Ścigany Łukasz Kitka | targowek.info

Ścigany Łukasz Kitka

Prokuratura wydała list gończy za mieszkańcem ulicy Kuflewskiej.

 

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Warszawa Targówek poszukują Łukasza Kitka, syna Dariusza. 31-latek zamieszkiwał w Warszawie przy ul. Kuflewskiej.

Mężczyzna ścigany jest listem gończym wydanym przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie w celu tymczasowego aresztowania za czyn z art. 56 ust.1 i 3 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Poszukiwania za w/w trwają od 25 października 2017 r.

Artykuł 56 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii dotyczy wprowadzania do obrotu środków odurzających, substancji psychotropowych, słomy makowej lub nowych substancji psychoaktywnych (albo uczestniczenia w takim obrocie). Ustęp 3 dotyczy znacznej ilości tych substancji – za ich wprowadzanie do obrotu sprawcy grozi  od lat 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

Dla funkcjonariuszy policji ważna jest każda informacja dotycząca ściganego mężczyzny i jego obecnego miejsca pobytu.

Policjanci zwracają się z prośbą do wszystkich, którzy znają miejsce pobytu poszukiwanego o kontakt pod numerem telefonu (22) 603-81-71, (22) 603-86-69, z policjantem prowadzącym sprawę tel. (22) 603-87-50 lub z najbliższą jednostką Policji.

Informacje można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: dyzurny.kp-targówek@ksp.policja.gov.pl.

Policjanci jednocześnie zapewniają o utrzymaniu tajemnicy co do osoby informującej (art. 280 § 2 kpk ).

 

Poszukiwany Łukasz Kitka / fot. Policja

zdjęcia: Policja

 

PRZECZYTAJ TEŻ:

49 komentarzy na temat “Ścigany Łukasz Kitka

 • 23 maja 2019 o godz. 06:11

  A gdzie ci świetni łofcy cieniuf?

 • 23 maja 2019 o godz. 06:52

  )łaaaaaaał

 • 23 maja 2019 o godz. 06:59

  Pewnie siedzie w Afganistanie i dogląda swoich plantacji maku paląc haszysz.

 • 23 maja 2019 o godz. 07:01

  Mmm, niezłe z niego ciacho ;)

 • 23 maja 2019 o godz. 07:12

  Nie kojarze typa. Musial po piwnicach łazić

 • 23 maja 2019 o godz. 07:19

  Mogl lepiej na VAT krecic lody.Tu nikogo nigdy nie scigna.

 • 23 maja 2019 o godz. 07:22

  Czy to ta sama policja z targowka która o 6:30 rano wyciąga 50 letnia babkę z łóżka (i jej dwa koty) i wiezie na komisariat na Targówku by ja dobrze „przetrzepać”?

  A przypomne ze mówimy o artystce która a aureoli Marii wkomponowała (i to całkiem znośnie!) tęcze…

  Ja juz ten policji nie ufam i omijam szerokim łukiem.
  Policja powinna miec mózg a nie tylko pałki.
  Dziw ze nie jadą do Francji zaaresztować René za kopie upadłej madonny z wielkim cycem :-)
  (A przykładów seriali i filmów komediowych gdzie Maryja jest postawiona naprawdę w złym świetle – jest kupa i ciut ciut…)

 • 23 maja 2019 o godz. 07:23

  Cos w tym jest…

 • 23 maja 2019 o godz. 07:43

  A skąd Darek wiesz, że policja wyciągnęła koty z łóżka? To nie koty a ta babka łamała prawo rozklejajac plakaty na śmietnikach i toitoiach.
  Ona jest artystka piszesz. A jaka akademię ukończyła? Czy może każdy po prostu jest artystą? Moja siostrzenica też rysuje w podstawówce.

 • 23 maja 2019 o godz. 08:04

  ~Klara
  Przykład: Zdzisław Beksiński nie skończył żadnej ASP a jego obrazy są warte fortunę. Kolejny? Nikifora Pani Klara zna?? Śmiem wątpić. To że czyjeś środki wyrazu nie docierają do ciemnych mas nie znaczy że należy takiej osobie odmówić walorów artysty. Najbardziej płodny i wiarygodny jest artysta głodny – cytując klasyka.
  Droga sąsiadko, może więc warto zastanowić się nim się coś powie/napisze, miast powtarzać bez sensu co ksiądz powiedział na mszy.

 • 23 maja 2019 o godz. 08:17

  Walerian- ale żaden szanujący się artysta nie rozkleja swoich dzieł na śmietnikach- i o to cała burza. Maryi tęczowa aureola nie przeszkadzała, ale to, że wisi na śmietniku, czy toi-toi przeszkadza…

 • 23 maja 2019 o godz. 08:48

  Zgadza się, rozklejanie swoich wytworów po śmietnikach i toaletach dyskwalifikuje tą osobę jako artystkę i choćby taki Walerian stawał na głowie nie znajdzie przykładu aby artysta jak Beksiński czy Nikifor wiedział swoje dzieła na jakichś śmietnikach. Tak więc przykład nietrafiony.

 • 23 maja 2019 o godz. 08:51

  Panowie policjanci !!!! jezeli prosicie o pomoc w swojej pracy społeczenstwo to najpier trzeba do tego społeczenstwa miec szacunek a nie na pokojowych demonstracjach na polecenie kurdupla ciagac po asfalcie starsze osoby,do czasu kiedy tego nie zrozumiecie to wykonujcie swoja robate bez pomocy ludzi.

 • 23 maja 2019 o godz. 09:19

  Tak… tylko właśnie mówienie że Matka Boska z tęczową aureolą była rozklejana na śmietnikach i toitojach to powielanie nieprawdy wygenerowanej przez propagandzistów z reżimowej telewizji. Nawet policja przyznała że sprawa dotyczy przerobienia obrazu a nie rozklejania bo obraz był rozklejany na płotach i drzwiach kościoła. Na śmietnikach i toaletach wisiały listy księży którym mieli problem z prawem i moralnością w kontekście przestępstwa pedofilii.

 • 23 maja 2019 o godz. 09:26

  Niech nie proszą tylko wyznaczą nagrodę i po temacie.

 • 23 maja 2019 o godz. 10:03

  Walerian.
  „Przykład: Zdzisław Beksiński nie skończył żadnej ASP a jego obrazy są warte fortunę. Kolejny? Nikifora Pani Klara zna?? Śmiem wątpić.” – rozumiem, że ta pani jest teraz Beksinskim? Co to za poziom dyskusji? Na jakiej podstawie nazywa się ją artystką? Czyli ONRowcy jak spiewają to są piosenkarzami, albo kompozytorami? Albo Bosak jak krzyczy raz sierpem raz młotem… jest poetą? Co to za poziom że zarzucasz mi że nie znam Beksinskiego? To takie prymitywne okładanie się prezentowane zazwyczaj przez KODziarzy.
  „Droga sąsiadko, może więc warto zastanowić się nim się coś powie/napisze, miast powtarzać bez sensu co ksiądz powiedział na mszy.” – drogi sąsiedzie, a skąd on wie że chodzę do kościoła. A jeżeli nawet, to skąd on wie co ksiądz mówił? Co to za poziom. Tworzenie sobie wirtualnego przeciwnika i okładanie go? Niestety część społeczeństwa lubi taką bezmyślność. Tylko hasełka, machanie chorągiewkami ue, puste frazesy o wolnośc, tolerancji itd a jak trzeba rozmawiać to uciekają.

 • 23 maja 2019 o godz. 11:13

  Tatuś

 • 23 maja 2019 o godz. 11:18

  Klara nie kłam!
  Pani Podleśnia nie naklejała wizerunków na toitoi.
  Powtarzasz kłamstwa aparatczyka kaczystowskiej narodowo-socjalistycznej partii PiS.
  Myśl, myślenie ie boli.

 • 23 maja 2019 o godz. 11:37

  Zostawcie go w spokoju i zajmicie sie powaznymi przestepcami. Podpowiem – macie pod nosem mnostwo pedofilow w koloratkach i biskupow, ktorzy ich kryja. Macie przekrety z ziemia Mateusza M., macie do rozpracowania dewelopera. Do roboty!

 • 23 maja 2019 o godz. 11:50

  w każdym bloku jest diler,należy się wziąć za te śmieci ostro i już teraz.To takie proste,zainstalować w dzielnicy specjalną ekipę która tylko tym się zajmie.Mieszkańcy pomogą bo nie chcą śmieci na osiedlach-poza tymi w altankach.Dzielnicowy pomoże,popyta lokatorów ,czyszczenie pewne i skuteczne.

 • 23 maja 2019 o godz. 12:09

  jeśli udowodnią dilerkę powinni wyhuśtać od razu na lampie dla przykładu , nie ma litości dla dilera!

 • 23 maja 2019 o godz. 12:27

  Pajace dzieciaki za dragi scigac. Niech sie zajma czyms pozytecznym. ACAB

 • 23 maja 2019 o godz. 12:36

  Uciekaj Łukasz dasz radę ….☺️

 • 23 maja 2019 o godz. 13:02

  Cześć Koderaści, to naprawdę okropna choroba. Chodzicie z pianą na buzi i wszystko się wam kojarzy z polityką. Nawet tekst o dilerze. Kojarzy wam się to z Kaczynskim, Morawiecki, ksiądzem i jakimiś pseudoaferami z działką, którą chyba jedynie GW pompuje, bo inne nawet skrajnie antyrządowe media widzą że nie ma się do czego przyczepić.
  Jakoś druga strona nie jest tak ograniczona intelektualnie by wszystko kojarzyć z aferami typu ambergold, miliardowymi przekrętami na kamienicach, niezliczoną liczbą afer, mieszkaniach Adamowiczów, z utrwalaczami władzy ludowej czyli systemu totalitarnego na czołowych miejscach na listach KE, Kopacz mordującą dinozaury, Niesiołowskim otrzymującym wizyty w burdelu jako forma „zapłaty” itd. Nie zauważyłem by ta strona pod właściwie każdym tematem przechodziła do polityki, jedynie koderaści tak mają. Tvn powinno olbrzymie odszkodowania płacić za uszczerbek na zdrowiu tak jak Bayer musiał właśnie zapłacić 2 miliardy w stanach.

 • 23 maja 2019 o godz. 17:04

  No to dałaś sobie upust emocjom – tak prawdziwie i po chrześcijańsku. Pewnie tak samo jak wierzysz w propagandę TVP że plakaty z przerobionym wizerunkiem Maryi rozklejane były przez panią P. na kiblach i śmietnikach (czemu nawet Policja zaprzeczyła) jak nie widzisz zależności między niską efektywnością Policji w sprawach takich jak taz artykułu vs. wysoką efektywnością w sprawach politycznych jak ta z komentarza.

 • 23 maja 2019 o godz. 17:15

  Bum – dlaczego dałem upust emocjom po chrześciańsku? Wytłumacz mi proszę bo w tym bełkocie się głubię. Dlaczego nie po muzułmańsku albo ateistycznie?
  Potwierdza się moja obserwacja, że część społeczeństwa z pianą na buzi coś bredzi, wydziera się i macha chorągiewkami UE. Wczoraj klip muzyczny tańczącej Wielgus dziś klip PSL z przerobionymi słowami Kaczora, który niby ma byś, no właśnie co, śmieszny? Brak metoryki, tylko wata i nienawiść.

 • 23 maja 2019 o godz. 17:19

  *merytoryki.

 • 23 maja 2019 o godz. 19:17

  Bo w swoim bełkocie dzielisz świat na dwie połowy „Koderastów” jak to w sposób przepełniony miłością do bliźniego ujmujesz i tak zwaną „drugą stronę”. Przykłady które podajesz dokładnie natomiast pokazują kto jest kim, więc z pewnością po tej „drugiej stronie” nie ma miejsca dla muzułmanów, którzy jak to ostatnio mówił wielki wódz, będą dążyć do wprowadzenia stref opartych na szariacie. A po tych swoich tekstach to lepiej spójrz w lustro czy przypadkiem to nie ty bredzisz z pianą na buzi w takt propagandy sączonej przez TVP. TVP powinno płacić olbrzymie odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu tak jak Bayer musiał właśnie zapłacić dwa miliardy w stanach. PS rozmyślając o aferach skoków, srebrnej, reprywatyzacji, nepotyzmie na nieporównywalną skalę oraz o utrwalaczach władzy ludowej w szeregach partii z towarzyszem Piotrowiczem na czele, nie pomiń w swoich myślach tych księży co traktują „dotykanie” jako normę od której nikomu nie dzieje się krzywda.

 • 23 maja 2019 o godz. 20:07

  BUM
  1. Nadal nie wytłumaczyłeś mi dlaczego „po chrześcijańsku”
  2. „dzielisz świat na dwie połowy „Koderastów” – gdzie dzielę na dwie połowy? Na szczęście koderaści nie stanowią połowy, a jedynie część, mniejszość.
  3. Uważasz, że „dzielę świat” ? A co w tym złego? Jeżeli się ma krytyczny stosunek do jakiegoś środowiska, grupy, partii itd to to jest dzielenie świata? społeczeństwa? Nie lubię przestępców. I co dzielę społeczeństwo? Nie lubię mięsożerców – nie wolno teg mówić, bo dzielisz społeczeństwo!!! Nie lubię utrwalaczy władzy ludowej krórzy zajmują czołowe i nieczołowe miejsca na listach KE a na listach PiSu nie widzę. U Kukiza też nie widzę. Ale zły Kukiz dzieli społeczeństwo bo ma negatywne zdanie o sługusach totalitarnego sytemu którzy brylują na listach KE?
  4. „nie pomiń w swoich myślach tych księży co traktują „dotykanie” jako normę od której nikomu nie dzieje się krzywda.” – nie wiem co ty z tymi duchownymi cały czas wyskakujesz? W jakim kontekście? Co to ma do rzeczy? To już naprawdę choroba ten antyklerykalizm. Klerykofobia.

 • 23 maja 2019 o godz. 21:59

  1) Ja ci wytłumaczyłem. To ty nie jesteś w stanie pewnej poprzeczki przeskoczyć.
  2) Kodersi i druga strona czyli takie czarne i białe. Jak nadal nie przemawia – patrz pkt 1.
  3) Przeczytaj jeszcze raz, tam nie ma że to coś złego. Jak nadal nie widzisz – patrz pkt 1.
  4) A tu już trąci fobią z twojej strony a fobię można leczyć. Ja o księżach napisałem raz a ty w swoich postach, nie licząc cytatu co najmniej dwa. Ale oczywiście to ja z tymi księżmi wyskakuję. Po prostu masz ZAKODOWANĄ pewną wizję świata i nie potrafisz tego przeskoczyć :)

  A na koniec – spójrz obiektywnie – sam pod artykułem o dilerze napisałeś już trzy rozprawki polityczno- socjologiczne, bez żadnej uszczypliwości j jadu „oczywiście”. Apodobno to tylko Kodresi chodzą z pianą na ustach i wszędzie widzą politykę.

  A pan Kukiz. Najlepiej mu wychodziło granie i nocne Polaków rozmowy, jak mu się konto spod kontroli wymknęło. I oczywiście masz rację sługusy totalitarnego systemu w partii Kaczyńskiego nie kandydują w w wyborach – zostają czynić dobrze w kraju.

 • 23 maja 2019 o godz. 22:15

  BUM, zac – ja mam taką propozycję. Je-bnijce się w głowy i przestańcie zaśmiecać forum. Nikt nie ma ochoty przedzierać się Przez wasze bóle d*, które nie mają nic wspólnego z tematem

 • 24 maja 2019 o godz. 08:27

  Bum i Klara, dajcie spokój, ludzie Was pozamiatali argumentami jak przedszkolaków.

 • 24 maja 2019 o godz. 08:30

  Ale najbardziej został pozamiatany Zac, aż mi go szkoda. Pewnie kończył UKSW.

 • 24 maja 2019 o godz. 10:21

  Vardy proszę zastanów się. Piszesz, że Bum został „pozamiatany argumentami jak przedszkolak”. Na wpis BUM odpowiedział jedynie zac. Twierdzisz jednak że zac najbardziej został pozamiatany, aż go szkoda.
  Logika: 1. Bum żle argumentuje i został pozamiatany argumentami. 2. Zac pozamiatał argumentami BUM – bo tylko on jest pod jego wpisem. 3. Wniosek godny portiera na UKSW: Zac został pozamiatany.

