16-latek pod wpływem narkotyków uciekał samochodem przed policją | targowek.info

16-latek pod wpływem narkotyków uciekał samochodem przed policją

Jakby tego było jeszcze mało, spowodował wypadek…

 

Cała historia rozegrała się około północy, gdy patrolujący Zacisze funkcjonariusze wydziału wywiadowczo patrolowego w rejonie skrzyżowania ul. Gilarskiej i Samarytanka chcieli zatrzymać kierującego samochodem BMW. Jednak kierowca na widok mundurowych zaczął uciekać.

Pościg nie trwał długo – już przy ul. Seledynowej samochód wypadł z drogi i uderzył w ogrodzenie posesji. Pomimo tego zdarzenia kierowca BMW próbował dalej uciekać na piechotę, ale bezskutecznie.

Po złapaniu i wylegitymowaniu uciekiniera okazało się, że za kierownicą siedział zaledwie 16–letni „mężczyzna”. Dodatkowo przy kontroli bagażu 16-latka ujawniono zawiniątko z zawartością suszu roślinnego. Późniejsze badania lekarskie potwierdziły obecność środków odurzających w organizmie nieletniego.

16-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej izby dziecka. Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości wśród nieletnich przedstawili nieletniemu trzy czyny karalne dotyczące prowadzenia pojazdu znajdując się pod wpływem środków odurzających, nie zatrzymania się do kontroli drogowej oraz posiadanie środków odurzających. Natolatek odpowie również za spowodowanie kolizji i jazdę bez uprawnień. Sprawą zajmie się Sąd Rodzinny i Nieletnich.

 

 

zdjęcie: archiwum/Policja

PRZECZYTAJ TEŻ:

8 komentarzy na temat “16-latek pod wpływem narkotyków uciekał samochodem przed policją

 • 26 października 2017 o godz. 19:21

  to ich wina po kiego go gonili az wypadek spowodowal zatrzymalby sie to by go zwineli

 • 26 października 2017 o godz. 21:27

  Popieram, pościgi to zły pomysł.

 • 26 października 2017 o godz. 21:33

  Zmienić prawo! Policja najpierw powinna ostrzelać uciekający pojazd a potem gdyby kierowca miał fart i przeżył zadawać mu pytania. Koniec litości dla BANDYTÓW!

 • 26 października 2017 o godz. 23:37

  Ostrzelać i przy okazji zabić kilka postronnych osób. Porównaj pierwszą i drugą wypowiedź. Pościg na koszt państwa i właściciela posesji. Nie lepiej byłoby poobserwować ewentualnego dealera narkotyków? Przecież ktoś mu to BMW fundnął albo dał na nie zarobić. Chyba nie można zachowywać się automatycznie jak pies, który – gdy ktoś ucieka – to goni celem z złapania. UDAĆ NIEUDANY POŚCIG i obserwacja. Każde BMW to sprawa rozwojowa :-) Tu nie rozumiem działania funkcjonariuszy. Że co, po „złapaniu” zacznie sypać? Nie wszystkich sypnie, bo być może sam zbyt wiele nie wie ;-)

 • 27 października 2017 o godz. 15:02

  a dziwić się? Przypadek **** pokazuje, że można sprzedawać kilogramy narkotyków, wozić się mercedesami i leksusami mają 120 cm wzrostu i być panem targówka, potem zabić dziecko, uciec z miejsca itp. i CO? A NO MIEĆ OCHRONĘ W POSTACI 10 GLIN (KILKU TAJNIAKÓW), BEZPIECZENSTWO ITP :) + mamusia w prokuraturze . MASAKRA

 • 8 listopada 2017 o godz. 19:05

  ten Przypadek**** to FRAJER

 • 17 listopada 2017 o godz. 10:35

  Piszecie NiE -prawdziwe informacje!!!
  16-to latek uszkodzil dwie bramy na ul.Gilarskiej i stojący samochod!!! A nie na Seledynowej…Policja nie podaje nazwiska sprawcy i też pasażera 32-letniego!!! MY już WIEMY KTO – i jego rodzicom i 32-latkowi …za wspołudział w szkdzie , wymierzymy KARE !!! Czekamy na wynik postepowania WŁADZY ???

 • 26 października 2018 o godz. 09:01

  Klamstwo, do prawdy kazdemu z opisujacych daleko. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.