Nad Targówkiem skoczą spadochroniarze

0
Share

Sprawdźcie, co jeszcze będzie się działo w dzielnicy z okazji Dnia Dziecka dzisiaj i w weekend.

 

GKP Targówek

1 czerwca na stadionie GKP Targówek odbędzie się dziecięcy turniej piłkarski o puchar prezesa RSM Praga. Mecze będą trwały w godzinach 9-14, a po nich, od godz. 14:00 na obiekcie GKP odbędzie się festyn z okazji Dnia Dziecka. Chyba główną atrakcją imprezy będzie skok i pokaz spadochronowy wykonany ponad płytą boiska przez grupę Sky Magic. Skok odbędzie się około godziny 17:30.

Sklep Saturn

Z Dniem Dziecka połączył swoje 10. urodziny sklep Saturn w CH Zielony Targówek. Na nadchodzące dni (1-3 czerwca) Saturn na Targówku przygotował liczne atrakcje. Miłośnicy gier będą mogli wziąć udział w turnieju gamingowym, obejmującym rozgrywki FIFA 17, Lego i Counter-Strike z pulą nagród w wysokości 30 000 zł. Wszyscy chętni będą mogli również wkroczyć w  wirtualną rzeczywistość, testując gogle VR marki Samsung.

Targówek Park i Domoteka

W sobotę 3 czerwca, z okazji święta najmłodszych, Targówek Park łączy kreatywną zabawę z pozytywnym przekazem i uczy przyjaźni. W Misiowej Krainie dzieci namalują laurki, które trafią do potrzebujących dzieci. Będą też inne, rozwijające twórczość atrakcje, gry oraz zabawy.

XXIII Igrzyska Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej

Stadion OSiR Targówek przy ul. Łabiszyńskiej po raz kolejny będzie świadkiem szczególnej rywalizacji. W sobotę, 3 czerwca, odbędą się tam XXIII Igrzyska Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej. Rokrocznie na to wydarzenie przybywa blisko 300 młodych sportowców z Warszawy i okolic, by walczyć o mistrzowskie tytuły.

„Motoserce” w parku Bródnowskim

Również w sobotę 3 czerwca, w parku Bródnowskim odbędzie się finał 9. edycji akcji „Motoserce – krew darem życia!” – ogólnopolskiej akcji zbiórki krwi. W trakcie sobotniego wydarzenia zagrają  m.in. Brathanki oraz Czarno-Czarni. Nie zabraknie również gier i zabaw dla najmłodszych oraz parady motocykli. W czasie finału „Motoserca” prowadzone będą także szkolenia z bezpiecznej jazdy oraz zasad udzielania pierwszej pomocy. Zabawa potrwa od godz. 10.00 do 20.00.

Gimnazjum 141

Także 3 czerwca w gimnazjum 141 przy ul. Trockiej (obok bazarku) w godzinach 10-12 gry, zabawy i konkursy z nagrodami dla dzieci.

9. Festiwal Dzieci i Młodzieży „Artystyczny Targówek”

W Parku Bródnowskim podczas 9. Festiwalu Dzieci i Młodzieży „Artystyczny Targówek” w niedzielę, 4 czerwca, od godz. 12.00 do 19.00 na całe rodziny czekać będą prezentacje wokalne, taneczne, teatralne i akrobatyczne. Przygotowano również namioty, w których dzieci będą mogły wziąć udział m.in. w zajęciach plastycznych, doświadczeniach i eksperymentach, a także animacjach w języku angielskim.

 

Tacy spadochroniarze skoczą 1 czerwca nad Targówkiem /fot. Facebook/Sky Magic

 

0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx