Atak na kierowcę autobusu na ul. Ossowskiego | targowek.info

Atak na kierowcę autobusu na ul. Ossowskiego

Pięciu pijanych mężczyzn pobiło kierowcę miejskiego autobusu. Bo zwrócił im uwagę.

 

To incydentu doszło w niedzielę rano na tymczasowej pętli autobusowej „Witebska” przy ul. Ossowskiego na Targówku Mieszkaniowym. Autobusy zatrzymują się tam na czas budowy metra.

Obok miejskiego autobusu linii 517 „bawiło się” pięciu mężczyzn, którzy pili alkohol i hałasowali. Kierowca autobusu zwrócił im uwagę – na co mężczyni odpowiedzieli agresją.

Jak podaje policja, piątka mężczyzn wyciągnęła kierowcę z autobusu i zaczęła okładać pałkami i kijami bejsbolowymi. Niedługo potem napastnicy uciekli.

Bandytów szukało po Targówku kilka radiowozów. W ciągu godziny funkcjonariusze zatrzymali trzech z nich. Policja nie podaje ich inicjałów, ale wiadomo, że mają kolejno 17, 22 i 35 lat. Wszyscy byli pijani, a być może też pod wpływem narkotyków – to będzie ustalone po kolejnych badaniach.

Kierowca autobusu trafił do szpitala, ale na szczęście jego obrażenia nie są groźne. Po otrzymaniu pierwszej pomocy został wypisany do domu. Policja poszukuje pozostały bandytów, i ich zatrzymanie wydaje się być kwestią czasu.

 

na zdjęcie: rondo przy skrzyżowaniu ulicy Ossowskiego i Witebskiej / fot. archiwum targowek.info

PRZECZYTAJ TEŻ:

9 komentarzy na temat “Atak na kierowcę autobusu na ul. Ossowskiego

 • 28 sierpnia 2017 o godz. 13:09

  ciekawe kto to. czekam na ksywki specjalistów od patologii na TGK :)

 • 28 sierpnia 2017 o godz. 13:12

  Teraz się zacznie że patola itp. Jak po lewej stronie coś się stanie to cichutko itp. Na prawej epizody są urabiane jako reguły. Zaraz będą pisać że to przez 500 plus.

 • 28 sierpnia 2017 o godz. 13:15

  Wreszcie ktoś prawidłowo napisał na jakiej to było ulicy.

 • 28 sierpnia 2017 o godz. 14:22

  do Ewa: to jest portal o tej stronie strolicy, więc to chyba normalne.
  Jeszcze żaden znawca Antków, Adrianków i innych się nie ujawnił. Czekamy czekamy. Na pewno wiecie kto to był.

 • 28 sierpnia 2017 o godz. 14:44

  w 150 tyś mieście (Targówek) takie epizody się zdarzają. Na Białołęce dzisiaj nożem zaatakowano sprzedawczynie.

 • 28 sierpnia 2017 o godz. 19:14

  Kiedy widzieliście ostatnio pieszy patrol policji albo straży miejskiej na Targówku?
  Już nawet nie po zmroku,ale w dzień?
  Co noc na placu zabaw przy Orańskiej i w alejce przed przedszkolem im.Króla Maciusia są libacje.Można sobie dzwonić,wzywać,prosić,płakać do woli w słuchawkę. Patrol,o ile w ogóle przyjedzie,to w godzinę-dwie po zgłoszeniu.I nikt,nigdy nie ruszy czterech liter z samochodu.Poświecą latareczką z 50 metrów i „nie stwierdzą”. Przez Skwer Wiecha to już strach chodzić nawet w dzień. W nocy jest tam „no go zone”.Słychać tylko łomot disco polo,wycie troglodytów i trzask tłuczonego szkła. Waadza nie wie.

 • 28 sierpnia 2017 o godz. 23:38

  Skończą się wakacje, będzie mniej tego typu kryminałków. Rodziny swoich rodzin powrócą do swoich czy swojskich wiosek i małych miasteczek. Skończą się „gościnne występy”. W końcu koniec sierpnia, koniec wakacji – wypili na pożegnanie lata.

  Tak na marginesie: czy schwytano tych „czereśków”, którzy kradli rowery w blokach na Wincentego? [było o tym na portalu]

 • 29 sierpnia 2017 o godz. 09:10

  jak się skończa wakację to ze swoich wiosek najadą tubylby i tymczasowi rezydenci i będą takie korki jak przed wakacjami. Lada dzień czeka nas powrót kataklizmu komunikacyjnego zarówno korki i jak zabydlone autobusy głównie kochana 500 :)

 • 29 sierpnia 2017 o godz. 17:14

  zatrzymali TYCH 3 ŁEBKÓW:)

  NIE POZNAJE Z MORDY ŻADNEGO Z NICH

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.