Firma Partner się broni. Oficjalne oświadczenie

22
Share

„Pragniemy oświadczyć, że realizując zamówienie na odbiór odpadów komunalnych w dzielnicach Białołęka i Targówek dochowujemy najwyższego standardu świadczenia usług”.

 

Mimo upływu czasu, od zmiany operatora wywożącego śmieci z Targówka, nie ustają kontrowersje wokół poziomu usług realizowanych przez konsorcjum firm Partner, Partner Dariusz Apelski i Jarper. Sporo razy pisaliśmy na ten temat także na targowek.info.

Firma Partner przez długi czas na ten temat milczała – jednak najwyraźniej jej cierpliwość się skończyła. W środę na profilu Partnera na Facebooku pojawiło się oficjalne oświadczenie firmy, broniące jej dobrego imienia.

Poniżej publikujemy to oświadczenie w całości. Parter na swoim profilu zablokował komentowanie tego komunikatu, zachęcamy więc do komentarzy pod naszym artykułem.

 

Szanowni Państwo

Wobec pojawiających się w mediach, nieprawdziwych i naruszających dobre imię firm PARTNER, informacji, pragniemy oświadczyć, że realizując zamówienie na odbiór odpadów komunalnych w dzielnicach Białołęka i Targówek dochowujemy najwyższego standardu świadczenia usług, jednocześnie spełniając wymogi przewidziane prawem, w tym aktami prawa miejscowego – Regulaminem utrzymania czystości i porządku w m. st. Warszawa, oraz kontraktem jaki zawarliśmy z m. st. Warszawa.

Początkowy etap realizacji odbioru odpadów komunalnych, wiązał się z licznymi wyzwaniami dla nas jako nowego operatora. W celu sprostania nie tylko wymogom prawnym oraz kontraktowym, lecz również oczekiwaniom społeczności lokalnej, podjęliśmy wzmożone i intensywne działania zmierzające do zapewnienia najwyższego standardu świadczenia usług, charakteryzujących się znaczną doniosłością dla wszystkich mieszkańców.

W świetle powyższego z niepokojem przyjmujemy doniesienia medialne, w ramach których przedstawiani jesteśmy jako odpowiedzialni za „Bajzel śmieciowy jakiego niebyło”. W swoich działaniach, konsekwentnie i nieustannie, uwzględniamy specyfikę realizowanych przez nas usług. Dążymy do rozwiązywania występujących problemów. Powyższe możemy osiągnąć, wyłącznie otrzymując zgłoszenia poprzez system „Warszawa 19115”, będącego oficjalnym kanałem komunikacji, ustalonym przez m. st. Warszawa. Skrupulatnie i wnikliwie analizujemy wszystkie zgłoszenia jakie przekazywane są za pośrednictwem systemu „Warszawa 19115”. W efekcie udało nam się w stosunkowo krótkim czasie diametralnie ograniczyć ilość składanych reklamacji i utrzymujemy ją na niskim poziomie, nieustannie dążąc do jego dalszego obniżenia.

Jako partner m.st. Warszawa i mieszkańców Białołęki i Targówka, w misji zapewnienia czystości i porządku na terenie Państwa dzielnicy, wnioskujemy o merytoryczne rozwiązywanie ewentualnych problemów, odstępując od podsycania nastroi społecznych. Wierzymy w pozytywne przyjęcie naszej deklaracji.

 

 

zdjęcie na górze: śmieciarka konsorcjum Partner na Targówku / fot. targowek.info

 

22
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx