Od poniedziałku śmieci z Targówka wywiezie inna firma | targowek.info

Od poniedziałku śmieci z Targówka wywiezie inna firma

1 lipca 2019 roku zamiast MPO odpady komunalne z naszej dzielnicy będzie wywoziła firma Partner. Ale gdzie znaleźć harmonogram wywozu śmieci?

 

O nadchodzącej zmianie operatora wywożącego odpady z Bródna, Targówka i Zacisza informowaliśmy już w styczniu. Od kilkunastu dni mieszkańcy dzielnicy znajdują na kontenerach i koszach na śmieci naklejki z nowymi oznaczeniami. Lecz formalnie firma Partner (przewodząca konsorcjum firm Partner, Partner Dariusz Apelski i Jarper) przejmie od MPO odpowiedzialność za odpady w naszej dzielnicy w najbliższy poniedziałek 1 lipca.

Partner ma siedzibę na ul. Płytowej na Białołęce, nad kanałem Żerańskim. Dzięki temu, że bazę ma blisko Targówka, mogła zaproponować konkurencyjne ceny. Wcześniej Partner odbierał odpady komunalne m.in. w Ząbkach.

Na trzy dni (w tym jeden dzień roboczy) przed rozpoczęciem pracy firmy Partner na Targówku wciąż jest wiele niewiadomych. Przede wszystkim: nieznany jest harmonogram wywozu odpadów.

W oficjalnym komunikacie miasto nie podaje informacji, gdzie taki harmonogram można znaleźć, miejscy rzecznicy także milczą, podobnie jak urząd dzielnicy Targówek. Dostępny na stronie czysta.um.warszawa.pl harmonogram cały czas dotyczy tylko MPO. Firma Partner na swojej stronie internetowej żadnego harmonogramu nie ma – i nie zamierza mieć.

„Harmonogram z częstotliwością [wywozu odpadów] będzie dostępny na stronie www.warszawa19115.pl” – odpowiedziała na pytanie targowek.info pani Agnieszka Kotowska z firmy Partner.

Przy czym warto zauważyć, że w sprawie śmieci strona warszawa19115.pl przekierowuje użytkowników na wspominaną stronę czysta.um.warszawa.pl, gdzie wciąż jest tylko informacja dotycząca MPO, i która od wczoraj w ogóle nie działa.

Urząd miasta zapewnia, że wszystko jest przygotowane, a wprowadzenie nowego systemu jest ściśle monitorowane, a wszelkie nieprawidłowości dotyczące jakości usług firm odbierających odpady z terenu Warszawy należy zgłaszać poprzez Miejskie Centrum Kontaktu Warszawa 19115 (stronę internetową, aplikację mobilną lub telefon).

„Jest końcówka czerwca, a nie ma żadnego harmonogramu wywozu. W UM Targówek nikt nic nie wie i odsyłają na infolinię miejską, gdzie nikt nie odebrał w ciągu 10 minut” – oburza się nasz czytelnik pan Przemek. – „W efekcie ludzie nie będą mieli wiedzy na temat harmonogramu, więc będą wystawiali tak, jak wystawiali, a śmieci nie będą wywożone – bo ludzie nie będą znali prawidłowych terminów. Polityka informacyjna miasta w tym zakresie jest skandaliczna i zaprzecza hasłu Czysta Warszawa” – podsumowuje czytelnik targowek.info i obawiamy się, że jego diagnoza sytuacji może być trafniejsza od oceny urzędników.

A jak naprawdę będzie teraz wyglądał wywóz śmieci z Targówka, przekonamy się już od poniedziałku.

 

Przeczytaj też:

Kolejna śmieciowa rewolucja: jak w 2019 roku segregować śmieci na pięć rodzajów? 

 

zdjęcie na górze: Facebook/Partner

PRZECZYTAJ TEŻ:

62 komentarzy na temat “Od poniedziałku śmieci z Targówka wywiezie inna firma

 • 28 czerwca 2019 o godz. 08:23

  To chyba „DOBRE ZMIANY”. Już mi na działce podnieśli cenę wywozu śmieci o 400%(do 600złza rok-płatne jednorazowo). Bywam tam co prawda dosyć często ale najwyżej przez pół roku. Zmiana firmy na mojej działce też nastąpiła. Teraz cena. Segregować śmieci można i na 10 rodzajów tylko, który pokój na to przeznaczyć. Ale jak ma się jeden to co?.

 • 28 czerwca 2019 o godz. 08:48

  Jak policzę swój czas na segregacje, koszt wody na mycie plastików które czyste wkładam do worka na plastik, pojemniki wewnętrzne domowe na segregowane śmieci i czytam statystyki (tylko ok 8% segregowanych śmieci faktycznie idzie do recyklingu a reszta statkami do Chin, Afryki i na biedne wyspy) to mi się odechciewa tej ekologii. TO CZYSTY BIZNES SMIECIOWY I TYLE.

 • 28 czerwca 2019 o godz. 09:07

  Z racji zmiany, MPO olewa zobowiązania . Odpady zielone nie odebrane od czterech dni, czekają prawdopodobnie na nowego odbiorcę. W rym upale z zieleniny robi się w worach mokra śmierdząca kiszonka. Ciekawe jak długo jeszcze będzie zalegać na chodniku?.

 • 28 czerwca 2019 o godz. 09:54

  Ciekawe czy ta firma tez będzie miała wszystko gdzieś. I Pan Mietek będzie walił k*i o 5 nad ranem i włączał sygnalizacje dźwiękową podjeżdżając metr od pomieszczenia zsypowego…. mieszkańca zależy na tym aby nikt ich perfidnie nie budził o takiej porze!!!!!

 • 28 czerwca 2019 o godz. 11:01

  Pojawił się, w komorze zsypowej, brązowy pojemnik na odpady biodegradowalne. Oczywiście, nikt nie odbiera, bo po co jak jedna firma już skończyła a druga jeszcze nie zaczęła. Smród, muchy, robactwo, zaraz będą i szczury. „Dobra zmiana”…
  Za to pojemników na metal i na papier nie ma. Ludzie walą wszystko do czerwonych. Chaos i burdel panuje. Ale chyba właśnie o to chodzi, bo będzie można przysłać „komisję” która „stwierdzi” że mieszkańcom trzeba naliczyć kary za nie segregowanie.

 • 28 czerwca 2019 o godz. 13:05

  Jak to będzie wyglądało od poniedziałku? Będzie wyglądało tak – pełno powystawianych przed posesjami worków ze śmieciami wszelakiego rodzaju. I może co jakiś czas łaskawie podjedzie śmieciara i jakiś worek zabierze (jeden). A potem zdziwienie, że niektórzy palą śmieci… Często czuć „zapachy” i bynajmniej nikt nie pali tych śmieci żeby się ogrzać w czerwcu.

 • 28 czerwca 2019 o godz. 14:28

  Ciekawe kiedy im się skończy limit określony w kontrakcie z miastem ? I wtedy się zacznie armagedon i to będzie jeszcze tego lata. Mnóstwo ludzi nie rejestruje osób w tym Ukraińców, którzy mieszkają w wynajmowanych mieszkaniach.
  U mnie w Różopolu nie ma problemu ze śmieciami !

 • 28 czerwca 2019 o godz. 14:40

  po kwietniowo-majowym zamieszaniu ze „szkłem” czerwcowe szkło stoi i czeka drugi tydzień na Seledynowej i okolicznych uliczkach. „zielone” dopiero 4 dni się kisi. Można pisać sekretariat.bgok@um.warszawa.pl i żadnej reakcji…

 • 28 czerwca 2019 o godz. 16:59

  O przepraszam, ale to chyba misto nawalilo i nie umiescilo harmonogramu, bo dwa dni temu znalazlam przy pojemniku na smiesi paczke z workami do segregacji i HARMONOGRAM odbioru na najblizsze trzy miesiace. Juz lubie nowego odbiorce!!

 • 28 czerwca 2019 o godz. 18:16

  Na Wsiopolu problemu ze śmieciami nie ma bo napływowy element zasiedlający, zgodnie z gminnym zwyczajem odpady mogące się przydać składuje na klatce, odpady szklane i biomasę wozi co piątek na wieś by w poniedziałek zwieźć do Wsiopolu kolejne słoiki, a to co nie ma większej wartości trafia do śmietników publicznych, za które nikt (jak wieść gminna niesie) nie płaci…

 • 28 czerwca 2019 o godz. 19:44

  A ja zamierzam segregować , wiadomo nie wszystko sie da zrobić idealnie i nie wszystko od razu zadziała ale korona mi z głowy nie spadnie. Jeśli chodzi o pojemniki w domu to nie potrzeba ich tyle ile kubłów w zsypie. W domu butelki szklane mozna stawiac gdziekolwiek i wynosic je p trochu przy okazji, nie musi być na to kubeł, podobnie papier jak kiedys makulature się składowało gdzies w kuchni pod stołem.Można też trzymac plastik butelki metal szklo papier w jednym a posegregować je na miejscu przed wrzuceniem do kubła. Na bio i na zmieszane muszą byc osobne kubły. Jak ktos chce posegregować to zrobi to , to kwestia chęci i zasad. Jesli chodzi o pojemniki plastikowe po serkach,jogurtach itd, czy butelki szklane to nie trzeba ich myć! w sortowni je pomyją! to by było bez sensu zeby je myć bo zuzywalibyśmy na to bardzo duzo wody a to z ekologią nie ma nic wspólnego.

 • 28 czerwca 2019 o godz. 22:32

  wczoraj na Zaciszu, do posesji prywatnych, dostarczono komplet worków do których dołączony był harmonogram z rozpisanymi terminami do końca września/

 • 29 czerwca 2019 o godz. 09:15

  Brawo L – tylko totalne lenie będą szukać kretyńskich argumentów czemu nie sortować. Podobnie jak na siłę niektórzy szukają argumentów czemu nie uprawiać sportu, czemu parkować na trawniku, czemu nie jeździć komunikacją miejską…

 • 29 czerwca 2019 o godz. 09:31

  egi
  Któreż to rejony Zacisza zostały tak uhonorowane? :-)
  U mnie – też Zacisze posesje prywatne, ani śladu po Panach Śmieciarzach. Ani worków ani harmonogramu ani odbioru zalegających śmieci.

 • 29 czerwca 2019 o godz. 12:26

  L zgadza się, butelki plastikowe i szklane kładę gdziekolwiek, w domu mam jeden kosz i to wystarczy, bo nawet na drugiego już nie ma miejsca. Makulaturkę czyli gazetki też gromadzę natomiast małe papierki wrzucam oczywiście do kosza. I tak jak ty też pozostanę przy tym systemie, robię tak na ile warunki mi pozwalają. Mało kto w mieszkaniu będzie trzymał dwa albo i więcej koszy. Do butelek ich nie potrzeba. Do takiej segregacji potrzeba tylko chęci do większej już muszą być możliwości. Ale jak wszyscy będą w ten minimalny sposób sortować to myślę będzie bardzo dobrze, nie musi być idealnie jak napisałeś.

 • 29 czerwca 2019 o godz. 16:19

  My szklane wynosimy codziennie rano, plastiki mamy pogniecione wiklinowym koszyku stojącym na wysokiej szafce, więc zawartości nie widać a papier ląduje w szmacianej siatce, wiszącej na drzwiach od strony ściany. Nie wszystko się udaje posegregować, ale myślę że 90% trafia we właściwe miejsce.

 • 29 czerwca 2019 o godz. 22:10

  Mieszkam na zaciszu jest sobota wieczorem niestety ani workow ani harmonogramu

 • 29 czerwca 2019 o godz. 22:59

  Mają czas do poniedziałku. W sumie dopiero od poniedziałku im płacą…

 • 30 czerwca 2019 o godz. 00:21

  barbarka
  worki z harmonogramem dostarczono do posesji w okolicach ul. Sawy.

 • 30 czerwca 2019 o godz. 06:26

  Ja, segreguje na:
  Do smieci
  Do użytkowania.

  Dajecie się robić w trąbke. I tak później to wszystko trafia na jedną taśmę.

 • 30 czerwca 2019 o godz. 10:48

  Wszystko do jednego kubła się nie mieści.Najlepiej na niewielkiej posesji typu szeregówka, nie posiadającej wiaty śmietnikowej ,sprawdzała się segregacja, gdy do jednego wora wrzucało się wszystkie frakcje segregacyjne. Papier ,szkło, plastiki,puszki razem. To co teraz to jedna wielka bzdura, Latem gdy odpady bio zalegają przez tydzień blisko okien -bo brak możliwości sensownego usytuowania kompostownika-niemożebnie cuchną.

  Niech mieszkający w blokach nie mówią o uciążliwości segregacji bo jedyną uciążliwością jest dla nich cowieczorny spacerek do śmietnika. Zwykłe lenie !

 • 30 czerwca 2019 o godz. 12:00

  Bietko, w blokach to się segreguje prosto: co się zmieści do zsypu to do zsypu, pozostałe śmieci, gabaryty przed blok. :)

 • 30 czerwca 2019 o godz. 12:02

  Po MPO został mi wirek ze szkłem, który miał być odebrany we wtorek, 25 czerwca. Od jutra teoretycznie Partner, ale co i kiedy zabierze do dziś nie wiadomo. „Altanę” śmieciową mam w głębi działki, i nie akceptuję wystawiania worków nie mając harmonogramu. To żadna dekoracja, a wyjście blokuje. Kontrakt z MPO, czyli umowa Miasta ze swoją własną spółką to była patologia. Miałem nadzieję na coś lepszego, a tu zanosi się na jeszcze większy burdel. Brawo samorząd! Brawo władze Dzielnicy i Miasta.

 • 30 czerwca 2019 o godz. 15:58

  Do Bietka Wypraszam sobie nazywanie mnie od leni. Za to mieszkancy szeregowek to truciciele palacy smiecie w piecu. Wystarczy spojrzec w zime w strone Zacisza. Macie domy za miliony zlotych a ogrzeeacie smieciami. Wstyd!

 • 30 czerwca 2019 o godz. 18:24

  Ukraińcy nie wrzucają śmieci do pojemnika, tylko gdzie popadnie, więc segregacja…. żart

 • 30 czerwca 2019 o godz. 19:08

  Gościu
  Uderz w stół a nożyce się odezwą ;-) jeśli nie segregujesz toś leniem.
  Kogo stać na luksusową nieruchomość to nie pali śmieciami w piecu. A na Zaciszu to ogrzewamy głównie gazem. Ten smog i kominowy smród
  ciągnący z kierunku Marek to głownie od opalania polskim byle jakim węglem.
  PS. Mniej zawiści ,mniej oglądania TVP, za to więcej samodzielnego myślenia.

 • 30 czerwca 2019 o godz. 19:14

  Gościu piszesz , że w Zaciszu palą w piecach.
  Tylko w jakich piecach , mamy podłączenie miejskie
  CW i CO , lub piece gazowe .
  Pisanie bzdur nie jest właściwe przy obecnym
  problemie z odbiorem nieczystości z którymi
  dotychczas nie było problemu .

 • 30 czerwca 2019 o godz. 22:05

  Przecież wiele z was na Zaciszu pali jeszcze węglem w kopciuchach. Nawet chwalili tu się, że taki nie ma zamiaru nic zmieniać i żadnych kontroli do swej chałupy nie wpuści. Część z was ma oczywiście ogrzewanie gazowe, ale sporo jeszcze jedzie na węglu, stąd ten smog zimą na Zaciszu.

 • 30 czerwca 2019 o godz. 22:15

  A w PRLu wszyscy segregowania i problemu nie było. Zbierałeś papier i oddawałeś do skupu makulatury (nie do śmietnika pod domem) – miałeś sr…taśmę. Zbierałeś szkło i oddawałeś do punktu skupu – miałeś szklanki. No a Mazowszanka (woda mineralna), Ptyś (dzisiejsza Fanta) a także mleko czy śmietana krążyły między sklepem a domem w obiegu zamkniętym czyli w butelkach wielorazowego użytku, które po wypiciu zawartości zwracało się do sklepu. A dziś części starszych w doopach się poprzewracało (ja szlachcic na zagrodzie korzystając z mojej wolności segregował nie będę) albo wychodować sobie takie mamisynki / lebiegi które przeszły na własne gospodarstwa domowe po osiągnięciu niby dojrzałości i niczego poza polerowaniem adziaków żeby biały to był biały, wciskaniem chudziutkich nóżek w rurki i spędzaniem pół dnia przed lustrem nie potrafią. Segregować też nie potrafią, bo tego nie da się zrobić za pośrednictwem snapchata czy insta.

