Imprezowy autobus 212 przebojem internetu

15
Share

Jeszcze nie widzieliście, jak wesoło (naprawdę wesoło) jest w autobusach na Targówku? Nadróbcie zaległości!

 

Krótki film z przejazdu autobusu 212, który umieściliśmy na facebookowym fanpejdżu targowek.info w piątek późnym wieczorem, błyskawicznie rozszedł się po internecie. Na tę chwilę obejrzało go już ponad 50 tysięcy internautów – a będzie więcej, bo tematem zainteresowały się ogólnowarszawskie media.

Dlaczego? Zobaczcie sami:

 

 

To fragment przejazdu autobusem 212, który uwiecznił na smartfonie zaprzyjaźniony z redakcją targowek.info mieszkaniec Targówka.

Jest późna noc, jeden z ostatnich kursów, autobusem jedzie tylko kilkoro wesołych młodych ludzi. Ich dobry nastrój udziela się też kierowcy, który włącza głośno muzykę i prowadząc autobus bawi się w DJ-a i wodzireja w jednym. Zagaduje pasażerów, dyskotekowo mruga światłami i fantazyjnie pokonuje rondo u zbiegu ul. Ossowskiego i Witebskiej.

Kto prowadził pojazd? Oczywiście najbardziej znany kierowca autobusów w Warszawie, zwany „Wesołym Kierowcą”. Już od lat miło rozmawia z pasażerami, wita ich, zabawia rozmowami oraz komentarzami przez głośnik i zdobywa coraz większą popularność – która zaczęła się w lecie 2012 roku od artykułu na stronie targowek.info.

Teraz tych fanów niewątpliwie mu jeszcze przybędzie. Opublikowany przez nas film, oprócz wielkiej ilości obejrzeń, zebrał też mnóstwo komentarzy, praktycznie samych pochwalnych.

Super, więcej powinno być tak pozytywnych ludzi„, „Pozytywny kierowca, gdyby inni tacy byli, było by milej w komunikacji miejskiej”, „Miałam okazję jechać z tym kierowcą, ogólnie czad” – komentują internauci na fanpejdżu Targówek – Moja Dzielnica.

Same dobra słowa o Wesołym Kierowcy ma też autor tego filmiku.

– Kierowca wiedział, co robi. W autobusie było tylko siedem osób, wszyscy młodzi i wszyscy uhahani od ucha do ucha. Nikomu ta „dyskoteka” nie przeszkadzała, przeciwnie, wszyscy pasażerowie dobrze się bawili – mówi targowek.info Jacek.

Te pozytywne opinie pasażerów chcielibyśmy podkreślić bardzo wyraźnie – na wypadek, gdyby pracodawca Wesołego Kierowcy próbował mieć o piątkowej zabawie w autobusie 212 na Targówku inną opinię…

 

15
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx