Frezowanie Radzymińskiej – odcinek nr 3 | targowek.info

Frezowanie Radzymińskiej – odcinek nr 3

Drogowcy nie odpuszczają: w ten weekend znowu utrudnienia na wylotówce do Marek i Ząbek.

 

Czeka nas kolejny etap frezowania nawierzchni na ulicy Radzymińskiej. To trzeci weekend robót. ZDM kontynuuje prace na zachodniej jezdni tej drogi.

W ubiegły weekend nowy asfalt pojawił się na odcinku od granicy miasta do skrzyżowania z ulicą Bystrą. W najbliższy weekend (czyli od dzisiejszego wieczoru) roboty obejmą odcinek od Bystrej do Młodzieńczej (ale bez skrzyżowania).

Prace rozpoczną się w piątek 19 maja o 22.00 a zakończą się w poniedziałek 22 maja o 4.00 rano.

W związku z robotami remontowany odcinek będzie wyłączony dla ruchu. Ruch będzie odbywał się po drugiej jezdni, na której będzie po jednym pasie w każdym kierunku.

Kierowcy jadący Radzymińską w kierunku centrum Warszawy przejadą na drugą jezdnię przez przewiązkę na skrzyżowaniu z ul. Bystrą, a na właściwą jezdnię wrócą na skrzyżowaniu z ul. Młodzieńczą. Zamknięty będzie wyjazd na ul. Radzymińską z ulic Krynoliny i Mroźnej.

 

zdjęcie na górze: frezowanie Radzymińskiej / fot. targowek.info

 

PRZECZYTAJ TEŻ:

4 komentarzy na temat “Frezowanie Radzymińskiej – odcinek nr 3

 • 20 maja 2017 o godz. 14:06

  Jak ktoś jeździ radzyminska to widzi że coś się świeci w najbliższym czasie, ale w piątek nie znalazłem necie informacji ze w ten weekend tez będą prace remontowe, czy dopiero dzisiaj się pojawiły komunikaty czyli po fakcie ?

 • 20 maja 2017 o godz. 17:28

  Artykuł jest z piątku

 • 22 maja 2017 o godz. 07:39

  Adrian: chyba mozg ci w nogi poszedl

 • 25 maja 2017 o godz. 08:49

  O56 Najwazniejsza w odchudzaniu jest motywacja moje drogie panie, ja codziennie ogladam metamorfozy przed i po odchudzaniu i daje mi to kopa do cwiczen, kto chce tez troche motywacji niech sobie wpisze w google: odchudzanie przed i po by sasetka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.