To oni pobili kierowcę autobusu na Ossowskiego | targowek.info

To oni pobili kierowcę autobusu na Ossowskiego

Policja ujawniła zdjęcia trzech mężczyzn, którzy pobili kierowcę miejskiego autobusu na pętli Witebska. Sąd aresztował ich dzisiaj na dwa miesiące.

 

O dramatycznych wydarzeniach na tymczasowej pętli „Witebska” przy ul. Ossowskiego pisaliśmy na targowek.info tutaj.

Przypomnijmy, że w niedzielę rano obok miejskiego autobusu linii 517 „bawiło się” kilku mężczyzn, którzy pili alkohol i hałasowali. Kierowca autobusu zwrócił im uwagę – na co mężczyni odpowiedzieli agresją. Napastnicy wyciągnęli kierowcę z autobusu i zaczęli okładać go pałkami i kijami bejsbolowymi. Niedługo potem uciekli – ale w ciągu godziny funkcjonariusze zatrzymali trzech z nich.

Dziś policja poinformowała, że 17-letni Sebastian W., 22-letni Paweł W. oraz 35-letni Dawid W. usłyszeli zarzuty pobicia kierowcy autobusu z użyciem niebezpiecznego narzędzia.

Policja podaje, że to wszyscy uczestnicy tego zajścia, choć wcześniej były informacje, że atakujących było aż pięciu. Jak dziś informuje policja, wg ustaleń funkcjonariuszy do stojącego na Ossowskiego autobusu linii 517 wszedł młody mężczyzna, który podszedł do kierowcy i zaczął go bić. Chwilę później dołączyli do niego dwaj pozostali napastnicy. Jeden z nich zadawał kierowcy ciosy pałką bejsbolową. Wyciągnąwszy kierowcę z autobusu, dalej bili go i kopali po całym ciele.

Kierowca z obrażeniami głowy i ogólnymi potłuczeniami został przewieziony do szpitala – ale na szczęście obrażenia nie okazały się poważne.

17-letni Sebastian W., 22-letni Paweł W. oraz 35-letni Dawid W. zostali początkowo przewiezieni na komisariat przy ul. Chodeckiej, gdzie po zbadaniu alkomatem okazało się, że mieli ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Dochodzeniowcy z Targówka zebrali materiał dowodowy i przedstawili trzem mężczyznom zarzut pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Za ten czyn grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności. Dzisiaj sąd zastosował wobec nich 2-miesięczny areszt.

A oto trzej sprawcy brutalnego napadu na kierowcę autobusu 517 na zdjęciach Policji. Niestety, polskie prawo nie pozwala ujawnić ich twarzy:

17-letni Sebastian W.
22-letni Paweł W.
35-letni Dawid W.

 

wszystkie zdjęcia: Policja

 

PRZECZYTAJ TEŻ:

27 komentarzy na temat “To oni pobili kierowcę autobusu na Ossowskiego

 • 29 sierpnia 2017 o godz. 18:08

  „17-letni Sebastian W., 22-letni Paweł W. oraz 35-letni Dawid W” -wszyscy „W” -czyżby bracia?

 • 29 sierpnia 2017 o godz. 18:19

  W takich przypadkach wizerunki powinny być publikowane. Niech cała Polska wie jakie to mendy. Ale i tak nie trafią za kratki dłużej niż ten areszt. Kara w zawiasach i dalej…

 • 29 sierpnia 2017 o godz. 18:21

  Ładne chłopaki i jak ubrane :)

 • 29 sierpnia 2017 o godz. 18:22

  Ten Jeden to typowy Heleniarz…..

 • 29 sierpnia 2017 o godz. 18:28

  ładne chłopaki.
  I jak gustownie ubrani.
  Do piekła !

 • 29 sierpnia 2017 o godz. 18:44

  Widziałem to zajście z okna. Ja zadzwonilem po policje i pogotowie. Ich bylo nie trzech, tylko pieciu. Pewnie nie chca wsypac kolegow, ale moze monitoring w autobusie nagral cala sytuacje.

 • 29 sierpnia 2017 o godz. 19:09

  DOBRZE ZE ZAREAGOWALES. BRAWO.OPUBLIKUJCIE MORDY ICH.

 • 29 sierpnia 2017 o godz. 21:31

  Ludzie, jesteście wszyscy beznadziejni i wszyscy warci siebie. Nikt z Was nie zna tych ludzi, ale pewnie, najlepiej ocenić człowieka po jednym czynie. Gówno wiecie na ich temat, ale jak zawsze każdy ma dużo do powiedzenia. Mendy? Nie sądzę. Zwykli ludzie, pijani, niestety nie panujący nad sobą. Nie usprawiedliwia ich wcale to, choć każdemu po alkoholu odbija. Zdarzają się różne sytuacje. Chłopaki dostaną karę, faktycznie, może i zasłużoną, ale Wam nic do tego. Można bronić niewinnych ludzi, ale nie wolno Wam oczerniac winnych, dlaczego? Bo nikt z Was nie jest święty i każdy na koncie ma jakieś, małe lub większe wyskoki… Dajcie już sobie spokój z tym bólem tyłka, bo wielu z Was może kiedyś przesadzić i zrobić komuś krzywdę, umyślnie, świadomie – bądź nie.

 • 29 sierpnia 2017 o godz. 21:46

  mnie sie kiedyś pawełek zdygał ,mówi do mnie jakiś problem staną a ja mu że z banii a on żartowałem żartowałem i odszedł szybko

 • 29 sierpnia 2017 o godz. 22:28

  Brawa dla policjantów za szybkie ujęcie sprawców!

 • 29 sierpnia 2017 o godz. 22:39

  No sebus długo się nie pobujales

 • 30 sierpnia 2017 o godz. 00:19

  Lajla, podaj prawdziwy pseudo, to sprawdzimy, czy mówisz prawdę… Ohoho, Ty bujaj się dalej, może i Ciebie to spotka…

 • 30 sierpnia 2017 o godz. 08:26

  Do: Jotjot – WTF? Czy Ty jesteś jednym z tych dwóch których jeszcze nie złapali? Jeśli nie to Ci życzę człowieku, żeby Ci też mordę stłukły jakieś bezmózgie wałki jak ich zapytasz o drogę, niechcący potrącisz na ulicy, czy krzywo spojrzysz… Takich ludzi, jak te zwierzęta powinno się odizolować od reszty społeczeństwa, bo ja sobie nie życzę , żeby się pałętali po moim osiedlu. Kiedyś tak się podniecą że zabiją.

 • 30 sierpnia 2017 o godz. 08:38

  Ale nic a nic mnie obchodzi ich temat, ale zaczął od momentu kiedy „Napastnicy wyciągnęli kierowcę z autobusu i zaczęli okładać go pałkami i kijami bejsbolowymi” bo to nie jest błąd jak przekroczenie prędkości albo jazda rowerem po chodniku. I nie nie każdemu „po alkoholu odbija” bo jeżeli Ci odbija tak, że bijesz człowieka kijem to znaczy, że już nigdy więcej alkoholu do ust wziąć nie powinieneś. A ostracyzm społeczny jest jedną z kar.

  Kara powinna być jak najsurowsza, bo patologia się czuje bezkarnie i jeżeli coś się nie zadzieje to będzie tylko gorzej.

 • 30 sierpnia 2017 o godz. 10:15

  ktoś ich zna? ja nie kojarze żadnego z nich …

 • 30 sierpnia 2017 o godz. 10:17

  aa anie tego w czerwonej koszulce kojarze :)

 • 30 sierpnia 2017 o godz. 10:33

  Do Sąsiad. Tak, monitoring pokazuje pięciu. Tych trzech, zatrzymanych oraz pozostałych dwóch z których jeden ma w ręku……..młotek !!!!!!!!!

 • 30 sierpnia 2017 o godz. 11:27

  typowe sebixy !

 • 30 sierpnia 2017 o godz. 14:45

  Rodzice powinni być dumni.

 • 30 sierpnia 2017 o godz. 17:38

  Brawo policja. Nie tłumaczy ich to ze byli pijani. Ukarać tak zeby im i im podobnym odechciała się być bohaterami w pięciu na jednego

 • 30 sierpnia 2017 o godz. 22:49

  Dać temu poszkodowanemu kierowcy się napić, dać mu też do rąk stick baseball i postawić przed nim tych nygusów w kajdankach. Z tym że mogą mu zwracać uwagę. Byłoby fair. Dać mu 5-10 minut.

 • 3 września 2017 o godz. 01:02

  do jotjot, nie kumam bronisz bandytów???!!!! a uj mnie obchodzi że jeden z drugim po wódzie dostaje małpiego rozumu, niech nie pije w takim razie, i nie wyjeżdżaj z tekstami że każdy coś tam ma za uszami, jasne, każdy po gorzale idzie i nawala bejsbolem ludzi, co? to może tak u ciebie jest…

 • 3 września 2017 o godz. 08:34

  Lool, jesteś chyba trolem, człowieku. Jak komuś odbija po alkoholu to nie powinien go pić. Jakby poniosło ich i Ciebie by pobili to też byś ich bronił? Masz rację, wszyscy jesteśmy beznadziejni, jedyni sprawiedliwi to ci trzej osadzeni… czasami lepiej już nic nie pisać, serio. Nikt nie jest święty, to prawda, ale myślę, że nikt z komentujących nie bije niewinnych ludzi i to kijami. Zresztą, które „normalne” chłopaki mają pod ręką, ot tak pałki i kije bejsbolowe?

 • 7 września 2017 o godz. 17:39

  Chciałbym przypomniec autorowi tego artykułu,że o tym czy są to „sprawcy” lub nie zadecyduje dopiero sąd…

 • 21 września 2017 o godz. 23:00

  Ciekawe czy każdy z was chodzi z kijem bejsbolowym, oni pewnie przypadkiem mieli go w kieszonce

 • 10 listopada 2017 o godz. 18:30

  Ciekawe czy skasowali bilet lub czy mieli miesięczne? Bo takich typków to kontrolerzy omijają szerokim łukiem, tylko uczciwi grzecznie jadący do pracy ludzie mają obowiązek płacić za przejazd komunikacją.

  Ci zwyrodnialcy muszą mieć wiele na sumieniu skoro w biały dzień na oczach wszystkich napadają kierowcę autobusu, to nie jest tak że ot coś im odbiło, a tak pozatym to praworządni obywatele.
  To nie przypadek że policja odrazu ich przymknęła, jak zwykle ‚byli bardzo dobrze znani’ ‚wielokrotnie notowani w kartotekach’ itp. Prawda jest taka, że krew na rękach mają również sędziowie których takich patologicznych bandytów wypuszczają na wolność!! Od tego trzeba zacząć w uzdrawianiu tego kraju, zwolnić wszystkich sędziów betonów z PRLu !!! Zatrudnić młodych i uczciwych prawników.

 • 30 stycznia 2018 o godz. 01:59

  Henryk pałko skąd wiesz że to było w biały dzień ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.