Salon Agata Meble na Targówku – znamy datę otwarcia

31
Share

To prawdopodobnie najbardziej oczekiwany sklep na Targówku w tym roku. Sprawdźcie, kiedy będzie otwarcie salonu Agata Meble Warszawa Targówek.

 

Budowę wielkiego salonu Agata Meble na Targówku obserwujemy od prawie roku. Prace poszły sprawnie i teraz nadszedł czas na wielkie otwarcie.

Salon Agata położony jest na skraju Targówka (blisko granicy Warszawy i Marek), tuż obok marketu budowlanego Leroy Merlin i bardzo blisko swojego największego konkurenta – wielkiego sklepu meblowego IKEA Targówek. Najłatwiejszy dojazd samochodem jest trasą Toruńską (AK/S8), drugi wariant prowadzi ul. Radzymińską od Pragi aż do granicy stolicy z Markami.

Dwupoziomowy sklep na Targówku ma aż 25 000 m kw powierzchni handlowej, a przed nim powstał parking na 500 samochodów. Tak jak we wszystkich sklepach Agata, w ofercie znajdują się meble do pokoju dziennego, sypialni, jadalni i kuchni, a także meble wypoczynkowe oraz krzesła, stoły i materace. W części przeznaczonej na akcesoria do aranżacji wnętrz eksponowane są artykuły dekoracyjne, oświetlenie, dywany i tekstylia oraz szereg dodatków kuchennych.

Aranżacja sklepu Warszawa Targówek jest oparta na autorskiej koncepcji, którą sieć Agata od kilku lat wdraża w swoich salonach. W środku można kupić 20 000 mebli i artykułów wyposażenia wnętrz od około 300 producentów z Polski i z zagranicy. Jest także specjalna Strefa Premium markowych mebli zaprojektowanych m.in. przez włoskich i niemieckich projektantów. Poza tym salon Agata na Targówku ma też być miejscem prezentacji nowości produktowych oraz najciekawszych aranżacji.

Oficjalne otwarcie Salonu Agata Meble odbędzie się w piątek 18 listopada 2016 r. o godz. 10:00. Z okazji otwarcia przez tydzień od 18 do 24 listopada będą obowiązywać specjalne promocje – niektóre meble będą przecenione nawet o 50%.

Obiekt handlowy na Targówku w Warszawie to największy sklep sieci Agata w Polsce. Łącznie z tym na Targówku w całym kraju jest już 20 wielkopowierzchniowych sklepów z meblami i artykułami wyposażenia wnętrz. W Warszawie do tej pory działał tylko jeden salon Agata Meble i to dokładnie na drugim końcu stolicy – we Włochach. Nowy salon na Targówku obsługuje naszą, prawą stronę Wisły.

 

Salon Agata powstał na terenie Parku Handlowego Targówek. Adres: ul. Toruńska 118, Warszawa.

 

zdjęcie na górze: Agata Meble Warszawa Targówek krótko przed otwarciem / fot. targowek.info

 

31
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx