Korty zlikwidowane – budują krytą halę piłkarską na Polonezie

16
Share

Zaś boiska Junaka ma nowe oświetlenie.

 

Dwie duże inwestycje na terenach Ośrodka Sportu i Rekreacji Targówek: obok boiska przy ul. Łabiszyńskiej 20 budowana jest hala do gry w piłkę nożną, natomiast boisko Junaka przy ul. Blokowej 3 od wczoraj ma nowe oświetlenie.

Hala piłkarska OSiR Targówek powstaje tuż obok stadionu Poloneza, w miejscu starych, nieużywanych kortów tenisowych od strony ul. Krasnobrodzkiej. Hala będzie mogła być eksploatowana podczas sezonu zimowego lub w czasie niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Boisko będzie miało powierzchnię ok. 50 m x 26 m, nad nim zawiśnie balonowe zadaszenie o powierzchni ok. 1500 m2. Jacek Pużuk, Dyrektor OSiR Targówek, zapowiada, że jeśli uda zdobyć się szybko wszystkie pozwolenia, na nowym boisku przy Łabiszyńskiej będzie można grać już w grudniu 2017 r.

Inwestycja finansowana jest z budżetu dzielnicy – szacowany koszt to 2,5 mln zł.

Hala piłkarska przy ul. Łabiszyńskiej w budowie /fot. Andrzej, czytelnik targowek.info

 

Boisko Junaka na Zaciszu, zarządzane przez OSiR Targówek, ma natomiast od wczoraj nowe oświetlenie i monitoring. Wokół boiska stanęło sześć słupów oświetleniowych, dzięki którym będzie można grać na Blokowej 3 także po zmierzchu – co najmniej do godz. 21.

W tym wypadku to zasługa budżetu partycypacyjnego – projekt był jednym ze zwycięzców głosowania w 2016 roku. Oświetlenie kosztowało  ok. 210 tys. zł.

Zrobiliśmy to !!!!! Juz działa
Oświetlenie boiska na Blokowej 3
Budżet partycypacyjny w Warszawie,

Opublikowany przez OSiR Targówek na 16 listopada 2017

 

16
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx