Kamera online na budowę metra

8
Share

Chcecie na żywo obserwować budowę metra na warszawskim Targówku? Teraz, dzięki kamerze online, jest to możliwe.

 

Budowę II linii metra na Targówku w Warszawie pokazywaliśmy już na zdjęciach z ziemi, z wysokich pięter bloków, a nawet z drona. Teraz mamy jeszcze jedną możliwość „podglądania” budowniczych największej inwestycji w dziejach naszej części Warszawy: kamerę transmitującą obraz na żywo.

Kamera online, pokazująca na żywo zdjęcia z budowy metra na Targówku – a konkretnie z budowy stacji C17 przy ulicy Ossowskiego (u zbiegu z ul. Pratulińską) – działa dopiero od kilku dni. Zainstalował ją mieszkaniec naszej dzielnicy, którego okna wychodzą wprost na teren inwestycji.

Aktualnie budowa metra przy ul. Ossowskiego wygląda tak:

Kamera na żywo na budowę metra

Kamera na żywo na budowę metra (jeśli data w lewym górnym rogu zdjęcia nie jest aktualna – odśwież stronę w przeglądarce)

 

Kolorowe zdjęcia z kamery mają rozdzielczość 1920 na 1080 pikseli i są odświeżanie co około 1 minutę.

Obraz z kamery online możecie oglądać na stronie metro-targowek.pl – a dzięki uprzejmości właściciela kamery także u nas, na targowek.info. Mały podgląd „na żywo” umieściliśmy w specjalnym okienku, które zawsze znajdziecie w prawej części naszej strony, zarówno na stronie głównej targowek.info, jak i przy wszystkich artykułach. Po kliknięciu w to okienko, zobaczycie obraz w pełnej rozdzielczości.

Obecnie, po czterech miesiącach od rozpoczęcia inwestycji, budowniczowie metra na Targówku kończą już przekładanie podziemnych instalacji oraz ostateczne organizowanie placu budowy. Wkrótce czeka nas najciekawsze: drążenie tuneli i bezpośrednia budowa stacji. Dzięki kamerze online wszyscy będziemy mogli obserwować to na żywo.

 

Przeczytaj aktualny Raport z budowy metra na Targówku w Warszawie

 

8
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx