Zimowe Osiedle Wilno – biegówki, lodowisko i gra miejska

14
Share

Deweloper Osiedla Wilno przygotował zimowe wydarzenia dla mieszkańców. Na początek gra terenowa już w tę sobotę. Choć to impreza promująca osiedle, wziąć udział może każdy. 

 

Dom Development znalazł nietypowy sposób na promowanie swojego osiedla. Pod hasłem „Zimowe Osiedle Wilno” zaplanowano cztery wydarzenia.

Pierwsze już w sobotę. To gra miejska, w której dorośli z dziećmi będą mogli wykazać się sprawnością i wiedzą, a wszystko to w duchu promowania zdrowego stylu życia oraz odkrywania tajemnic Wilna – tak zapewnia organizator. O zadaniach do wykonania wiemy tyle, że będą nawiązywały do tradycji i kultury Kresów Wschodnich. Udział jest bezpłatny, organizatorzy przewidzieli nagrody. Zapisy na zabawę tutaj.

Drugie wydarzenie odbędzie się 17 grudnia – osiedle odwiedzi Św. Mikołaj.

20 grudnia ruszy bezpłatne lodowisko o powierzchni 300 m2, które będzie do dyspozycji dla wszystkich warszawskich rodzin aż do końca lutego. Przy lodowusku staną food trucki i wypożyczalnie łyżew.

Kolejne  wydarzenie 7 stycznia – Koncert na rozpoczęcie Karnawału.

A w okresie Bożonarodzeniowym i w warszawskie Ferie Zimowe (11-26 lutego 2017) na terenie Wilna będzie można skorzystać z rozstawionych lodowisk, górki do zjeżdżania na sankach oraz z wypożyczalni nart biegowych. 

Oby tylko był śnieg.

 

14
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx