Raper Mikser gra w Świcie. Premiera płyty i Novej Sceny Kultury

19
Share

Pierwsze duże wydarzenie w domu kultury na Bródnie pod nowym kierownictwem.

 

Dom Kultury Świt dochodzi do siebie po wakacyjnych turbulencjach i zmianie dyrektora. W najbliższy piątek (20.09.2019) zainaugurowany zostanie pierwszy duży projekt, którego format tworzyła nowa dyrektor placówki Lidia Krawczyk.

Będzie to otwarcie cyklu wydarzeń artystycznych, które będzą gościły w DK Świt w sezonie 2019/2020 pod nazwą Nova Scena Kultury

Otwarciem tego cyklu jest występ na żywo czołowego polskiego rapera freestylera – Miksera. Mikser (właściwie Mikołaj Mądrzyk) pochodzi z Częstochowy i reprezentuje trudną dziedzinę muzyki, jaką jest freestyle, czyli rap improwizowany, z tekstami wymyślanymi na bieżąco.

W Świcie raper nie będzie jednak improwizował, tylko zagra materiał ze swojej płyty „Logos”. Piątkowy koncert będzie równocześnie premierą tej płyty.

„Postawiliśmy przed sobą odważne zadanie pokazania polskich artystów różnych gatunków muzycznych, którzy tworzą wyrazistą i ambitną muzykę, ale jeszcze nie dotarli do szerszej publiczności. Mamy nadzieję, że Nova Scena Kultury stanie się przełomowym momentem w ich karierze i wypełni przestrzeń muzyczną nową jakością” – mówi targowek.info pani Alicja Poziemska z Domu Kultury Świt.

 

Koncert Miksera odbędzie się w piątek 20 września 2019 o godzinie 19:00 w warszawskim Domu Kultury Świt przy ul. Wysockiego 11. Cena biletów: 20 zł.

 

zdjęcie na górze: Facebook/mikserfreestyle

19
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx