Nowe Atrium Targówek oficjalnie otwarte | targowek.info

Nowe Atrium Targówek oficjalnie otwarte

26 nowych marek, aleja modowa, nowa część restauracyjna i to, co widać już z daleka: nowa fasada. Tak wygląda teraz centrum handlowe przy ul. Głębockiej.

 

Centrum handlowe Targówek (od kilku lat działające pod nazwą Atrium) skończyło już 20 lat i od dawna odstawało standardem od swoich konkurentów. Ale to się zmieniło – w ten weekend trwa uroczyste otwarcie CH przy ul. Głębockiej po wielkiej przebudowie.

Najważniejsze zmiany to nowa i nowoczesna elewacja, nowa „aleja modowa” z efektownym wejściem i 32 sklepami (wśród których jest aż nowych 26 marek) oraz odnowiona strefa restauracyjna („food court”).

Po tej przebudowie Atrium Targówek powiększyło się o ponad 8 tys. m kw. i teraz zajmuje aż 60 600 m kw. powierzchni handlowej. Oferta centrum to 155 sklepów i lokali usługowych, w tym m.in.: hipermarket Carrefour, salon RTV Euro AGD i 12-salowe Multikino.

W centrum handlowych na Głębockiej znajdują się teraz m.in. takie sklepy i lokale, jak: H&M (sklep dwupiętrowy!), Zara, Smyk, Apart, Reserved, Bershka, Pull&Bear, Guess, TOUS, Svarowski, Calzedonia, Duka, Empik, Monnari, Promod, Ryłko, Stradivarius, Douglas, Hebe, Home&You, Mohito, Carry, Sephora, Ochnik, Okaidi, CCC, Paris Optique, Rossmann, McDonalds, Starbucks, Pizza Hut Express, Camaieu, Vistula, YES, W. KRUK.

Dla klientów Atrium Targówek na rozbudowanym i podwyższonym o jeden poziom parkingu przeznaczono 2 200 miejsc parkingowych. Choć żeby na niego wjechać, najczęściej trzeba sporo odstać w korkach na okolicznych ulicach.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Życie na bogato ? #nowe #atrium #targówek #błyszczy #świeci #pusto #głębocka #bródno #warszawa

Post udostępniony przez targowek.info (@targowek.info)

 

zdjęcie na górze: nowe CH Atrium Targówek /  fot. targowek.info

PRZECZYTAJ TEŻ:

26 komentarzy na temat “Nowe Atrium Targówek oficjalnie otwarte

 • 27 października 2018 o godz. 18:49

  ile tych miejsc parkingowych?

 • 27 października 2018 o godz. 20:25

  Tych miejsc i tgak nie starczy, bo i tak jest ich mniej niż polaków-cebulaków za kółkiem.

 • 27 października 2018 o godz. 20:49

  To już trzecie otwarcie. Jak tak dalej pójdzie to połączą się z Castoramą

 • 28 października 2018 o godz. 00:03

  Szkoda, że wspaniałe ławki z alejek ktoś ukradł, a nowych ne zamontowano jak się ma to do dbałości o klientów? Po prostu hańba !!!!!!

 • 28 października 2018 o godz. 06:33

  Ojej jak się cieszę, jak się bardzo cieszę. Teraz z rodziną będziemy piątki brać wolne i zwiedzać, zwiedzać, zwiedzać. Jeszcze by mogło być całodobowe.

 • 28 października 2018 o godz. 09:02

  Nawet pod takim artykułem znajdą się trole. Jakież smutne musi być ich codzienne życie, skoro o północy lub z samego rana nie mają nic innego do roboty jak pisać głupoty. Udawanie Janusza i Grażyny spędzających czas wolny w centrum handlowym jest tak samo głupie jak spędzanie czasu na pisaniu takich bzdetów w czasie wolnym.

 • 28 października 2018 o godz. 09:26

  ktoś powinien beknąć za to że zezwolił na budowę centrum handlowego bez wcześniejszego poszerzenia całej ul. głębockiej i innych, po za tym przydałaby się tam linia trolejbusowa ale nie oni planują kosztowniejsze tramwaje

 • 28 października 2018 o godz. 09:33

  Do pis: nie badd taki madry . Sam trolujesz. Co ma na celu budowanie wiekszego centrum handlowego jak wiedzie do niego rylko jedna, jednopasmowa jezdnia?

  Pomysl sloju najpierw

 • 28 października 2018 o godz. 11:48

  Czy te tysiące samochodów przed CH Targówek to auta tych, którzy „nie mają czasu” robić zakupów w tygodniu tylko w niedziele? To ci, którzy protestowali przeciw zakazowi handlu 2x w miesiącu?

 • 28 października 2018 o godz. 12:26

  Jeśli aut są tysiące, to znaczy że popyt na handel w niedzielę jest :)

 • 28 października 2018 o godz. 12:48

  Matko Boska jakie szczęście

 • 28 października 2018 o godz. 13:33

  To nie trolle drogi P.I.S. Kiedyś rodziny spędzały czas na spotkaniach przy obiadku, wspólnych spacerach, wycieczkach, grzybobraniach. Teraz niewyszukaną rozrywką jest CH. Społeczeństwo lepiej zna zagrodę CH niż Łazienki, Wilanów, Starówkę. Dawniejszą wuzetke i kawę zastąpiły szwedzkie klopsiki. Dzieci nawet nie wiedzą, że przy Muzeum WP jest stała wystawa militariow. Za to wiedzą gdzie w CH jest McD.

  Przykre jest to, że nie musimy się ruszać poza własne podwórko, by poznać inne. Wszędzie ten sam smak i gust.

 • 28 października 2018 o godz. 14:15

  Janusz nie pisz bzdur, zapewne tego nie zauważyłeś ale cię uświadomię, jest tam jeszcze dojazd jedną wielopasmową drogą jaką jest Trasa Toruńska. Wjedź na trasę od Łabiszyńskiej i może się zdziwisz, ale z jezdni bocznej będziesz miał wjazd pod Centrum Handlowe. Ale tak to jest jak Janusze co nigdy na Trasę Toruńską się nie zapuszczają wypowiadają się w kwestii dojazdu.

 • 28 października 2018 o godz. 16:08

  Plus tych zmian jest taki, że lepiej jest robić zakupy w ładnym sklepie a nie brzydkim. Zadbane i gustowne okolice zawsze polepszają samopoczucie :)

 • 29 października 2018 o godz. 09:02

  Wacław: Mądrze napisane.
  pozdrawiam

 • 29 października 2018 o godz. 10:56

  Tak, tego brakowało na Bródnie! Cóż za wspaniała wiadomość! Jeszcze więcej, jeszcze wyżej, jeszcze dalej!!!

 • 29 października 2018 o godz. 11:37

  zmiany są na parkingu, jest inna droga wyjazdowa, drogi są jednokierunkowe no a Janusze i Grażynki jeżdżą na pamięć, chociaż jest mnóstwo znaków kierujących do wyjazdu. ludzie patrzcie na znaki!!!

 • 29 października 2018 o godz. 11:52

  Proszę zostawić w spokoju Januszów

 • 29 października 2018 o godz. 12:09

  Elewacja taka sobie. Jak można pisać, że nowoczesna???? Co to ma wspólnego z nowoczesnością? Na Bródnie blaszane elewacje były już za PRL–u.
  To tak, jakby zacofanych neobolszewików od Janusza z Biłgoraja nazywać ludźmi nowoczesnymi.

 • 29 października 2018 o godz. 20:10

  Stefanka i Wacław : co wam tak żal , że ludzie lubią różnie spędzać czas, czasami w Łazienkach a czasami w CH Targówek , zwłaszcza jak zimno i deszcz pada. Dajcie ludziom żyć i mieć wybór.
  A tak swoją drogą to lepiej było gdy soboty i niedziele były handlowe, bo był czas na spacer do parku i do sklepu. A teraz w sobotę trzeba do sklepu , bo kiedy, jak toś pracuje do wieczora?, a w niedzielę gdzie? jak jest brzydka pogoda i deszcz pada z każdej strony, tłumy w Łazienkach i nie ma gdzie zaparkować , po prostu porażka. Kiedyś można było mieć wybór , a obecnie tylko korki tak do centrum handlowego jak i do parku. Ale kto rządzącym matołom wytłumaczy, że ludzie chcą mieć wybór i nie są baranami jak ci w ławkach poselskich. Czasami mam wrażenie , że wylądowały tam najgorsze osły .

 • 30 października 2018 o godz. 06:24

  Ładnie, naprawdę ładnie. I dużo nowych sklepów. Tam czas się spędza naprawdę po europejsku. Niech się te przestarzałe Łazienki, teatry, opery i inne badziewia schowają. Trzeba iść z duchem rozwoju kulturalnego.

 • 30 października 2018 o godz. 11:37

  przepraszam wszystkich sprzedawców z galerii, którzy byli zmuszani do pracy w niedzielę i świeta. To przeze mnie musieli pracować, bo ja chciałam powałęsać się i podotykać towary w niedziele. Wiem. Mi łatwo się mówi, ze nikt nikogo nie zmusza i pracują ci co chcą. Ale moja córka co skończyła studia, nie mogła znalezc pracy innej tylko w galerii. Ładna dziewczyna jest i ją tam przyjeli, ale tylko na godziny wieczorne i w weekendy. Od kiedy zakazano pracy w niedzielę, moja córcia pracuje też w ciagu dnia w tygodniu, a niedziele spędza ze swoim chłopakiem i jest szczęsliwa.

 • 30 października 2018 o godz. 12:33

  Bardzo proszę nie podszywać się pod moje wypowiedzi.

 • 5 listopada 2018 o godz. 23:29

  Witam czy może ktoś wie kiedy otwarcie zary męskiej?

 • 5 listopada 2018 o godz. 23:30

  Witam czy może ktoś wie kiedy otwarcie zary męskiej?dziękuję

 • 6 listopada 2018 o godz. 21:26

  Mario. Zara otwiera się zara(z)!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.