Sławomir Antonik chce zostać prezydentem Warszawy! | targowek.info

Sławomir Antonik chce zostać prezydentem Warszawy!

Burmistrz Targówka nie ma zbyt wielkich szans na zwycięstwo, ale i tak przeniesie walkę o fotel prezydenta stolicy na inny poziom.

 

To jedno z największych zaskoczeń tegorocznej (formalnie wciąż jeszcze nierozpoczętej) samorządowej kampanii wyborczej. Ogólnopolska inicjatywa „Bezpartyjni” ogłosiła wczoraj, że jej kandydatem na fotel prezydenta Warszawy będzie obecny burmistrz Targówka Sławomir Antonik.

Mieszkańcom naszej dzielnicy nowego kandydata przedstawiać chyba nie musimy. Gwoli formalności: we wrześniu skończy 59 lat, jest warszawiakiem i absolwentem Politechniki Warszawskiej. W naszej części Warszawy mieszka od lat 70. XX wieku. Nie należy do żadnej partii, za to należy do najważniejszych osób we wszechwładnej Spółdzielni Mieszkaniowej „Bródno”, w której długo był przewodniczącym Rady Nadzorczej. Jak funkcjonuje SM Bródno, też tutaj szczególnie pisać nie musimy.

Od kilkunastu lat Sławomir Antonik z ramienia Spółdzielni działa też w targóweckim samorządzie, w którym zgrabnie lawiruje pomiędzy większymi partiami, zawierając sojusze na przemian z PO i PiS, w zależności od tego, która partia zapewni jemu i spółdzielni bardziej intratne stanowiska.

Aktualnie więcej daje Platforma Obywatelska, więc chociaż w 25-osobowej Radzie Targówka spółdzielnia Bródno (pod mylącym szyldem „Mieszkańcy Bródna-Targówka-Zacisza”) ma tylko 4 radnych, to dzięki korzystnemu sojuszowi z PO posiada dwa najważniejsze stanowiska w naszej dzielnicy, zarówno burmistrza jak i przewodniczącego rady Targówka.

Sławomir Antonik należy też do najbogatszych samorządowców na Targówku. Wg jego najnowszego oświadczenia majątkowego na koncie i w gotówce ma ponad 270 tys. zł, posiada też m.in. 114-metrowe mieszkanie, terenowego Jeepa Grand Cherokee, motocykl Harley-Davidson i drogocenną kolekcję koniaków.

A teraz aktualny burmistrz Targówka ogłosił start w jesiennych wyborach samorządowych – będzie kandydował na urząd przezydenta Warszawy z ramienia Komitetu Wyborczego „Bezpartyjni”.

Jaki jest ogólnowarszawski program wyborczy Sławomira Antonika?

W związku z jego bliskimi związkami ze Spółdzielnią Mieszkaniową Bródno nie dziwi, że jednym z priorytetów ma być uregulowanie stanów prawnych nieruchomości. Burmistrz-kandydat chce też poprawiać infrastukturę miasta – np. budować nowe drogi (może w końcu zbuduje ulicę Nowotrocką?). Zapowiada również m.in. poprawę pracy urzędników oraz wprowadzenie zmian w budżecie partycypacyjnym.

Wygląda też na to, że Sławomir Antonik chciałby także zmienić ustrój Warszawy, tak żeby prezydent stolicy miał mniejszą władzę, a większą burmistrzowie poszczególnych dzielnic.

Burmistrz Targówka jest co najmniej dziewiątym kandydatem do walki o fotel prezydenta Warszawy. Start w jesiennych wyborach ogłosili już także: Jacek Wojciechowicz (eks-PO, obecnie niezależny),  Andrzej Celiński (SLD), Justyna Glusman (Miasto Jest Nasze), Piotr Ikonowicz (Ruch Sprawiedliwości Społecznej), Janusz Korwin-Mikke (Wolność), Jakub Stefaniak (PSL), Patryk Jaki (PiS) i Rafał Trzaskowski (PO).

Największą szansę na zwycięstwo w Warszawie mają ci dwaj ostatni. Poparcie dla Sławomira Antonika i „Bezpartyjnych” oscyluje w granicach będu statystycznego, co nie znaczy, że nie będziemy się przyglądać, co też nasz burmistrz przed tymi wyborami jeszcze obieca.

 

zdjęcia: Facebook/Bezpartyjni Warszawa, Facebook/PO Targówek, UD Targówek, targowek.info

PRZECZYTAJ TEŻ:

60 komentarzy na temat “Sławomir Antonik chce zostać prezydentem Warszawy!

 • 5 lipca 2018 o godz. 08:52

  A burmistrz będzie kandydował w godzinach pracy czy po fajrancie? To samo dotyczy jego świty. No i mam nadzieję, że w ramach prywatnej promocji tego pana dzielnicy nie ubędzie ani jedna ryza papieru, ani jeden toner, ani jeden litr benzyny.

 • 5 lipca 2018 o godz. 09:09

  A Minister Jaki to kandyduje w godzinach pracy czy po godzinach pracy? Na razie pojawia się na spotkaniach i eventach sam lub ze swoją świtą w ciągu dnia w dni powszednie.

 • 5 lipca 2018 o godz. 09:33

  To, co wyprawia Jaki jest skandaliczne. Cały czas prowadzi kampanię. Za co mu płaci państwo? Czy jest na urlopie? Czy politycy muszą być świętymi krowami? Pan Antonik niech sobie da spokój. Nawet na Targówku nie będzie miał dużego poparcia.

 • 5 lipca 2018 o godz. 09:35

  Znając i interesując się polityką coś przeczuwam, że Antonik będzie miał podobny stosunek do wielomiliardowych przekrętów kamienicowych jak Gronkiewiczowa i Trzaskowski. Ale znając sporo mieszkańców Warszawy wiem, ze to większości nie przeszkadza, więc jakieś tam szanse ma.

 • 5 lipca 2018 o godz. 10:15

  Drogocenna kolekcja koniaków, LOL!

 • 5 lipca 2018 o godz. 10:17

  „i posiada też (…) drogocenną kolekcję koniaków.”

  Zaprawdę pokaż mi swoją kolekcję koniaków a powiem ci, jakim jesteś urzędnikiem.

 • 5 lipca 2018 o godz. 10:24

  A może porozmawiajmy o konkretach. Czystym przypadkiem Targówek drugi raz z rzędu dostał wyróżnienie w rankingu „Gmina na 5”?

 • 5 lipca 2018 o godz. 10:40

  @abc
  No i co z tego? W jaki sposób to zmienia poziom życia na Targówku?

  A teraz dawka humoru, próbuję sam sobie na to pytanie odpowiedzieć. Pomocny w tym cytat ze strony urzędu:
  „Dzielnica Targówek jako jedna z dwóch warszawskich dzielnic została uhonorowana wyróżnieniem Gmina na 5! Badanie przeprowadzone zostało przez Szkołę Główna Handlową w Warszawie. Pracownicy SGH sprawdzili ponad 600 samorządów w kraju, zwracając szczególną uwagę na dostosowanie urzędów do potrzeb mieszkańców i przedsiębiorców (…)”
  Dowiadujemy się z cytatu, że wyznacznikiem do wystawienia oceny gminie, tej gminie, targóweckiej gminie, jest „dostosowanie urzędów do potrzeb mieszkańców i przedsiębiorców”. Czyli rozumiem, że moją jakość życia ocenia się przez to, co dzieje się za murami pięknego, przeszklonego gmachu urzędu. Nie na przystanku autobusowym, nie za murami szpitala, gdzie na oddziale SOR trzeba czekać godzinami na pomoc, nie na dziurawej ulicy, nie innym miejscu…

 • 5 lipca 2018 o godz. 11:45

  Do abc. Burmistrz odpowiada za służbę zdrowia.To po co nam ministerstwo i N F Z.

 • 5 lipca 2018 o godz. 11:56

  Masakra… On niech lepiej się już nigdzie nie pokazuje… Przekręt goni przekręt….

 • 5 lipca 2018 o godz. 12:43

  A ty o tych wszystkich przekrętach wiesz i nic z tym nie robisz to sam też popełniasz przestępstwo.

 • 5 lipca 2018 o godz. 13:18

  Drogi @abc dobrze, że uświadomoiłeś nas, że burmistrz odpowiada za służbę zdrowia, transport miejski oraz drogi w Warszawie. Chyba nikt z nas nie zdawał sobie z tego sprawy do dziś, ale otworzyłeś nam oczy. Dziękujemy!

 • 5 lipca 2018 o godz. 15:01

  Wpierw niech wycofa się z podwyżki podatku gruntowego za grunty we władaniu SM Bródno.

 • 5 lipca 2018 o godz. 15:14

  a dlaczego ma się z tego wycofać ? by pewna grupa mieszkańców spółdzielni płaciła groszowe opłaty w sytuacji gdy cała dzielnica płaci duże pieniądze ?

 • 5 lipca 2018 o godz. 15:47

  Za grunty we władaniu SM Bródno opłaty pobiera miasto. Brok , warto to wiedzieć a nie pisać głupoty i obnażać własną indolencję.

 • 5 lipca 2018 o godz. 19:28

  Ale szkół nie wybudował… Dzieci zaczynają lekcje o 13.30 i kończą po 17.00. Wymyślił za to głupie imprezy typu Artystyczny Targowek gdzie zmusza się nauczycieli do pracy w niedzielę, jakieś dni jedzenia gdzie zamiast uczniów, rodzice gotują i robią dekoracje a oceniana jest szkoła, Trzech Królik na których muszą pójść katecheci (w dzień wolny i też za darmo) itp

 • 5 lipca 2018 o godz. 23:56

  A ja chyba zagłosuję na tego Pana, tylko program poproszę . Łatwo tworzyć miejskie legendy z krzesła w domu. Ja miałem sposobność rozmawiać z tym Panem i ma chłop łeb na karku. Dość partyjniactwa- niestety interes partii jest zawsze nadrzędny. Niestety większość z was znów złapie się na obiecanki bez pokrycia- mózgu warto używać.

 • 6 lipca 2018 o godz. 00:02

  Mieszkam na Targówku od paru lat. Śledzę ten portal by trochę rozeznać się w sytuacji i z każdego artykułu dowiaduje się jaka ta SM jest straszna i odpowiedzialna za całe zło w dzielnicy. Gotów byłem w to uwierzyć dopóki nie zauważyłem stale pojawiających się reklam developerów. I stało się wszystko jasne. Redaktorzy to zwykłe sprzedawczyki na pasku developerów- amatorszczyzna. :/

 • 6 lipca 2018 o godz. 00:09

  Po co głosować na swoich? Lepiej nasze sprawy rozwiążą partyjniacy z Krakowa czy Opola. Ciemny lud znów kupi obiecanki. PS. Kibiców (L) nam za to przybywa- żenada i wodorosty.

 • 6 lipca 2018 o godz. 05:46

  Antonik to zwykły tchórz , kłamca i oszust.

 • 6 lipca 2018 o godz. 07:44

  bo?

 • 6 lipca 2018 o godz. 08:01

  Bo tak powiedział wali. A wali to złodziej ;) Kiedyś pisało się na murach. Teraz inteligencja wyraża się na forach lol

 • 6 lipca 2018 o godz. 08:12

  a ja nie mogę się doczekać kiedy Pan kandydat ogłosi swój program wyborcy, może wtedy się w końcu dowiemy co zrobił dla naszej dzielnicy.

 • 6 lipca 2018 o godz. 08:32

  To ZA CO ODPOWIADA burmistrz dzielnicy? Za co ponosi negatywne konsekwencje w przypadku działania lub jego zaniechania?

  Za to ile dziennie bąków wpuści w stołek, na którym siedzi?

 • 6 lipca 2018 o godz. 10:17

  tak z ciekawości – kto jest najlepszym kandydatem na prezydenta Warszawy ? ? ? z wpisów wynika, że raczej żaden kandydat się nie nadaje ……
  ………

 • 6 lipca 2018 o godz. 11:04

  Do dobry, wypraszam sobie taki wpis. A o Antoniku napisałem prawdę.

 • 6 lipca 2018 o godz. 11:26

  a którą ? świętą prawdę ? tys prawdę ? czy gó…no prawdę ?

 • 6 lipca 2018 o godz. 11:42

  Do wali. Napisałeś prawdę chyba o sobie samym.

 • 6 lipca 2018 o godz. 13:25

  To już kolejny artykuł, którego nie da się czytać…
  1. Portal sponsorowany przez reklamy deweloperskie.
  2. Subiektywne artykuły nie poparte faktami.
  3. Kłamstwa, oczernianie i fantastyka.
  4. Błędy ortograficzne, stylistyczne i merytoryczne.
  5. Niski poziom, perspektywa własnego stołka i bełkot.
  6. Niedopowoedzenia i nadinterpretacje.

  Tak się zastanawiam z perspektywy kanapy, że teraz pisać może każdy i wszystko. Pisać można dużo i o wszystkim. Piszą wszyscy i o wszystkich. Tylko co z tego wynika? A mniej więcej tyle, że idę sobie zrobić druga kawę.

  Nie wiem na kogo zagłosuję, ale wiem, że od dziennikarstwa oczekuje etyki, rzetelnosci i lekkości pióra (ah nie ma już pióra…A Internet przyjmie wszystko).

 • 6 lipca 2018 o godz. 14:05

  że ktoś pisze jakies teksty na stronie internetowej nie znaczy, że jest dziennikarzem.

 • 6 lipca 2018 o godz. 14:36

  Racja Panie Jarku, za duzo wymagam od.tego portalu- ale wypadało by pisać przynajmniej poprawnie :)

 • 6 lipca 2018 o godz. 17:22

  Portal i dziennikarze na bardzo wysokim poziomie merytorycznym. Dobrze opisują to co się dzieje u nas w dzielnicy. Pracownicy Antonika dzielnie walczą o image swojego pracodawcy. Jednak już nic nie pomoże! Wyszła prawda na jaw ;)

  „W związku z jego bliskimi związkami ze Spółdzielnią Mieszkaniową Bródno nie dziwi, że jednym z priorytetów ma być uregulowanie stanów prawnych nieruchomości.” Burmistrz już wie że jest skończony na dzielnicy. Wszyscy wiedzą, że grunty są miasta a spółdzielnia tylko sobie uzurpuje jakieś prawa, na które nie ma dokumentów. Tzw. Aneks jest tylko listem intencyjnym.

  W związku z czym próbuję uciec do przodu i ubiegać się o prezydeneture miasta. Wtedy będzię mógł załatwić uwłaszczenie gruntów dla spółdzielni a nie dla mieszkańców. Tymsamym chce ograbić mieszkańców z ich majątku i nadal na nim żerować.

  Trzeba powstrzymać tego człowieka i mówić prawdę o gruntach. Właścicielem jest miasto a nie SM Bródno!!!

 • 6 lipca 2018 o godz. 23:07

  W nawiązaniu do tego „ aneksu”
  Krzysztof Szczurowski podający się za prezesa organizacji „ spółdzielnia mieszkaniowa Bródno” został wykreślony z rejestru ARS( poprzednik KRS) 15 lutego 1995 roku!!!
  Co najmniej do 23 kwietnia 1998 roku Szczurowski nie był wpisany do ARSu
  W związku z tym nie mógł legalnie podpisać dokumentu zwanego „Aneksem 14 sierpnia 1996 roku” – tak stwierdził sąd. Drugi ze sprawców niejaki L. Jaremkiewicz również nie mógł podpisać tego „ aneksu” ponieważ na członka zarządu został wybrany przez Z. Siennicką i W. Majcherka ponieważ nie byli oni ujawnieni jako członkowie Rady Nadzorczej tylko jakiejś prywatnej grupy ( może komuchy?). A porozumienie z 1993 roku to tylko list intencyjny że kiedyś taka organizacja czy inna będzie mogła po spełnieniu nieznanych warunków działać na tym terenie. Nie jest to żaden akt notarialny przenoszący własność lub umożliwiający handel i defraudacje na mieniu publicznym jakie było wybudowane przed podpisaniem tego skrawka papieru, przez Państwo polskie.

 • 8 lipca 2018 o godz. 18:06

  Co to za Burmistrz, on nawet nie jest w stanie przywrócić przystanku na Julianowskiej, który wcześniej pozwolił zlikwidować. Mimo protestów mieszkańców nadal nie został przywrócony. (Pewnie z przyczyn opisanych przez portal) Jak nie jest w stanie nawet tak prostej sprawy jak przystanek załatwić, to po co taki burmistrz???

 • 8 lipca 2018 o godz. 18:16

  @Anonim portal zły bo ma reklamy deweloperów. Natomiast SM Bródno dobra bo ma program „mieszkania dla swoich” na koszt spółdzielców dla znajomych i rodziny prezesa. Słynna afera Różopol – powinno być wstyd burmistrzowi i prominentnym działaczom SM Bródno, którzy są w nią zamieszani…

 • 8 lipca 2018 o godz. 19:41

  na szczęście ten typek ze swoją świtą nie ma żadnych szans . ci którzy znają jego działalność mają nadzieję , że po jesiennych wyborach samorządowych wyleci z urzędu gminy .

 • 9 lipca 2018 o godz. 08:15

  chyba z urzędu dzielnicy nie gminy

 • 10 lipca 2018 o godz. 15:07

  Dzielnica to nie jednostka pomocnicza gminy? W czyim imieniu działa urząd dzielnicy?

 • 13 lipca 2018 o godz. 10:50

  Oświeć nas tsubasa jaką działalność? Wiem ale nie powiem? Sami pożal się Boże specjaliści wylewający swoją frustrację. Kompleksy górą.

 • 14 lipca 2018 o godz. 18:10

  @Kompleks lista jest długa :) ubieganie się o odszkodowania SM Bródno od miasta (UD TArgówek) za wyrzuconych spółdzielców(brak zapewnionych lokali zastępczych). Po pierwsze SM Bródno nie ma nic, właścicielem gruntów i nieruchomości na nich się mieszczących jest miasto. To już jest karygodna sytuacja. Po drugie burmistrz Sławomir Antonik pełni też odpłatną funkcję w SM Bródno na osiedlu Wysockiego. Uproszcząc sytuacje SM Bródno domaga się niesłusznych wielomilionowych odszkodowań od miasta, a o ich przyznaniu ma decydować osoba otrzymująca od SM Bródno pieniądze i pełniąca UD Targówek fukcję burmistrza. To tak jakby sami sobie decydowali o wypłacaniu publicznych pieniędzy. To jest szczyt PATOLOGII!!! Trzeba zakończyć rządy duetu Antonik-Szczurowski

 • 14 lipca 2018 o godz. 20:29

  „To ZA CO ODPOWIADA burmistrz dzielnicy? Za co ponosi negatywne konsekwencje w przypadku działania lub jego zaniechania? Za to ile dziennie bąków wpuści w stołek, na którym siedzi?”
  Wygląda na to, że burmistrz za nic nie odpowiada i nic nie może…. przynajmniej burmistrz Targówka

 • 17 lipca 2018 o godz. 06:47

  a co oni wszyscy tu robia tu nic sie nie zmienia od wiekow ,ulice waskie i zapchane ,pole teraz zabudowywuja ,tylko jak wyjechac z tej oazy luksusu

 • 17 lipca 2018 o godz. 07:44

  do cmentarza i przystanku autobusowego przy wincentego trzeba przejsc po blocie i tak jest od wiekow

 • 17 lipca 2018 o godz. 17:32

  moze zajac sie ogrodami dzialkowymi,to bomba ekologiczna mieszkaja na nich ludzie a nie ma kanalizacji i zalatwiaja potrzeby pod krzaczkamia na niektorych dachach lezy rakotworcza dachowka ale wszyscy zachwycaja sie kwiatkami w ogrodzie

 • 18 lipca 2018 o godz. 09:35

  Przytomna
  Dla zdobycia katolickiego elektoratu Pan Antonik zbiera w kościele na tacę i nosi baldachim nad księdzem. Manifestuje w ten sposób swoją religijność. Bierze pieniądze od spółdzielców za to, że albo jest przewodniczącym Rady Osiedla Wysockiego, albo, że jest Przewodniczącym Rady Nadzorczej w SM Bródno i przewodniczącym Rady Osiedla jednocześnie. Wybiera P. Rollę do opracowania przez niego najdroższej wyceny gruntów w Warszawie, zawyżanych o kilka milionów na jednej działce w stosunku do wyceny rzeczoznawców powołanych przez sąd. Nic nie zrobił dobrego dla nas spółdzielców, a obiecywał. Dostał poparcie na urząd w magistracie Targówka od Szczurowskiego dlatego, że ostrzył zęby na zajęcie stanowiska prezesa SM Bródno, tym samym zagrażał Szczurowskiemu. Taka jest prawda o Sławomirze. Pewny siebie, bezczelny harlejowiec z parciem na władzę.

 • 19 lipca 2018 o godz. 00:33

  Śpiewać każdy może……

 • 19 lipca 2018 o godz. 23:30

  Ja przeżyłam kilku burmistrzów Targówka i uważam, że ten jest ok. Nie ma takiego, który by wszystkim dogodził. Nie musi się wszystkim podobać. Nie musi robić pod nie swoją publikę. Koniaków mógł nie wpisywać tylko wypić. Wpisał – atak. Zawsze znajdą się ludzie, którzy chcieli by inaczej, po swojemu, wiedzą lepiej a nawet najlepiej, a tamci to złodzieje itp. itd. Brak konkretów tylko agresja, agresja, agresja. W kościele się udzielał przez burmistrzostwem, więc dlaczego miałby z tego zrezygnować kiedy został burmistrzem. Afera Różopol – chyba już wszystko zostało powiedziane w sprawie tej „afery”.
  Nie jestem członkiem rodziny Antonika, nie jestem pracownikiem urzędu, spółdzielni. Wyprowadziłam się z Targówka ale jest mi bliski i śledzę różne fora, portale i co się dzieje w dzielnicy. I chociaż nie wszystko mi się podoba, to widzę, że Targówek się zmienia, na lepsze. Zagłosuję na Antonika.
  I ma fajny motor! Widziałam na zdjęciu.

 • 20 lipca 2018 o godz. 10:01

  fotel prezydenta miasta to następny krok w karierze

 • 20 lipca 2018 o godz. 13:23

  Już był Burmistrzem, miał swoje 5 lat aby pokazać jak potrafi dbać o dobro społeczne. Czas na inne osoby.

 • 21 lipca 2018 o godz. 20:25

  a czy zna dobrze Warszawę

 • 21 lipca 2018 o godz. 22:51

  Szczurowski dogadał się z Antonikiem, że SM Bródno dołoży mu się do kampanii wyborczej. Wymyślili sobie że darmowe członkostwo w SM będzie kosztować 300 złotych! Oni po prostu uznali, że statut spółdzielni jest nadrzędny w stosunku do ustawy zasadniczej! Skoro PiS łamie konstytucję to Szczurowski z Antonikiem będą zasłaniać się statutem SM z roku 1983! A co nie wolno?

 • 21 lipca 2018 o godz. 22:55

  Moim kandydatem jest Tadeusz z ul. Balkonowej 5! Tak, ten sam co był zmęczony na walnym zgromadzeniu SM Bródno przy ul. Kawęczyńskiej!

 • 28 lipca 2018 o godz. 07:02

  powinno się ogrody działkowe przeobrazić w parki dostępne dla ogółu a nie utrzymywać takie bieda domki

 • 31 lipca 2018 o godz. 06:14

  nie ma ulicy Samarytanka do cmentarza,numery w stolicy idą od Wisły i wzdłuż Wisły

 • 22 sierpnia 2018 o godz. 08:15

  Kompromitacja Antonika 0 procent.

 • 24 sierpnia 2018 o godz. 12:03

  Patrzę na te zdjęcie i nie wiem. Który to ten Antonik?

 • 10 września 2018 o godz. 11:17

  Antonik Antonik kup se pontonik … i spływaj tam gdzie Twoje miejsce, człowiek bez honoru – potrafi tylko obiecywać, a później jak przychodzi co do czego to odwraca kota ogonem.
  Priorytetem dla tego Pana jest organizowanie imprez w parku i „pokazywanie się” czy też przypisywanie sobie zasług, za które „laury” powinni zbierać zwykli szarzy mieszkańcy, którzy wydeptali mu prawie ścieżkę pod jego biurem w UD żeby zajął się sprawami obywateli – na każdą prośbę facet ma 1000 argumentów na nie – taki sam jak wszyscy partyjni.
  A co z przedszkolami na Bródnie w których place zabaw kwalifikują się do remontu bo się rozpadają? Co z obiecaną szkołą przy nowych blokach na PGR? Co z kolejną szkołą, która miała stanąć przy Malborskiej w okolicy CH Targówek?
  Tłumaczenie „jestem w tym 12 lat i nadal się uczę” jest co najmniej śmieszne :) jak się Pan burmistrz jeszcze uczy to niech idzie na staż a nie pobiera pensję co miesiąc.
  Myślę, że mieszkańcy mający dzieci w okolicznych szkołach i przedszkolach mogą zrobić Panu burmistrzowi „świetny PR” o ile już nie zaczęli :)

 • 13 września 2018 o godz. 10:23

  „Mądry uczy się stale , głupi wcale”. Winston Churchill.

 • 13 września 2018 o godz. 14:46

  Pasuje do Pana Antonika.

 • 1 października 2018 o godz. 01:48

  najzabawniejsze jest to, że piszecie o S. Antoniku „absolwent Politechniki”, na sesji mówił on do ludzi, że jest prawnikiem,a prawo kończył , podobno, „za granicą” !!!!!
  Tak czy siak mam radosną wiadomość dla tych co się im : „nasz” Sławomir podoba i dla tych co patrzeć na „naszego” Sławomira nie mogą: ma poparcie w granicach zero lub mniej niż zero „nasz” Sławomir
  Módlcie się żarliwie Kochani, aby „nasz ” Sławomir”, wyjątkowo pobożny, szczerze rozmodlony i uduchowiony człowiek, zbierający na tacę księżulkowi , ostał się już na zawsze w służbach kościelnych i do Urzędu Targówek więcej nie wracał

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.