Weekendowy remont ul. Codziennej | targowek.info

Weekendowy remont ul. Codziennej

„Centralna” ulica Zacisza będzie miała nową nawierzchnię. Autobus 512 znów pojedzie objazdem.

 

Niedawno frezowana była ul. Rolanda, teraz przyszedł czas na sąsiednią ul. Codzienną, na której już od kilku tygodni naprawiane są krawężniki i przystanki.

Miejskie służby informują, że Codzienna (na odcinku od ul. Blokowej do Rolanda) będzie zamknięta od piątku, 4 listopada od godz. 20:00 do poniedziałku, 7 listopada do godz. 4:00 rano.

Objazd zamkniętego odcinka ul. Codziennej zostanie poprowadzony ulicami: Rolanda – Gilarska – św. Wincentego – L. Kondratowicza.

W związku z remontem od dnia 4 listopada 2016 r. (piątek) od ok. godz. 20:00 do dnia 7 listopada 2016 r. (poniedziałek) do ok. godz. 4:00 autobusy linii 512 zostają skierowane na trasę zmienioną trasą dookoła Zacisza:

DW. WILEŃSKI (przystanek nr 13) – Wileńska – Targowa – zawrotka na wysokości ul. Ząbkowskiej – Targowa – al. Solidarności – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Kondratowicza – Młodzieńcza – Radzymińska – al. Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Inżynierska – Wileńska – DW. WILEŃSKI (przystanek nr 13).

 

zdjęcie na górze: zalana ul. Codzienna w 2013 r. / fot. archiwum/czytelniczka targowek.info

PRZECZYTAJ TEŻ:

2 komentarzy na temat “Weekendowy remont ul. Codziennej

  • 4 listopada 2016 o godz. 22:40

    Trochę marna ilustracja. Frezowanie to nie panaceum na brak kanalizacji burzowej, tylko na dziury w jezdni i koleiny. Ciekawe kiedy dalsza część ulicy się doczeka remontu, bo frezowanie jest tylko na odcinku od Rolanda/Spójni do Blokowej.

  • 12 listopada 2016 o godz. 22:42

    Chodnik od przystanku do ul.Blokowej po stronie dawnej pętli nie został ukończony. Po frezowaniu prace nagle stanęły w miejscu. Liczylem, że przy okazji tego remontu zostanie rozwiązany problem tego przystanku. Musi powstać albo chodnik albo przejście na drugą stronę. Obecnie dla osób wysiadających i cofających się do ulicy blokowej wogóle nie przewidziano przejścia. Wogóle toskrzyżowanie jest bardzo niebezpieczne i zwłaszcza przejście dla pieszych przy markecie powinno być lepiej oświetlone. Był tam już poważny wypadek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.