Jak dojechać do urzędu dzielnicy Targówek [MAPA] | targowek.info

Jak dojechać do urzędu dzielnicy Targówek [MAPA]

Po rozkopaniu głównej części ul. Kondratowicza dojazd do ratusza dzielnicy Targówek jest poważnie utrudniony. Przedstawiamy mapkę, jak teraz tam dotrzeć.

Od początku marca 2019 roku, czyli od rozkopania wielkiej części ulicy Kondratowicza pod budowę stacji II linii metra, oraz zamknięcia ruchu dla samochodów osobowych na dużym odcinku ul. św. Wincentego (przynajmniej w teorii – w praktyce zakaz działa tylko wtedy, gdy pilnują go policjanci lub strażnicy miejscy) dojazd do ratusza dzielnicy Targówek stał się dużo bardziej skomplikowany.

Poniżej przedstawiamy przygotowaną przez miasto mapkę dojazdu do urzędu Targówka na ulicy Kondratowicza 20.

Mapka przedstawia dojazd dla samochodów osobowych (parking dla petentów jest od strony ul. św. Wincentego) oraz linie autobusowe, które obecnie podjeżdżają w bezpośrednie okolice ratusza.

Dojazd do ratusza Targówka

Zobacz też: Jak dojechać do Szpitala Bródnowskiego [MAPA]

Zobacz też: Jak dojechać na Cmentarz Bródnowski [MAPY] 

mapa: UM Warszawa, zdjęcie na górze: Urząd Dzielnicy Targówek, ul. Kondratowicza/ fot. archiwum targowek.info

PRZECZYTAJ TEŻ:

5 komentarzy na temat “Jak dojechać do urzędu dzielnicy Targówek [MAPA]

 • 17 kwietnia 2019 o godz. 09:02

  a po co tam jechać? 3 okienka są a tylko jedno obsługuje. LEcą w kule , wiecznie robią problemy

 • 17 kwietnia 2019 o godz. 10:36

  No mapa „rewelacyjna” – tylko trochę połowiczna. Pokazuje jak DOJECHAĆ z Zacisza i części Bródna oraz pokazuje jak DOJŚĆ z okolic Lasku Bródnowskiego. Nie pokazuje jak Dojść / Dojechać z Targówka mieszkaniowego oraz z okolic Apartamentowca Spółdzielni Bródno.

 • 17 kwietnia 2019 o godz. 10:43

  Jak widać wieśniacy są niedouczeni w topografii miasta i trzeba im drukować specjalne mapy!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Widać jak wieśniacy ze wsi W-wa nie potrafią trafić do urzędu swojego!!!!!!!!!!!!!!!!! I to za pieniądze wszystkich podatników!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • 17 kwietnia 2019 o godz. 15:39

  Za wytyczenie takiej trasy dla pieszych z urzędu na przystanek autobusowy na Wincentego, należało by autorowi tego pomysłu związać razem obie nogi, posadzić go na wózku i kazać pokonywać ją 10 razy dziennie. Może coś by wtedy zrozumiał. Chociaż nie sądzę, bo pewnie jedyna odległość piesza, jaką co dzień pokonuje, to z domu do samochodu i z powrotem.

 • 17 kwietnia 2019 o godz. 21:08

  Rowerem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.