Zimowe Osiedle Wilno - biegówki, lodowiska i gra miejska | targowek.info

Zimowe Osiedle Wilno – biegówki, lodowisko i gra miejska

Deweloper Osiedla Wilno przygotował zimowe wydarzenia dla mieszkańców. Na początek gra terenowa już w tę sobotę. Choć to impreza promująca osiedle, wziąć udział może każdy. 

 

Dom Development znalazł nietypowy sposób na promowanie swojego osiedla. Pod hasłem „Zimowe Osiedle Wilno” zaplanowano cztery wydarzenia.

Pierwsze już w sobotę. To gra miejska, w której dorośli z dziećmi będą mogli wykazać się sprawnością i wiedzą, a wszystko to w duchu promowania zdrowego stylu życia oraz odkrywania tajemnic Wilna – tak zapewnia organizator. O zadaniach do wykonania wiemy tyle, że będą nawiązywały do tradycji i kultury Kresów Wschodnich. Udział jest bezpłatny, organizatorzy przewidzieli nagrody. Zapisy na zabawę tutaj.

Drugie wydarzenie odbędzie się 17 grudnia – osiedle odwiedzi Św. Mikołaj.

20 grudnia ruszy bezpłatne lodowisko o powierzchni 300 m2, które będzie do dyspozycji dla wszystkich warszawskich rodzin aż do końca lutego. Przy lodowusku staną food trucki i wypożyczalnie łyżew.

Kolejne  wydarzenie 7 stycznia – Koncert na rozpoczęcie Karnawału.

A w okresie Bożonarodzeniowym i w warszawskie Ferie Zimowe (11-26 lutego 2017) na terenie Wilna będzie można skorzystać z rozstawionych lodowisk, górki do zjeżdżania na sankach oraz z wypożyczalni nart biegowych. 

Oby tylko był śnieg.

 

PRZECZYTAJ TEŻ:

14 komentarzy na temat “Zimowe Osiedle Wilno – biegówki, lodowisko i gra miejska

 • 25 listopada 2016 o godz. 07:40

  A BIEGAC BEDZIEMY GDZIE? PO POLU PGR? A MOZE SKOKI NARCIARSKIE Z TYCH GÓREK USPANYCH Z BUDOWANEGO GETTA?

 • 25 listopada 2016 o godz. 09:27

  Janusz getto to ty masz umysłowe w swojej glowie

 • 25 listopada 2016 o godz. 09:39

  W Warszawie to teraz mamy zimy jak w latach 50 w Londynie. Szare, bure i śmierdzące spalinami z waszych samochodów i śmieciem palonym w waszych piecach.

 • 25 listopada 2016 o godz. 09:40

  Bardzo ciekawy pomysł, szkoda że deweloper zaspokaja w ramach „promocji osiedla” podstawowe sportowo-kulturalne potrzeby mieszkańców. Osiedle produkuje armię dzieci, czy władze dzielnicy znów obudzą się po fakcie? Przydał by się żłobek, przedszkole, dobre boisko wielofunkcyjne, z możliwością zadaszenia na zimę i montażu lodowiska.

 • 25 listopada 2016 o godz. 11:44

  Hehehe prawdziwy Janusz. Coś robią to źle bo po co.
  Jak nic nie robią to jeszcze gorzej… Masakra a i tak pewnie pierwszy przebiegnie zobaczyć co tu da się jeszcze skrytykować.

 • 25 listopada 2016 o godz. 13:12

  do Heheszek: przybiegnę zobaczyć jak słoiki demolują MOJE MIASTO

 • 27 listopada 2016 o godz. 03:33

  Wrócił stary, głupi Janusz :)

 • 27 listopada 2016 o godz. 10:27

  Osiedle naprawde fajne i tylko tyle ,bo przecież tam nic nie ma na spacer nie ma gdzie iść bez auta ani rusz i ta spalania pod nosem a i w tym kawęczynie też nie wiadomo co po nocach palą bo kłęby dymu się wydobywaja.

 • 28 listopada 2016 o godz. 08:22

  Jaka niby spalarnia pod nosem? Spalarnia jest ponad 2 km od osiedla i nie generuje żadnych smrodów (w odróżnieniu od „przydomowych spalarni” na Zaciszu). A że nic nie ma na Elsnerowie, to wina władz Targówka, które permanentnie nic tam nie robią. Nawet kawałka chodnika do przystanku PKP nie są w stanie od paru lat wbudować.

 • 29 listopada 2016 o godz. 10:50

  Bo na bródnie targówku czy w ząbkach markach nie ma domków jednorodzinnych które są opalane drewnem i śmieciami…. słoiki uczyc się topografii mazowsza!

 • 29 listopada 2016 o godz. 16:48

  To już nie chodzi czy ktoś jest słoikiem czy nie , ja osobiście mam mnóstwo znajomych w Markach i Ząbkach i wiem czym palą ,wszystkim co się nadaje do spalenia, niestety opalanie gazem drogo wychodzi przy dużym metrażu domu i taniej jest palenie śmieciami, dopóki ludzie będą mieli 2 piece w kotłowni proceder palenia śmieci będzie trwał.

 • 9 grudnia 2016 o godz. 10:12

  Pękają już mury w waszych bloczkach postawionych na bagnach?

 • 14 grudnia 2016 o godz. 22:00

  Nic tam nie budować kupiliście domy w polu podmokłym taniej to sobie tam mieszkajcie. Nazbieracie z podatków kasy to wam wybudują tak za 30 lat pozamieniacie rejestracje, meldunki płacenie podatków uzbieracie będzie a nie kit wam w ok. Lewactwo tylko daj i daj a daj coś od siebie !

 • 20 grudnia 2016 o godz. 12:53

  Dom Development stawia przenosne kible pod oknami mieszkancow! Robi co chce wbrew protestom mieszkancow.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.