Dziś spotkanie o Łodygowej

67
Share

Długo wyczekiwany remont Łodygowej wzbudza duże kontrowersje. Dziś jest okazja, żeby osobiście zapytać urzędników o szczegóły rozbudowy ulicy.

 

Remont Łodygowej, na który czekamy od dziesięcioleci, może się wreszcie rozpocząć. Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych ogłosił niedawno przetarg, oferty zostaną otwarte 5 kwietnia, wykonawca powinien skończyć prace w 2019 roku.

Jednak im bliżej przebudowy ulicy, tym więcej osób zagłębia się w szczegóły projektu, a te nie wszystkim się podobają. Nasz artykuł na te temat przed kilkoma dniami wzbudził duże zainteresowanie. Spierają się głównie ci, którym zależy na jak najszybszym rozpoczęciu prac, z tymi, którym ulica przebiegnie pod oknami lub zabierze miejsca parkingowe.

Dziś pospierać można się osobiście, można też dopytać o szczegóły urzędników. Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych zaprasza na spotkanie informacyjne na temat rozbudowy Łodygowej. Odbędzie się dzisiaj, w czwartek 2 marca, o godz. 17.30 w Szkole Podstawowej nr 84 przy ul. Radzymińskiej 227.

„Podczas spotkania zaprezentowany zostanie projekt drogi oraz omówione uwarunkowania związane z jego realizacją. Będziemy także odpowiadać na wszelkie pytania dotyczące rozwiązań projektowych oraz harmonogramu prac nad inwestycją” – czytamy w zaproszeniu.

Na zdjęciu ulica Łodygowa / fot. ZMID

67
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx