Remont na Swojskiej, utrudniony dojazd do jeziorka

6
Share

Fragment ulicy zostanie zamknięty na cały weekend.

 

Wreszcie widać koniec prac przy budowie kanalizacji na Elsnerowie. Oznacza to jednak spore utrudnienia w najbliższy weekend.

Od dzisiejszego piątku 11 sierpnia, od godz. 22.00, do niedzieli 13 sierpnia do godz. 22.00 całkowicie zamknięta będzie ul. Swojska na odcinku od ul. Wiernej do ul. Jesiotrowej.

To krótki odcinek, ale dość ważny – prowadzi tędy trasa autobusu 170 oraz najwygodnieszy dojazd do szrucznego jeziorka przy ulicy Bardowskiego.

Ruch na tym fragmencie Swojskiej będzie zamknięty, gdyż w tym czasie odtworzona zostanie nawierzchnia jezdni po budowie kanalizacji sanitarnej.

Przez cały weekend autobusy linii 170 będą kursowały w obu kierunkach na trasie: Rondo Starzyńskiego – PKP Zacisze-Wilno. Natomiast linia nocna N66 będzie kursowała trasą objazdową ulicami Radzymińską i Łodygową.

A w takim razie jak dojechać nad zalew na Targówku? Komunikacją miejską w ten weekend to niemożliwe. Samochodem trzeba solidnie naddać drogi – należy zaciszańską ulicą Łodygową wyjechać do Ząbek, a potem wrócić do Warszawy ulicą Janowiecką, skąd będzie możliwy wjazd w Bardowskiego. Lecz najlepiej pojechać nad zalew po prostu rowerem :)

 

zdjęcie na górze: sztuczne jeziorko przy Bardowskiego /fot. targowek.info

6
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx