Bródno nie Białołęka. Tutaj można malować kredą. I to jak! [WIDEO]

9
Share

Julce zabroniono na strzeżonym osiedlu na Białołęce malowania kredą po asfalcie. Zapraszamy dziewczynkę do nas! Na Bródnie z rysunków na chodnikach zrobili dzieła sztuki! 

 

Pewnie widzieliście skandaliczne ogłoszenie, które obiegło w piątek internet. Pojawiło się na strzeżonym osiedlu przy ul. Kartograficznej na Białołęce. Ktoś w grzeczny, acz stanowczy, sposób prosi rodziców małej Julii o wyczyszczenie chodnika z rysunków, które dziewczynka namalowała kredą. I straszy paragrafami i donosi do administracji.

 

fot. Facebook

fot. Facebook

 

Oczywiście ogłoszenie od razu stało się hitem internetu. Nie wszyscy mieszkańcy osiedla przy Kartograficznej okazali się takimi bucami i szybko zorganizowali akcję wielkiego malowania kredą. W sobotę na osiedlu pojawił się nawet reporter Filip Chajzer, który wspólnie z mieszkańcami całą sprawę obśmiał.

Tymczasem my na Bródnie mamy inny hit związany z malowaniem kredą. U nas nie tylko można to robić, ale podnieśli malowanie do rangi sztuki. Pisaliśmy już wam o Filipie Popiołkowskim, który co jakiś czas ze znajomymi ozdabia bródnowskie chodniki fantastycznymi wzorami.

Teraz dostaliśmy film z takiego malowania. A więc tak to się robi na Bródnie:

 

9
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx