Pożar w bloku na Wysockiego | targowek.info

Pożar w bloku na Wysockiego

Niestety, w wieczornym zdarzeniu zginęła jedna osoba.

 

Ogień w bloku na ul. Wysockiego 16 na Bródnie pojawił się w czwartek przed godz. 19. Paliła się kuchnia w mieszkaniu na 9. piętrze, od strony podwórka.

Na miejsce przyjechały cztery pojazdy straży pożarnej – akcja była sprawna, nie było potrzeby ewakuacji bloku i ogień udało się szybko ugasić. Niestety, w zadymionym mieszkaniu ratownicy znaleźli ciało starszego mężczyzny. Lekarze pogotowia stwierdzili zgon…

Akcja strażaków na Wysockiego zakończyła się ostatecznie po godz. 21.

 

zdjęcie na górze jest ilustracyjne / fot. archiwum/Straż Pożarna

PRZECZYTAJ TEŻ:

5 komentarzy na temat “Pożar w bloku na Wysockiego

 • 13 października 2016 o godz. 23:14

  Dziś wieczorem, na skrzyżowaniu św. Wincentego z Kondratowicza, doszło do zderzenia wozu straży pożarnej z samochodem osobowym. Strażacy kierowali ruchem.
  Czy wóz straży, prawdopodobnie jadący „na sygnale”, jechał do opisywanego w artykule pożaru i nie dojechał?

 • 14 października 2016 o godz. 01:12

  @!?

  To nie był Wypadek PSP, a zderzenie dwóch pojazdów osobowych, srebrnego [Marka 1 i drugiego mi nieznane : ) ] który to miał skasowany cały przód, oraz czarnego „Ala sportowego” „Tu to chyba BMW Z3.Chyba!”, Który przeleciał po zderzeniu przez wysepkę rozdzielającą pasy, skosił sygnalizację i zatrzymał się na chodniku pod 15piętrowcem ;) A straż była na miejscu, bo rozlały się płyny z obu samochodów, trzeba było użyć sorbentu i paru innych rzeczy ;) Swoją drogą sądząc po uszkodzeniach pojazdu „Srebrnego” mam nadzieje że tam nikt nie został ranny..

 • 14 października 2016 o godz. 04:51

  A gdzie to się wszystko zaczęło”w kuchni?”

 • 14 października 2016 o godz. 08:10

  Poprawka, na miejscu były 3 Straże Pożarne

 • 14 października 2016 o godz. 18:18

  W zasadzie w blokach z lat 70 są hydranty na każdym piętrze. Pamiętam jeszcze jak przez mgłę węże i zawory. Dziś zostały tylko zaślepione rury. Wiem, wiem, bo i tak ukradną. Ale czy w zasadzie to zgodne z przepisami? W nowszym budownictwie są sprawne hydranty na klatkach?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.