 • 30 czerwca 2019 o godz. 23:42

  Wszystko się zgadza harmonogramu brak a od jutra nie wiem co wystawić i czy wystawić. Pójdę do pracy a tu pewnie szast prast i samochód przejedzie i tam gdzie nie będzie wystawione nie zabiorą. To się nazywa nowa dobra zmiana ha ha ha. a co do spalania śmieci to się też wszystko zgadza bo na Gilarskiej od lat sąsiedzi monitują gdzie się da że sąsiad pali gumami chyba oponami, na posesji ma cały śmietnik do spalenia. W nocy trzeba zamykać okna bo się podusimy a rak zbierze żniwo od czarnego dymu który się kłębi z jego komina. I ….. cisza. Jak się zgłosi do straży miejskiej to przyjadą np za godzinę kiedy już nie dymi chwilowo a potem wszystko wraca do starej normy. To mam te pojemniki wystawić czy nie ??????

 • 1 lipca 2019 o godz. 00:33

  Jak nie wiadomo czy wystawiać czy nie to lepiej wystawić – przyjadą zabiorą, nie przyjadą nie zabiorą:)

 • 1 lipca 2019 o godz. 10:06

  Niestety, na prywatnych posesjach Bródna ani worków, ani harmonogramów.

 • 1 lipca 2019 o godz. 11:00

  Na Zielonej Białołęce podrzucono nam pakiet worków i wydrukowany harmonogram (dobrze, że nie padało i wiatr nie porwał). Co z tego, skoro bzdury tam wypisują, np. 15.08 planują odebrać odpady bio albo szkło chcą odbierać co dwa tygodnie.

 • 1 lipca 2019 o godz. 11:42

  Papieru też nie biorą!

 • 1 lipca 2019 o godz. 13:52

  Jak 15.08 zamierzają przyjechać to wystawcie tego dnia, co za problem :) A odpadów bio możliwe że jeszcze nie wdrożyli do końca. MPO też jeszcze ich nie odbierało.

 • 1 lipca 2019 o godz. 16:01

  O 16 odebrali bio ul skrzypcowa

 • 1 lipca 2019 o godz. 16:21

  MPO Jak najbardziej odbierało BIO. U mnie co wtorek. Gorzej,że zostałam z nieodebraną przez MPO zieloną (obecnie) kiszonką, która pomału zmienia konsystencję na płynną. Trudno. Trzeba będzie te odpady zapakować do kosza ze zmieszanymi a co się nie zmieści to chyba zawieść pod Ratusz :-/

 • 1 lipca 2019 o godz. 19:09

  Dzisiaj jest 1 lipca i nie ma pełnego harmonogramu wywozu śmieci na Targówku, osiedle Zacisze to skandal!

 • 1 lipca 2019 o godz. 20:43

  Wczoraj zgłosiłem brak harmonogramu (teraz już częściowo niby jest – bez papieru, bio, zielonych i gabarytów) na 19115 i do tej pory mam status zgłoszenia „w trakcie”. Wygląda na to, że 1 lipca pojawił się znienacka i wszystkich całkowicie zaskoczył…

 • 2 lipca 2019 o godz. 08:34

  Ja na razie nie zgłaszam na 19115 niewywiezionego przez MPO zielonego – mam jeszcze 1/3 żywopłotu do przycięcia. Ale jak skończę zacznę ich pingować.
  Na Zarębskiej fermentujące odpady zielone zaczynają tworzyć niepowtarzalną atmosferę…

 • 2 lipca 2019 o godz. 10:25

  MPO wróci szybciej niż Wam się zdaje. Żadna firma nie jest w stanie obsłużyć Warszawy, ponieważ nie mają wystarczającej ilości samochodów oraz zaplecza do ich naprawy. Ponadto cała Warszawa kręci na ilości osób zgłoszonych do śmieci, co automatycznie przekłada się na ilości wyworzonych śmieci, które za chwilę wyczerpią kontraktowe limity. MPO ma również własną spalarnię na Targówku.

 • 2 lipca 2019 o godz. 11:28

  A na Podgrodziu w altanach coraz mniej miejsca. Śmieci wysypują się z przepełnionych pojemników i walają się po ziemi.

 • 2 lipca 2019 o godz. 13:04

  Brak ogólnodostępnego harmonogramu odbioru nieczystości na stronie www firmy odpowiedzialnej za to zadanie to kpina. Wystarczy przeczytać opinie z google na temat tejże firmy, daje do myślenia… W taki oto sposób funkcjonuje administracja publiczna a osoba odpowiedzialna za tworzenie warunków przetargu zapewne niebawem dostanie awans i premię….. ;). Dzisiaj pytałem kierowcy śmieciarki w jakie dni beda odbierać nieczystości z Zacisza i niestety nie był w stanie nic powiedzieć, odesłał mnie do kontaktu z firma Partner ;).

 • 2 lipca 2019 o godz. 21:30

  Ogolnie biorac kochani mieszkanicy zacisza proponuje dostarczac smieci pod gmine moze burmistrz sie obudzi jak zrobimy wysypisko pod pieknym gmachem gminy i pan i wladca bedzie mial cudny zapach

 • 3 lipca 2019 o godz. 11:02

  to tylko Polska ! nikomu nie dogodzisz, wygrałoby MPO to źle bo jedna klika z urzędem miasta, wygrał tańszy – efekty widać i na pewno nie będzie lepiej niż za MPO, ponieważ to firma prywatna i nie zrobi nic więcej niż mają w kontrakcie. W przyszłym tygodniu znowu upały, więc śmieci same wyjdą na ulicę, będziemy czuć w powietrzu ! Generalnie takie miasto jak Wawa powinno w całości być obsługiwane przez MPO [państwowa spółka, miejska spółka], a ewentualnie w przypadku braku możliwości wywozu przez MPO, powinna byc brana pod uwagę inna, prywatna firma jako podwykonawca.

 • 3 lipca 2019 o godz. 11:07

  na Zaciszu okolice Spójni i Nauczycielskiej – zero worków oraz harmonogramu. Nikt nic nie dowoził.
  Wczoraj zabrano natomiast 2 z 3 wystawionych worków z plastikiem (miałem tylko dwa żółte a trzeci był przezroczysty i było widać co w nim jest).
  A ‚propos smogu i palenia węglem. Przedszkole miejskie przy Nauczycielskiej ogrzewa się węglem ale co ciekawsze mają również piec węglowy do gotowania – mamy 21 wiek… dym z komina leci codziennie…

 • 3 lipca 2019 o godz. 12:37

  Zgłosiłem na 19115 nieodebrane zielone.
  Wygląda na to, że nasze mIASTO sTOŁECZNE postanowiło nie zadzierać z MPO i odebranie śmieci pozostawionych przez MPO zleca teraz Partnerowi. Być może MPO robi mIASTU łaskę, że odbiera śmieci…
  Na stronie warszawa19115.pl trwa przerwa techniczna w prezentacji harmonogramów odbioru odpadów.

 • 4 lipca 2019 o godz. 11:51

  Komu przeszkadzało MPO pytam , będziemy tęsknić za nimi ale na uklady nie ma rady ,obrzydliwe.

 • 5 lipca 2019 o godz. 22:23

  Zacisze- okolice Określonej- brak worków, brak harmonogramu, od kilku dni śmiecie wystawione w workach. Dziś z kilkunastu worków zabrano 1 szt. ze szkłem i 1 z papierem. Reszta leży. Pojemnik ze zmieszanymi także pozostał pełny. Tragedia!!!!

 • 6 lipca 2019 o godz. 09:12

  Mieszkańcy Targówka, okolic i całej Warszawy. Głosujcie dalej na lewusów, bezwolnych cwaniaków i rowerowych w wyborach „samorządowych” , do Sejmu i do PE. Będziecie mieli jeszcze gorzej niż jest w kwestii ulic które zwężają do granic możliwości (obwodnica na Targówku), braku miejsc parkingowych i choćby postojowych przed sklepami czy innymi miejscami gdzie trzeba coś załatwić lub kupić, wywozu śmieci (lobbingowa ustawa śmieciowa) itd. W najbliższych wyborach wybierzcie gnomów z koalicji pełowskiej a najlepiej jak najwięcej starych komuchów i rowerowych. oni wam tak umilą życie że hej.

 • 8 lipca 2019 o godz. 09:09

  Dobrze że dziś chłodno to mniej śmierdzi ale jak znów pogoda dopisze będzie się działo oj będzie a szczury głodne nie będą chodzić i znów ok 5 rano będzie słychać ogólne popiskiwanie z radości że mają co jeść. A może ich upiec na grillu i w prezencie zanieść do PARTNERA. Podzielimy się , a co. Ale tak trochę wstyd przed gośćmi z zagranicy że Targówek taka ładna dzielnica a taki bród smród i ubóstwo. A może PARTNER wziął sobie urlop wszak to miesiące urlopowe. To tak z radości że wygrali przetarg. No i świętują…… Pozdrawiam PARTNERA ….( ale co to za partner taki niesłowny nierzetelny )…Różyczka.

 • 19 lipca 2019 o godz. 13:14

  Odbiór śmieci na Targówku teraz to jakaś kpina.
  Od miesiąca mamy przed domem „wysypisko śmieci” bo nikt nie odbiera worków z odpadami posegregowanymi… Zresztą tak wygląda cała nasza ulica. I nasze dzieci bawią się w takim otoczeniu!!! Firma Partner nie odbiera telefonów, a z korespondencji mailowej jaką z nimi miałam wynika, że nie mają zamaiaru odbioru tych odpadów w najbliższym czasie…
  Może trzeba tą sprawą zainteresować media, może wtedy coś się zmieni.
  :(

 • 22 lipca 2019 o godz. 23:05

  Witam. Jak to ładnie – śmieci zabrali i to wszystkie posegregowane razem. A co zaoszczędzą na paliwie tak do Zacisza i z powrotem. chciałabym nadal segregować ale nie mogę doszukać się znów harmonogramu po 18 lipca. Czy to znów jakiś przestój ? Pozdrawiam mojego PARTNERA – RÓŻYCZKA.

 • 23 lipca 2019 o godz. 05:20

  Na zgłoszenie do miasta 8.07 o zaleganiu odpadów (nie odbierane od 1.07) dostałem odpowiedź 19.07, że reklamacja została uznana i odbiór odpadów nastąpi w ciągu 7 dni. Kabaret.

 • 23 lipca 2019 o godz. 09:52

  Partner i spólka to firma krzak. Nie mają ludzi ani sprzętu. Fizycznie nie są w stanie podołać wywozowi śmieci z obszaru chociaż jednej dzielnicy.

 • 28 lipca 2019 o godz. 23:23

  jak do tej pory czyli 28 07 2019 to na dzien dzisiejszy nowa firma z bloku w ktorym mieszkam to zabrali dwa razy smiecie zmieszane i to p mojej interwencji na ich stronie . kazdemu nalezy dac szanse na wykazanie sie wpracy ale nie kosztem mieszkancow a ta nowa firma widac ze ma jakies problemy chyba kadrowe bo sprzet maja nowy i nie ze wszystkimi pracownikami z zalug mozna sie dogadac oni nie potafia mowic po Polsku to wcale nie dziwie sie ze maja problem z topografia miasta .przepraszam za bledy ucze sie obslugi komputera .

 • 28 lipca 2019 o godz. 23:27

  jak do tej pory czyli 28 07 2019 to na dzien dzisiejszy nowa firma z bloku w ktorym mieszkam to zabrali dwa razy smiecie zmieszane i to p mojej interwencji na ich stronie . kazdemu nalezy dac szanse na wykazanie sie wpracy ale nie kosztem mieszkancow a ta nowa firma widac ze ma jakies problemy chyba kadrowe bo sprzet maja nowy

 • 29 lipca 2019 o godz. 09:25

  czekam na wywóz smieci iuz drugi tydzień

 • 29 lipca 2019 o godz. 23:38

  Firma PARTNER nie rozpoznaje dat – od 26 lipca, czyli od piątku (jest poniedziałek późno wieczorem) cała dzielnica Targówek jest pokryta stojącymi pełnymi pojemnikami oraz torbami plastikowymi ze śmieciami. Dzisiaj lał deszcz. Więc myślę, że wszystkie „suche” papiery zostały doszczętnie przemoczone i pewnie nie nadadzą się do recyklingu.
  Dzielnica pokryta workami ze śmieciami wygląda OKROPNIE. Czy tak wygląda EKOLOGIA?
  Z firmą PARTNER nie można się porozumieć. Żaden z telefonów umieszczonych na stronie nie odpowiada, maile również pozostają bez odpowiedzi.
  Pisałam, że nie otrzymałam ani toreb, ani pojemnika na papiery.
  Numer telefonu podany przez GMINĘ do zgłaszania reklamacji również nie działa.

 • 25 sierpnia 2019 o godz. 11:17

  Wyrzucić ich z przetargu. Ta firma to jakaś porażka grozi nam katastrofa ekologiczna.

 • 13 października 2019 o godz. 21:31

  I będzie tak samo jak na innych dzielnicach. Zmiany firm obsługujących to koszmar. Potem jedni zganiają na innych ze nie mogą się wyrobić. Można było zostawić MPO. Robili swoje i było ok.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.