Remont Łodygowej: dziś zostaną otwarte dwie jezdnie | targowek.info

Remont Łodygowej: dziś zostaną otwarte dwie jezdnie

Stanie to się dopiero wieczorem i tylko na fragmencie ulicy Łodygowej – ale wygląda na to, że ten męczący remont naprawdę ma się ku końcowi.

 

Generalny remont Łodygowej toczy się w wielkich bólach już od półtora roku – i jeszcze potrwa kilka miesięcy. Lecz powoli panujące na tej ulicy chaos, bałagan i brud są wreszcie zastępowane przez równe jezdnie, chodniki, a nawet klomby.

Dziś późnym wieczorem nastąpi przełomowy moment: w poniedziałek 15 kwietnia ok. godz. 23.00 ma zostać otwarta północna jezdnia Łodygowej pomiędzy ulicami Radzymińską a Wolińską – i ruch na tym odcinku będzie wreszcie się odbywał dwiema nowymi jezdniami.

To pierwszy zakończony odcinek remontu ul. Łodygowej. Od ul. Wolińskiej do ul. Klamrowej ruch pozostanie na jezdni północnej, a od ul. Klamrowej do granicy miasta na nowo wybudowanych jezdniach serwisowych.

Aktualny (wcześniej już przesuwany) termin zakończenia całej inwestycji, czyli generalnej przebudowy ul. Łodygowej od ul. Radzymińskiej do granicy Warszawy, to lipiec 2019 roku – i wygląda na to, że w końcu może on zostać dochowany.

zdjęcie na górze: niemal gotowy odcinek nowej ulicy Łodygowej / fot. ZMID

PRZECZYTAJ TEŻ:

10 komentarzy na temat “Remont Łodygowej: dziś zostaną otwarte dwie jezdnie

 • 15 kwietnia 2019 o godz. 10:16

  A podziękowanie gdzie?

 • 15 kwietnia 2019 o godz. 10:17

  A kiedy remont nawierzchni na skrzyżowaniu Radzymińskiej z Mlodzieńczą i Łodygową? Obecnie stan nawierzchni jadąc z Młodzieńczej w Radzymińską w kierunku Marek jest tak tragiczny, że trzeba zwalniać prawie do 10 km/h żeby nie „skakać” autem. Z tego co pamiętam jest to część inwestycji i powinno być to już realizowane.

 • 15 kwietnia 2019 o godz. 11:24

  Karpiu:
  Remont nawierzchni skrzyżowania wykona ZDM. Prace zaplanował na koniec kwietnia i początek maja.

 • 16 kwietnia 2019 o godz. 07:51

  Super:-)

 • 16 kwietnia 2019 o godz. 14:16

  I nareszcie zrobili oddzielną sygnalizację do skrętu w lewo z Radzymińskiej w Młodzieńczą. Po tylu latach ;)

 • 16 kwietnia 2019 o godz. 15:56

  A czy jest przewidziany remont ulicy Młodzieńczej, w tym chodników, żeby nie odstawała od Warszawy?

 • 18 kwietnia 2019 o godz. 19:53

  Niestety, napowietrzne linie po prawej psują cały efekt. Na zachodzie zakopuje się je pod ziemią.

 • 18 kwietnia 2019 o godz. 20:38

  ZRID w WSA

 • 22 kwietnia 2019 o godz. 02:29

  Witam serdecznie dla czego nie zrobiono przejazdu przejazdu do ulicy Uznamskiej ktory został zagrodzony przez dewelopera od strony ulicy Łodygowej w tej sprawie zostanie wystosowane pismo do urzędu.I druga sprawa o karygodnym bałaganie wzdłuż ulicy Łodygowej na odcinku stacja Orlen ul.Wschodnia pełno butelek po wódce dla czego nie ma śmietników przy sklepach Żabka i monopolowym .

 • 24 kwietnia 2019 o godz. 21:38

  dlaczego tego dewelopera nie wywłaszczono pod ulice łodygowa, jak każdego innego mieszkańca, a zmieniono przebieg ulicy łodygowej na wysokości działki dewelopera

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.