Czterej idioci zniszczyli Veturilo

69
Share

Tak się bawią najgłupsi mieszkańcy Targówka. Niestety, takie zachowanie nie jest czymś wyjątkowym.

Dewastację stacji rowerów miejskich nagrała nasza czytelniczka pani Anna.

Przesyłam film z nocnych wyczynów wandali, którzy w nocy z piątku na sobotę (24/25 sierpnia 2018) bezsensownie niszczyli stacje miejskich rowerów Veturilo na pętli autobusowej Targówek – pisze w mejlu do targowek.info pani Anna.

Chodzi o pętlę autobusową przy ul. Trockiej, gęsto uczęszczanej kilka lat temu i niemal kompletnie opuszczonej od czasu zmian w komunikacji związanych z budową metra na Targówku.

Na filmie nagranym przez panią Annę widać czterech młodych ludzi – posiadających zdecydowanie większą siłę fizyczną niz inteligencję – którzy w kilkadziesiąt sekund wykopują i wyrywają rowery ze stacji Veturilo (jeden po drodze gubi nawet but), po czym chwiejnie odjeżdżają na nich w stronę ulicy Korzona.

Oto nagranie podesłane nam przez czytelniczkę:

Zanim pani Anna wysłała film do lokalnych mediów, trzykrotnie dzwoniła na policję. Niestety, funkcjonariusze przyjechali za późno, żeby kogokolwiek złapać.

Nie doczekałam się żadnej reakcji ze strony policji, wzywanej 3 razy: o godz. 23:27; 23:43; 23:48 – podkreśla czytelniczka targowek.info.

Przypomnijmy, że najgłupsza część młodzieży z Targówka spowodowała już likwidację stacji Veturilo w Parku Wiecha. Dewastacje rowerów zdarzały się tam w zeszłym roku tak często, że wiosną 2018 roku Veturilo przeniosło stację w inne miejsce.

Wydarzenia z ostatniego weekendu pokazują, że sprawcy takich zniszczeń ciągle czują się na Targówku bezkarni.

69
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx