Chodził z młotkiem i wybijał szyby w samochodach | targowek.info

Chodził z młotkiem i wybijał szyby w samochodach

20-latek z młotkiem uszkodził 7 aut na Targówku i Pradze.

 

Dlaczego 20-letni Kamil K. zaczął nagle atakować zaparkowane samochody – tego nie wiemy. Dość, że w pierwszych dniach października zaopatrzył się w młotek i zaczął nim po kolei wybijać szyby w pojazdach zaparkowanych w targówkowskiej części ulicy Radzymińskiej.

Przechodnie i świadkowie, którzy go widzieli, prosili żeby przestał – i równocześnie wezwali na pomoc policję. Prośby nie poskutkowały, interwencja funkcjonariuszy z Targówka już tak. Do chwili zatrzymania Kamil K. zdążył jednak uszkodzić na Radzymińskiej aż pięć samochodów.

To jednak nie koniec tej historii. Młody mężczyzna trafił na komisariat, a mundurowi – nie chcąc dopuścić do kolejnych zdarzeń z udziałem zatrzymanego – zawnioskowali o aresztowanie Kamila K. Jednak zgodnie z decyzją prokuratora wkrótce został on zwolniony.

W efekcie, niespełna 4 godziny po opuszczeniu prokuratury, Kamil K…. uszkodził kolejne dwa auta, tym razem na ul. Namysłowskiej na Pradze.

To było już za wiele nawet jak dla prokuratora. Mężczyzna został ponownie zatrzymany i tym razem Sąd na wniosek Prokuratury zastosował w stosunku do nienawidzącego samochodów 20-latka dwumiesięczny areszt.

Policja oszacowała łączne straty w uszkodzonych samochodach na blisko 15 tysięcy złotych. Kamil K. przyznał się do winy, teraz teoretycznie grozi mu nawet 5 lat pozbawienia wolności.

 

 

zdjęcie archiwalne / fot. Policja

PRZECZYTAJ TEŻ:

18 komentarzy na temat “Chodził z młotkiem i wybijał szyby w samochodach

 • 12 października 2017 o godz. 08:03

  On po prostu chciał być złapany i zatrzymany. Może w domu mu źle, albo ktoś np. chce zwrotu długu i go nęka. Tam będzie „wolny” na jakiś czas od takich problemów.

 • 12 października 2017 o godz. 08:35

  Jakiś „ekolog”.

 • 12 października 2017 o godz. 09:48

  Bo to złe samochody były.

 • 12 października 2017 o godz. 10:17

  skoro za zniszczenie samochodu grozi 5 lat to parkowanie w niedozwolnym miejscu powinno byc 25.

 • 12 października 2017 o godz. 10:58

  Sprawiedliwy i niezależny sędzia….

 • 12 października 2017 o godz. 11:15

  po co więzienie, wystarczy grzywna 15 tysięcy + koszty sądowe i mu się odechce :)

 • 12 października 2017 o godz. 13:25

  Samochody były żle zaparkowane i nie można było przechodzić chodnikiem , dobra robota.

 • 12 października 2017 o godz. 14:26

  to anu… w końcu ktoś go spotkał w REALU i powiedział że jest trollem i nudziarzem.

 • 12 października 2017 o godz. 16:19

  Jak na dłoni widać hierarchię wartości w naszym pięknym kraju, w którym ton wartości nadają wąsaci wujkowie w 30 letnich pasatach i ich potomstwo w 25 letnich golfach. O panie, co to za głupoty jakieś konwencje przemocowe, ale jak mi ktoś tknie moje autko, to mu łeb na miejscu rozwalę.

  Czy pan z młotkiem powinien trafić do aresztu? Być moze. Ale czemu do aresztu nie trafiają kierowcy samochodów nie spełniających norm ekologocznych czy technicznych? Ba, nie trafiają tam sprawcy poważnych wypadkow. Nie mówię już o wyprzedaniu na pasach, blokowaniu dróg pożarowych itd.

  Co to złom jest istotniejszy niż życie i zdrowie? Tkniesz mienie samochodziarza, poślą cię na sibir. Ten sam samochodziarz omal cie nie zabije – kara go nie spotka, a ciebie dosięgnie wiązanka jego przekleństw, a i Seba, syn jego, zdzieli cię bejsbolem, bo krwią tatusiowi jego zabrudziłeś diselka co dopiero umytego dla oszczęsności w rzece.

 • 12 października 2017 o godz. 16:42

  Za te dwa auta z Namusłowskie powinien juz prokurator zapłacić :p

 • 12 października 2017 o godz. 17:21

  Na Pekinie też zniszczył

 • 12 października 2017 o godz. 19:57

  powinien pracować w kamieniołomach aby odpracować szkody z nawiązką a nie leżeć w ciepłej celi i oglądać telewizor a do tego żarcie gratis i ochrona też za darmochę całą dobę a normalny człowiek musi tyrać i wracając z roboty nie ma ochrony

 • 13 października 2017 o godz. 09:19

  I znów anu – kretyn zabrał głos… rowerowy terrorysta

 • 13 października 2017 o godz. 11:37

  do xs: nie tylko rowerowy.. ogolny niedorozwój

 • 14 października 2017 o godz. 21:49

  Anu, Ciebie chyba nie dotknął wandalizm. Poczekamy, zobaczymy czy wtedy też będziesz taki pro…

 • 15 października 2017 o godz. 22:50

  mogli jego p***…ć tym młotkiem w pusty drecholski łeb…

 • 3 listopada 2017 o godz. 19:19

  Anu, dobrze prawi. Samochodoza niektorym w głowach poprzewracała. Kierowcy są bezkarni a piesi (czytaj motłoch bez samochodu) niechaj siedzi w domu!

 • 10 listopada 2017 o godz. 17:40

  Skoro ktoś ma taki tupet aby w biały dzień na oczach wszystkich demolować czyjąś własność, to można sobie dopiero wyobrażać co ten patologiczny bandyta ma jeszcze na sumieniu? Rozboje, wandalizm przystanków, elewacji budynków, klatek schodowych, wind ??? I niech zgadnę.. bezrobotny na zasiłku.. Widocznie po latach swojej bezkarności chciał sprawdzić gdzie jest granica, albo chodziło o jakiś idiotyczny zakład. A ten sędzia co go wypuścił, powinien być dyscyplinarnie zwolniony i skierowany na badania do psychiatry, +pokrycie wszystkich kosztów naprawy samochodów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.