W miejscu Praktikera w M1 powstanie OBI | targowek.info

W miejscu Praktikera w M1 powstanie OBI

Zamiast niebieskiego sklepu z materiałami budowlano-remontowymi będzie pomarańczowy sklep z materiałami budowlano-remontowymi.

 

Od zamknięcia popularnego sklepu Praktiker położonego na granicy Targówka (i całej Warszawy) oraz Marek i Ząbek właśnie minął okrągły rok. Przez ten czas pomalowana na niebiesko hala przy ulicy Radzymińskiej 303 stała pusta – ale ostatnio zaczął się wokół niej ruch.

Po tym, jak kilka miesięcy temu sąd ogłosił upadłość całej polskiej sieci Praktiker, opuszczonymi halami zainteresował się bowiem jeden z jej największych konkurentów – firma OBI Polska. „Nasz” eks-Praktiker jest jednym z kilku obiektów w Polsce, które postanowił przejąć pomarańczowy gigant z artykułami budowlanymi.

W efekcie już wkrótce OBI będzie miało aż dwa sklepy przy ulicy Radzymińskiej: jeden na Zaciszu (Radzymińska 166), drugi 4 kilometry dalej – na granicy Warszawy (Radzymińska 303).

Właśnie trwa wielki nabór do pracy w nowym OBI w Markach. Firma poszukuje kierowników, doradców klienta, pracowników serwisu, kasjerów i pracowników punktu obsługi klienta. Dokładna data otwarcia Obi w miejscu Praktikera w M1 nie jest jeszcze oficjalna zmiana, ale możemy się spodziewać, że stanie się to wiosną lub najpóźniej na początku lata.

 

zdjęcie na górze: Praktiker w CH M1 Marki/ archiwum

PRZECZYTAJ TEŻ:

14 komentarzy na temat “W miejscu Praktikera w M1 powstanie OBI

 • 23 lutego 2018 o godz. 08:43

  Przeciez to wyszystko w ramach tej samej grypy METRO. Po końcu podatkowego raju wskakuje nowa nazwa , za 5 lat i OBik zniknie , a pojawi się Bauhaz

 • 23 lutego 2018 o godz. 08:47

  przecież to jest to samo tylko własciciel inny. Ten sam kołchoz , ten sam system

 • 23 lutego 2018 o godz. 08:52

  do Borzym-ski: dokładnie o tym samym pisałem. To samo jest z Kerfurem. Kiedys Kerfur, potem coś tam innego , teraz Atrium Targówek ? U nas bardzo łatwo omija się podatki. Zamiast płacić 10 mln , płacisz 4 ?

 • 23 lutego 2018 o godz. 09:53

  „Dobra” robota za minimalną stawkę miesięcznie- tylko nieliczni ukraińcy wezmą :))))) A właściciele helmutty co miesiąc przeleją zyski do centrali za granicę i Polska będzie g… z tego miała. A kolejny polskojęzyczny rząd się cieszy.

 • 23 lutego 2018 o godz. 16:35

  Po co? Jaki to ma sens?

 • 23 lutego 2018 o godz. 16:59

  No to znów wzrośnie zapotrzebowanie na inżynierów. Najlepiej po dwóch wydziałach, żeby mógł pracować na budowlanym i elektrycznym.

 • 24 lutego 2018 o godz. 10:14

  A MOŻNA BYŁO HANGAR ZŁOŻYĆ I POWIĘKSZYĆ LAS BRÓDNOWSKI. o tym żaden radny ni urzędas nie pomyśli, dla ludzi tylko drenowanie kieszeni i podatki a dla nich pensyjki

 • 24 lutego 2018 o godz. 22:11

  „A MOŻNA BYŁO HANGAR ZŁOŻYĆ I POWIĘKSZYĆ LAS BRÓDNOWSKI. o tym żaden radny ni urzędas nie pomyśli, dla ludzi tylko drenowanie kieszeni i podatki a dla nich pensyjki”

  przeciez to jest czyjas ziemia, nie magistratu…

 • 25 lutego 2018 o godz. 10:04

  Wczoraj kolo 18 bardzo grozny wypadek prz Sw Wincentego na pasach obok PGR. A tutaj cisza..
  Chlopaka w kolnierzu zabrali, auto rozwalone, wszedzie szklo

 • 25 lutego 2018 o godz. 10:31

  Praktiker dawno już w grupie Metro nie działał. Został sprzedany czysto polskiej patriotycznej a jak się okazało złodziejskiej spółce, która okradała innych Polaków nie płacąc im za towar. Nie płacili również za wynajem sklepu.
  Jak ktos uwaza, że tylko Ukraińcom się opłaca dzis pracować to rzeczywiście niech odpocznie i poczeka na zasiłek od socjalistycznego rządu.

 • 17 marca 2018 o godz. 20:23

  Popieram!!!
  ( Mariusza)!

 • 10 kwietnia 2018 o godz. 07:10

  Bedzie praca.
  I w slupkach pisu bezrobocie spadnie.

 • 24 kwietnia 2018 o godz. 07:34

  Nie w Markach tylko w Ząbkach. To juz jest teren ząbek.

 • 4 lipca 2018 o godz. 22:50

  Dzisiaj byłem z małżonką w nowym Obi w Ząbkach na Radzymińskiej. Pierwszy raz tego typu markecie widziałem (i stałem) w kolejce do jedynej otwartej kasy. 25 osób w kolejce. Inwestować w lokal, wyposażenie etc. umią (specjalnie naisałem), ale dać pensje zachęcające do pracy juz nie…

  NIE POLECAM, 30 minut do kasy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.