Co z parkingiem na Wyszogrodzkiej?

23
Share

Nasz czytelnik dopytuje co z parkingiem przy ul. Wyszogrodzkiej, który miał powstać w tym roku. Urzędnicy zapewniają, że jeszcze zdążą.

 

Mieszkańcy Bródna pamiętają i pilnują projektów, na które głosowali w budżecie partycypacyjnym. I bardzo dobrze!

Krzysztof napisał do nas w sprawie parkingu przy ulicy Wyszogrodzkiej. Projekt polega na budowie prawie 200 miejsc do parkowania ukośnego wzdłuż ul. Wyszogrodzkiej na wysokości parku Bródnowskiego. Dziś auta też tam stają, ale na dziko, często na trawie czy przystanku.

Cywlizowany parking jest potrzebny, o czym świadczy liczba głosów. Na projekt zagłosowało prawie 2000 osób, a ciągle nic z nim się nie dzieje.

Szanowna redakcjo
Ponad rok temu w budżecie obywatelskim wygrał projekt budowy parkingu na ponad 200 aut wzdłuż ulicy Wyszogrodzkiej. Stąd moje pytanie,gdzie jest ten projekt i kiedy zostanie wykonany? Pieniądze były na ten cel!!!
– pisze Krzysztof.

Owszem pieniądze były – i to niemałe. Budowę zatok postojowych wyceniono na 494 tys. zł. Według ostatnich informacji z urzędu dzielnicy przy Kondratowicza, parking powstanie jeszcze w tym roku. Gotowa jest dokumentacja budowlana. Dokonano zgłoszenia robót budowlanych. Rozstrzygnięty jest też przetarg na budowę. Prace rozpoczną się w listopadzie i mają zakończyć do 15 grudnia 2016 r.

Jak zawsze przy inwestycjach przeciąganych na późną jesień, trzymamy kciuki za pogodę…

Na zdjęciu ulica Wyszogrodzka / fot. materiały do projektu budżetu

23
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx