Koniec klubu fitness Jatomi w Renovie. Co z Jatomi w Atrium Targówek? | targowek.info

Koniec klubu fitness Jatomi w Renovie. Co z Jatomi w Atrium Targówek?

Firma prowadząca kluby Jatomi znajduje się w likwidacji. Niewykluczone, że oba bródnowskie kluby fitness wkrótce znikną.

 

W okresie realizacji noworocznych postanowień to wyjątkowo nieprzyjemna informacja. Krótko przed nowym rokiem firma Pure Health & Fitness Sp. z. o.o., prowadząca w całej Polsce kluby fitness pod marką Jatomi, znalazła się w likwidacji. Firma jeszcze działa – lecz z coraz większymi problemami.

W całej Warszawie Jatomi prowadzi obecnie 6 klubów fitness – w tym dwa w naszej dzielnicy na Bródnie: w galerii Renova przy ul. Rembielińskiej oraz w galerii Atrium Targówek przy ul. Głębockiej. Ten pierwszy klub właśnie przestaje działać: firma rozesłała do klientów email z informacją, że 9 stycznia 2018 jest ostatnim dniem funkcjonowania Jatomi Fitness w galerii Renova.

Klienci, którzy wykupili karnet na dłuższy czas, mogą odzyskać pieniądze pod warunkiem, że sami zgłoszą się do Pure Health & Fitness z wnioskiem o zwrot opłaty.

Jeszcze w grudniu 2017 r. został zamknięty inny warszawski klub Jatomi w centrum handlowym Złote Tarasy. Jednak mimo kłopotów sieć Jatomi dalej istnieje. Wciąż funkcjonuje klub Jatomi w Atrium Targówek na Głębockiej – harmonogram treningów jest tam rozpisany aż do pierwszych dni lutego. Co będzie dalej, nie wiadomo.

 

zdjęcie: Galeria Renova na Rembielińskiej, w której dziś zostaje zamknięty klub Jatomi / fot. archiwum targowek.info

PRZECZYTAJ TEŻ:

13 komentarzy na temat “Koniec klubu fitness Jatomi w Renovie. Co z Jatomi w Atrium Targówek?

 • 9 stycznia 2018 o godz. 09:04

  Tego samego życzę Calipso. Tak uciążliwa działalność dla mieszkańców jak dom publiczny. Amen.

 • 9 stycznia 2018 o godz. 10:47

  W tych fitnessach to chyba zbiera się śmietanka lokalnego biznes-klabu, utrzymującego się niekoniecznie z pracy. Normalny człowiek biega, jeździ na rowerze na świeżym powietrzu, korzysta z siłowni plenerowych…

 • 9 stycznia 2018 o godz. 12:06

  Dajcie spokój mieszkańcom Targówka! Większość ludzi ma fitness w robocie, psychiczny i fizyczny, bo tak chce polskojęzyczny rząd.

 • 9 stycznia 2018 o godz. 12:55

  Calipso to może i jak dom publiczny bo Calypso to na pewno nie ;)x

 • 9 stycznia 2018 o godz. 13:16

  boże, to kuda ja teraz bede ćwiczył? po tych zastrzykach bez ćwiczeń to wszystko mi opadnie i jak ja bede wyglądał, co ja mam robić? fikołki na dywanie i pajacyki?

 • 9 stycznia 2018 o godz. 13:35

  i gites, wreszcie cisza zapanuje!!!!!

 • 9 stycznia 2018 o godz. 13:37

  żenujące są wasze komentarze. Szkoda, że interesujecie sie cudzym życiem bardziej niż swoim. Zacznijcie o siebie dbać. Normalny człowiek dba o siebie tak jak ma czas i ochotę.

 • 9 stycznia 2018 o godz. 14:19

  do az, podejrzewam że to spolszczona wersja „alfa omega”, zgadzam się z tobą że warto o siebie dbać dlatego wszystkich również ciebie zachęcam abyś przynajmniej ograniczył palenie tych dopalaczy

 • 9 stycznia 2018 o godz. 16:00

  do az, nie się Polactwo zacznie myć i podmywać!!! To jest dbanie o siebie a nie w smrodzie na gumie biegać…

 • 9 stycznia 2018 o godz. 17:23

  Spokojnie Sąsiedzi
  Jest grupa zapaleńców i biznesmenów, którzy przejmą część z tych klubów. W tym ten w Atrium Targówek. Jako, że tutaj nikt o tym nie napisał to ja również milczę;). Ważne że są ludzie którzy chcą korzystać z takich klubów a ie stać pod „alkohole24h”

 • 10 stycznia 2018 o godz. 06:41

  I po co Jatomi tak się rozbudowało w Atrium Targówek? Zabrało nawet do tego celu Bajlandię dla dzieci. A jak nawet są jacyś zapaleńcy to na pewno do interesu nie będą chcieli dokładać.

 • 26 stycznia 2018 o godz. 03:23

  Co to za goovniany klub zmuszający ludzi do podpisywania rocznych umów z których nie można było zrezygnować? Dobrze im tak!

 • 17 lutego 2018 o godz. 17:42

  Wie ktoś czy z Renovy wywieźli sprzęt, czy może ktoś to przejął i będzie jednak siłownia ???
  Szkoda by było bo blisko a tak dziewczyny znowu się zapuszczą i latem będzie wysyp leginsowych wielorybów w całej okolicy ;-)
  Adam podrzuć coś w temacie jeśli można prosić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.