Wielka placówka Enel-Med w parku handlowym Homepark

16
Share

Duża zmiana na zdrowotnej mapie Targówka.

Grupa Enel-Med to jedna z największych w Polsce sieci prywatnych placówek medycznych. Ostnieje od 1993 roku, lecząc pacjentów w blisko 40 przychodniach i oddziałach. Ponadto posiada sieć ponad 1 600 placówek partnerskich na terenie całego kraju. Na Targówku firma jest dobrze znana ze szpitala przy ul. Gilarskiej 86C (przy skrzyżowaniu z ulicą Rolanda).

Zaś wkrótce w naszej dzielnicy powstanie nowa, wielka placówka Enel-Med. Zostanie ona otwarta obok sklepów w parku handlowym Homepark Targówek przy ul. Malborskiej i będzie miała blisko 1000 m2 powierzchni.

Homepark Targówek jeszcze do niedawna nazywał się po prostu Park Handlowy Targówek – to fragment zagłębia handlowego na granicy Warszawy, w którym znajdują się m.in. Leroy Merlin, Jula, Piotr i Paweł, Euro RTV/AGD, TK Maxx, Sports Direct, Gravitan, Maxi Zoo oraz Smyk Mega Store (a niedaleko są m.in. sklep i magazyn IKEA).

Nowy Enel-Med zostanie tam otwarty w pierwszym kwartale 2019 roku i będzie się mieścić w części położonej bliżej Trasy Toruńskiej.

W nowej przychodni będzie można skorzystać z usług stomatologicznych, konsultacji specjalistycznych oraz wykonać rtg, rezonans, spirometrię czy audiometrię. Planujemy oddać do dyspozycji ponad 16 gabinetów – informuje w komuniacie Bartosz Rozwadowski, członek zarządu Enel-Med S.A.

Umowa, jak podaje serwis renews.pl, zawarta została na okres 12 lat, ale potem oczywiście zawsze może być przedłużona.

zdjęcie na górze: Homepark Targówek Warszawa / mat. prasowe.

16
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx