Hangar 646 na Targówku. Dziś otwarcie, my już tam byliśmy | targowek.info

Hangar 646 na Targówku. Dziś otwarcie, my już tam byliśmy

Największy plac zabaw na Targówku rozpoczyna działalność. Mogą się tu dobrze bawić dzieci, a jeszcze lepiej dorośli.

 

Hangar 646 to rozrywkowy hit Warszawy. Hale pełne trampolin – swego rodzaju place zabaw dla dorosłych (ale też dla dzieci) – działają już w trzech miejscach w Warszawie: na Gocławiu, Mokotowie oraz od dzisiaj na Targówku.

Hangar 646 na Targówku znajduje się na ulicy Dalanowskiej 29, pomiędzy ul. Borzymowską i Samarytanka – tuż obok marketu Lidl. W oficjalnej informacji pada też hasło „tuż obok powstającej stacji metra Trocka” – lecz nie przesadzajmy, akurat do metra na Targówku jest stąd jakieś 600 metrów, czyli kilkuminutowy spacer lub dwa przystanki autobusem.

Marcin Konefał, pomysłodawca Hangaru 646, nazywa Hangar na Targówku już nie „zwykłym” parkiem trampolin, ale parkiem rozrywki. Co dokładnie znajduje się w hali przy Dalanowskiej?

Na powierzchni 2600 m2 znalazły się oczywiście trampoliny do skakania (prawie 50 różnego rodzaju), ale też m.in. cztery zjeżdżalnie (naprawdę duże), tyrolka (na której można zjechać z jednego końca hali na drugi), trzy wielkie tory przeszkód (jeden w stylu kultowego programu American Ninja Warrior, drugi dwupoziomowy i wytrzymałościowy, zaś trzeci dla najmłodszych, zabezpieczony wielkim basenem z gąbkami) oraz ścianki wspinaczkowe z rozszerzoną rzeczywistością (czyli ekranami wprowadzającymi do wspinaczki elementy rywalizacji znanej z gier wideo).

Hangar 646 jest otwarty codziennie od godz. 9 do 21. Ceny na miejscu: 34 zł za wejście na jedną godzinę oraz 5 zł za obowiązkowe skarpety antypoślizgowe (które są wielokrotnego użytku, więc trzeba je kupić tylko raz). Przy rezerwacji w internecie bilet wstępu kosztuje 29 zł złotych. Dzieci, które nie ukończyły 7 lat, mogą wejść z pełnoletnim opiekunem na jednym bilecie

Nie możemy nie odnotować, że Hangar 646 rusza z opóźnieniem – początkowo jego otwarcie było planowane już na wiosnę. Pechowe wydarzenie podczas remontu hali spowodowało kilkumiesięczne przedłużenie robót.

Redakcja targowek.info odwiedziła Hangar 646 na Dalanowskiej 29 jeszcze przed oficjalnym otwarciem. Znana mieszkańcom Targówka biała hala, w której przez lata był magazyn z akcesoriami teleinformatycznymi, teraz została przemalowana na czarno. W środku dominują tylko dwa kolory: czerwony i czarny. W hali jest ciepło, a po kilku chwilach skakania wszyscy są już solidnie spoceni – tego nie da się uniknąć. Na razie wszystko w targóweckim hangarze pachnie nowością, lecz jest dopięte na ostatni guzik. Parking mały, jednak samochód można też zaparkować przy sąsiednim Lidlu. Brakuje stojaków dla rowerów – ale może wkrótce się pojawią.

A na zdjęciach Hangar 646 Targówek wygląda tak:

wszystkie zdjęcia: targowek.info

PRZECZYTAJ TEŻ:

13 komentarzy na temat “Hangar 646 na Targówku. Dziś otwarcie, my już tam byliśmy

 • 6 lipca 2018 o godz. 06:37

  Idealne miejsce dla osób, które powinny się rozruszać. Szczególnie dedykowane malkontentom z trasy tramwajowej wzdłuż Rembielińskiej, dla których 80 metrów to maraton w Nowym Jorku.

 • 6 lipca 2018 o godz. 07:30

  Samochód można zostawić na parkingu Lidla. A co na to Lidl? Czy na terenie wokół dawnego AJMu brakuje na to miejsca? Lidl podejrzewam, że bliżej otwarcia metra zainwestuje w parkometry i jego obsługę sprawdzającą bilety i wlepiającą mandaty

 • 6 lipca 2018 o godz. 07:48

  Gdyby tak jeszcze dało się rozruszać szare komórki. Wówczas można by z czystym sumieniem polecić to miejsce ” xyz” !

 • 6 lipca 2018 o godz. 09:55

  ceny masakryczne

 • 6 lipca 2018 o godz. 11:32

  totalny bezsens.w zyciu bym nie poszedl w takie miejsce i dziwie sie tym ktorzy tak wypoczywaja.

 • 6 lipca 2018 o godz. 11:37

  wreszcie !!! z pewnoscia odwiedzimy to miejsce z synkiem

 • 6 lipca 2018 o godz. 12:21

  To był zwykły fikołek…

  TVN Uwaga: Tragiczne skutki zabawy w parku trampolin

 • 6 lipca 2018 o godz. 20:25

  Co to jest za rozwiązanie parkowanie pod Lidlem??? Wszyscy tam się będą parkować? Klienci Lidla a na dodatek Rossmanna, Calypso i teraz Hangaru??? Gratuluję pomysłowości…

 • 9 lipca 2018 o godz. 14:05

  Ja bym unikał właśnie wczoraj w niedzielę 8ego wjechała na sygnale pierwsza karetka

 • 16 lipca 2018 o godz. 17:17

  Info o nowej atrakcji skomentowane w większości JĘCZENIEM frustratów. Zawsze źle, zawsze za blisko, za daleko, za późno, za wcześnie, zbyt niebezpiecznie, za drogo, za słabo… Jak można tak żyć? Wiecznie obrażeni i niezadowoleni, szukający za wszelką cenę powodów żeby ponarzekać. Trochę mnie irytujecie, trochę mi was żal.

 • 28 lipca 2018 o godz. 16:49

  Bo tu jest polska tu się pije, narzeka i kombinuje.

 • 31 lipca 2018 o godz. 15:16

  Co do ceny 34 to wysoka cena . Będąc w weekend w MODO z ciekawości odwiedziłem z synem tamtejszy park trampolin nazywa się chyba AIRO . Dużo trampolin i innych atrakcji do tego animatorzy , trenerzy prowadzący rozgrzewkę za uwaga …… 10 zł

 • 8 grudnia 2018 o godz. 18:24

  W guglu wpisujemy: TVN uwaga trampoliny

  i dowiadujemy się, jak bezpiecznie jest na trampolinach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.