 • 24 maja 2019 o godz. 10:41

  1. Oczywiście zamiast tłumaczyć i argumentować można pisać, że „ty i tak nie rozumiesz, już pisałem, jesteś za głupi” itd. Ale wracam do pytania: Dlaczego po chrześcijańsku dałem upust. Nawet jeżeli to już tłumaczyłeś a nie tłumaczyłeś, to czy nie możesz po prostu napisać precyzyjnie. Po chrześcijańsku zac dał upust (a nie po buddyjsku itp.) ponieważ ……………
  2. I znowu się wykręcasz od odpowiedzi. Po prostu wystarczy zacytować i mi wyjaśnić, pokazać gdzie „dzielisz świat na dwie połowy” – gdzie napisałem o dwóch połowach. Wiesz co to znaczy połowa? Pół? Nie chcę się nad tobą pastwić, ale zajrzyj do sjp.
  3. „tam nie ma że to coś złego” – a to to co : „czyli takie czarne i białe” – to ma być pochwała?
  4. „Ja o księżach napisałem raz a ty w swoich postach, nie licząc cytatu co najmniej dwa.” Czy ty tego naprawdę nie widzisz? Ja odpowiadam na liczne komentarze dotyczące kościoła, które moim zdaniem są bez sensu. Dam przykład by było łatwiej bo nie łapiesz: Pod tekstem o poziomkach będzie 10 wpisów o złych Ukraincach. Ja w dwóch miejscach skrytykuję, że to od czapy, że to jakaś ukrainofobia. A wtedy jakiś bum mi zarzuci, że on tylko raz pisał u Ukraincach w kontekście poziomek i nie jest ukrainofobem, ale ja tak, bo aż dwa razy odniosłem się do tematu. Nie rozumiesz? Naprawdę?

  Odnośnie Kukiza, to widzę że jak nie ma się argumentów to można pisać, że lepiej śpiewa niż… Sprawa jest prosta. Kukiz – ludzie z dawnego systemu faszystowskiego albo komunistycznego w wyborach do parlamentu europejskiego, ilość: 0 (zero), Pis: 0 (zero), KE (cała masa) (Cimoszewicz, Miller, Zemke, Święcicki, Belka, Rosati, Hubner,Boni) – lista hańby

 • 24 maja 2019 o godz. 10:45

  Vardy proszę zastanów się. Piszesz, że zac został „najbardziej pozamiatany argumentami, aż go szkoda”. Na wpis zac odpowiedział jedynie BUM. Twierdzisz jednak ównież, że BUM został pozamiatany, jak przedszkolak.

  Logika: 1. Zac źle argumentuje i został NAJBARDZIEJ pozamiatany argumentami, że AŻ GO SZKODA. 2. BUM pozamiatał argumentami zac – bo tylko on jest pod jego wpisami. 3. Wniosek godny … logiki zac: BUM został pozamiatany jak przedszkolak.

 • 24 maja 2019 o godz. 11:54

  Podkulił kitę i tyle go było widać.

 • 24 maja 2019 o godz. 17:11

  1) To, że się nie ma na listach do PE ludzi którzy pełnili funkcje w reżimie komunistycznym to jeszcze nie znaczy że się ich nie ma w swoich strukturach. Był i nie był w PZPR Jakubiak, był i nie był w PZPR Piotrowicz czy Czabański, a w organizacjach i organach okołopartyjnych obracał się Karski. Żaden z nich jakoś ze struktur KE nie pochodzi. 2) To, że się nie ma takich ludzi na listach nie przesądza natomiast o tym, że będziemy się bardziej liczyć w strukturach UE, że gospodarka przyspieszy bo dostaniemy większy zastrzyk pieniędzy czy że w końcu staniemy się krajem mlekiem i miodem płynącym.

 • 24 maja 2019 o godz. 18:58

  Obrzydliwe i strasznie głupie są te komentarze, ile kłamstwa i nienawiści w ludziach. Ludzie po co to wam? MAGDALENA

 • 25 maja 2019 o godz. 00:09

  Dokładnie. A tymczasem całkowicie przemilczany przez media temat petofilów w platformie. Ciekawe czemu…

 • 25 maja 2019 o godz. 00:14

  A ja się tak po ludzku pytam:
  dlaczego prezydent Warszawy lansuje sie na wałach na Podkarpaciu, zamiast zająć się wyciekiem pieniędzy z kasy naszego miasta?
  Za nasze podatki chleb kupujesz i tutaj masz pracować RaFał, a nie pudrowac się przed kamerami w Małopolsce!

