Park Handlowy Targówek zmienił się w Homepark

16
Share

Wielka–mała zmiana na mapie handlowej naszej dzielnicy.

 

Wielu klientów ich nawet nie odróżnia, ale w zagłębiu handlowym w okolicach ul. Malborskiej, u styku naszej dzielnicy (i całej Warszawy) z Markami i Ząbkami działa kilka odrębnych centrów handlowych. Największym pod względem powierzchni jest Park Handlowy Targówek, ten w którym znajduje się m.in. Domoteka, Sportsdirect i TKMaxx. Jednak niedawno zaszła tam ważna zmiana.

Park Handlowy Targówek zmienił nazwę na bardziej światowo brzmiące Homepark. Rebranding obejmuje także nowe logo, identyfikację wizualną, zmianę stron internetowych oraz wprowadzenie nowej kampanii reklamowej.

Nie jest to jednak zwykłe „widzimisię” właścicieli, ale konsekwencja umowy zawartej przez firmę Pradera podczas zakupu całej sieci centrów handlowych od IKEA Centers – łącznie 17 obiektów nie tylko w Polsce, ale też w Niemczech i Francji.

Homepark będzie miejscem zakupów dla osób dbających o dom i własne otoczenie, pokazującym przestrzeń życiową w sposób praktyczny, wygodny i niezobowiązujący. Homepark skupia specjalistyczne i popularne marki, oferujące szerokie spektrum produktów potrzebnych do aranżacji, wystroju i funkcjonowania domu. Jest to park handlowy o unikalnej kompozycji portfolio, który oprócz szerokiej oferty w zakresie wystroju wnętrz, proponuje także rozsądny wybór artykułów spożywczych, oferty gastronomicznej, sprzętu RTV oraz asortymentu modowego – komentuje fachowym językiem Agata Brzezińska, Head of CEE w firmie Pradera, będącej właścicielem nowej marki Homepark.

A poza tym… nic się nie zmieniło. Nowa nazwa, logotypy i hasła już obowiązują, ale dotychczasowe sklepy w Parku Handlowym/Homeparku na Targówku działają dokładnie na takich samych zasadach, jak do tej pory.

 

zdjęcie na górze: Homepark Targówek Warszawa / mat. prasowe.

16
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx