od lat działają na parkingu centrum handlowego Targówek i to jest ich największy atut – z ogromu przewijających się tędy ludzi, zawsze ktoś się skusi na kurczaka w słodko-kwaśnym. A jak wielu osobom smakuje na tyle, żeby wrócić?

Sai Gon Bar orientalny, ul. Turmoncka 22
Działa od kilku lat i w tej części Bródna cieszy się dużym powodzeniem.

Thaiexpress, ul. Kondratowicza 41A
Aż trudno uwierzyć, że tak dobrze karmią w tak obskurnym miejscu. Lokal mieści się w dawnej hydroforni za Aldikiem, zasłonięty jest jakimiś śmietnikami. Ale za to smakuje jakbyśmy naprawdę byli w Tajlanidi. Kto nie zna tego Tajczyka, koniecznie musi nadrobić zaległości.

Thai Papai, ul. Głębocka 15
Jeden z barów działających w CH Targówek. Podają kuchnię tajską.

Wok Viet, ul. Nieszawska 4b
Mało znany, ale przez wielu ceniony bar, znajdujący się pawilonie pomiędzy blokami na Bródnie. Serwuje orientalne jedzenie.

Woki Toki, ul. Trocka 10a
Bar znajduje się w pawilonach tuż przy dawnym bazarku i nocnej piekarni. To na pewno daje mu dodatkowe punkty w rankingu. Otwarte do 22.

 

fot. Jorge Gonzalez / Flickr

Zagłosuj też na ulubioną restaurację z kebabem, sushi i pizzą:

 

fot. Boca Dorada / Flickr CCNajlepszy kebab na Bródnie, Targówku i Zaciszu [RANKING]

Sushi / fot. Antti T. Nissinen / FlickrNajlepsze sushi na Bródnie, Targówku i Zaciszu [RANKING]

Pizza na Bródnie, Targówku i Zaciszu. Która jest najlepsza? [RANKING]

19
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx