Duża część Zacisza bez prądu przez całą niedzielę | targowek.info

Duża część Zacisza bez prądu przez całą niedzielę

Wyjątkowo długie (i dość tajemnicze) wyłączenie prądu w dzielnicy.

 

Na uliczkach Zacisza po wschodniej stronie ulicy Radzymińskiej zawisły ogłoszenia o planowanym wyłączeniu prądu w niedzielę 11 marca w godzinach 8:00-22:00.

Przez 14 godzin bez prądu ma być większość budynków na ulicach: Radzymińskiej (na odcinku od numerów 182 do 221), Tarnogórskiej, Koniczynowej, Kościeliska, Amelińskiej, Teofila Piecyka, Promiennej, Deszczowej, Drapińskiej, Bajecznej, Bukowieckiej, Bogumińskiej oraz Błędowskiej.

Innogy Stoen informuje w ogłoszeniach, że zaplanowana przerwa w dostawie energii elektrycznej jest niezbędna do przeprowadzenia „pilnych prac”. Zadziwia jednak jej długość (aż 14 godzin) i dzień tygodnia (niedziela).

Na to, że bardzo niefortunnie wybrano czas i długość prac, zwraca uwagę nasz czytelnik, pan Przemek: Przeczytałem na słupie ogłoszenie o planowanej przerwie w dostawie prądu w niedzielę.  Brzmi to masakrycznie, bo brak prądu oznacza również brak ogrzewania i ciepłej wody (piece gazowe) – denerwuje się pan Przemek.

Niestety, biuro prasowe Innogy przed dwa dni nie zdołało wyjaśnić nam szczegółów tej sytuacji. Nadzieją dla mieszkańców tej części Zacisza może być jednak ostatnie zdanie na rozwieszonych ogłoszeniach: „Planowane wyłączenie może być odwołane bez uprzedzenia”.

zdjęcie na górze: Flickr

 

PRZECZYTAJ TEŻ:

6 komentarzy na temat “Duża część Zacisza bez prądu przez całą niedzielę

 • 9 marca 2018 o godz. 06:59

  No to jest pierwsza niedziela z zakazem handlu, więc nie handlują prądem. Ludzie niech siedzą w domu i się grzeją ciepłem domowego ogniska (dosłownie). ;)

 • 9 marca 2018 o godz. 10:51

  Pewnie trzeba zasilić nowe bloczyska przy Piecyka.

 • 9 marca 2018 o godz. 11:12

  juz nie siejcie popeliny. co to jest 14 godzin?
  uffff jak dobrze ze teraz w telefonie beda mogli siedziec na frejzbuku bo by liczba samobójstw skoczyła

 • 9 marca 2018 o godz. 14:30

  Hahahaha, pewnie będą transformować kapitał na konta rady nadzorczej złożonej z mgr teologii, socjologii i stosunków międzynarodowych, wysoki stopień pokrewieństwa ze z znajomymi pracowników zarządu.

 • 9 marca 2018 o godz. 15:26

  14 GODZIN BEZ PRADU TO DRAMAT? jEST CIEPLO
  POCZYTAJCIE COS
  ZOMBIAKI UZALEZNIONE OD TV

 • 9 marca 2018 o godz. 17:20

  Książki przy świeczce jeden z drugim nie poczyta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.