Pierwsza komercyjna stacja Veturilo na Targówku | targowek.info

Pierwsza komercyjna stacja Veturilo na Targówku

Przy okazji to też pierwsza stacja rowerów Veturilo na Targówku Fabrycznym.

 

W piątek 10 maja został uruchomiony nowy punkt wypożyczania rowerów Veturilo na Targówku. To stacja partnerska, działająca dzięki współpracy z firmą Procter & Gamble, która na Targówku Fabrycznym ma swój biurowiec i fabrykę.

Stację Veturlio uruchomiono w pobliżu głównego wejścia do siedziby Procter & Gamble przy ulicy Zabranieckiej 20. Znajduje się ona kilkaset metrów od skrzyżowania Zabranieckiej z Trasą Świętokrzyską. Dojazd do niej rowerem z najbliższych stacji, np. z Dworca Wschodniego, zajmie użytkownikom ok. 10-15 minut.

Z nowej stacji mogą korzystać wszyscy użytkownicy Veturilo na tych samych zasadach, co z innych stacji w systemie. Wystarczy posiadać aktywne konto Nextbike i można wypożyczać rowery korzystając z samoobsługowego terminala lub aplikacji mobilnej.

Dzięki nowej stacji system Veturilo powiększył się również o 10 nowych rowerów. Obecnie w Warszawie do dyspozycji mieszkańców jest ponad 380 stacji i 5500 rowerów. Na całym Targówku działa około 20 stacji Veturilo – ciężko podać ich dokładną liczbę, gdyż z powodu budowy metra stacje nieoczekiwanie znikają i pojawiają się w nowych miejscach.

Pierwsze 20 minut każdego wypożyczenia roweru w warszawskiem Veturilo jest bezpłatne.

 

zdjęcie: mat.prasowe/Veturilo

PRZECZYTAJ TEŻ:

7 komentarzy na temat “Pierwsza komercyjna stacja Veturilo na Targówku

 • 11 maja 2019 o godz. 10:27

  Dlaczego miasto warszawa nie zainwestuje w wypożyczalnię hulajnog Szczudeł Sprężyn do podskakiwania podgrzewaczy do dróg rowerowych Itp? Co z tego że ludzie umierają w szpitalach miejskich na korytarzach ale lewactwo musi się bawić.

 • 11 maja 2019 o godz. 14:04

  A na Zurominskiej dalej nic…

 • 12 maja 2019 o godz. 00:58

  @polip

  Dlatego, że rząd polski inwestuje w geotermię Dyrektora Rydzyka, intronizację Chrystusa na Króla Polski, port lotniczy WARSZAWA – Radom, samochody elektryczne w oparciu o niemiecki projekt i chińskie komponenty oraz rozbijanie aut przez służbę ochrony państwa. Co z tego, że ludzie umierają w szpitalach państwowych finansowanych przez państwowy NFZ. Przecież katoprawica musi się bawić.

 • 12 maja 2019 o godz. 19:05

  Ale obrzydliwości piszesz. Widać ze lubisz bzdury i kłamać zawsze!! Magdalena

 • 12 maja 2019 o godz. 20:29

  Masz racje Magdaleno – polip bzdury pisze…

 • 13 maja 2019 o godz. 00:04

  Bardzo dobrze, najzdrowszy środek lokomocji. I najtańszy.

 • 5 lipca 2019 o godz. 12:26

  Trzeba mieć poważne problemy z głową, żeby się przychrzaniać do rowerów w miastach.

  Swoją drogą fajnie, że prywatne podmioty mogą się przyłączać do sieci Veturilo. Póki takie prywatne stacje działają w 100% tak samo jak te publiczne, to niech je stawiają gdzie tylko jest miejsce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.