 • 25 maja 2019 o godz. 01:29

  Paniczna próba tuszowania problemu pedofilii w Kościele Katolickim przez prezentowanie tego samego problemu w szeregach partii politycznej to droga do nikąd.

  Równie dobrze można byłoby porównać ten problem w Kościele z analogicznym problemem w grupie zawodowej murarzy. Różnica polega też na tym, że w przeciwieństwie do Kościoła Katolickiego, partia polityczna czy murarze a) nie są wyrocznią w zakresie moralności i b) nie opiekują się i nie edukują dzieci.

  Nie bez znaczenia jest również chyba fakt, że pedofile zidentyfikowani w szeregach partii siedzą w więzieniach do których wsadzeni zostali za rządów tej samej partii.

  Pedofile w kościele przenoszeni są natomiast z parafii do parafii, dalej zajmują się dziećmi a do tego obecna władza roztacza nad nimi parasol ochronny. Wystarczy wspomnieć chyba księdza z Tylawy, który bronił się słowami „Każdemu zdrowemu mężczyźnie staje, kiedy bierze dziecko na kolana” a którego bronił i usprawiedliwiał Stanisław Piotrowicz, wówczas prokurator, dziś poseł PiS i szef sejmowej komisji sprawiedliwości i praw człowieka.

 • 26 maja 2019 o godz. 09:08

  Po pierwsze to nie księża są pedofilami, tylko niektórzy pedofile zostają księżmi.
  Po drugie przemilczeliście fakt, ze wszyscy ci księża byli współpracownikami SB. Tak to jest, że wśród współpracowników SB i lobby sodomickiego jest najwięcej pedofilów. No ale wy sprawę lustracji zawsze zamiataliście pod dywan, a zboczenia propagujecie na lewo i w szkołach…

 • 26 maja 2019 o godz. 09:45

  Bardziej bzdurnej propagandy nie słyszałem – kto ci tego nawkładał do głowy? Wybielanie jednych przez oczernianie innych to specjalność „goebelsowców” z mediów narodowych za którymi idą ślepo pisowskie lemingi.

  Czyli co – dekomunizacja w kościele nigdy się nie odbyła (bo część z tych księży nadal służy?

  A co z dzisiejszymi biskupami, którzy sami byli w to zamieszani i kryli innych? Ci byli chyba równocześnie w SB, PZPR i może jeszcze w KGB. No i oczywiście nadal są biskupami.

  Rządowi propagandziści przebili nawet Urbana krzywdząc cię taką papką z mózgu. No ale co się dziwić jeśli znaczna ich część to wychowankowie dawnego ministerstwa propagandy lub urzędu cenzurumy (cosię na codzień przemilcza).

 • 26 maja 2019 o godz. 10:41

  Taaak… jeśli wszyscy ci księża byli w UB, to zgodni z metrykami część z nich musiała zostać zwerbowana w wieku 8 – 12 lat albo jeszcze przed urodzeniem, heśli założymy, że przepracowali w służbach więcej niż jeden dzień. Nie powielajmy bzdur…

 • 26 maja 2019 o godz. 12:57

  Dajcie chamy spokój chłopakowi i pocałujcie go w dupe. nie dawajcie wiary tym klamliwym konfidentą .trzymam kciuki za ciebie Łukasz i Wiem że jesteś niewinny. Pozdrawiam serdecznie twój kolega z boiska Daniel. P.Z.W

 • 30 maja 2019 o godz. 17:56

  Ludzie, po kiego grzyba skaczecie sobie do gardeł. Kodziarze i Piśdzielce Was podjudzają, gdyż skloconym Narodem łatwiej się rządzi. I można wałki tak z jednej i drugiej strony robić. Naród zaslepiony nienawiścią i podzielony nawet tego nie zauważy.

 • 1 czerwca 2019 o godz. 06:56

  Ot i Kitka stał się celebrytą.

 • 19 czerwca 2019 o godz. 14:30

  Do jano nieznasz go bo widac nie targowkowy jestes on mieszkal od urodzenia na targowku domu tego juz niema budowa nowego co do reszty??? Niewiem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.