Poszukiwany Mariusz Pietrowski

6
Share

Prokuratura wydała list gończy za mieszkańcem ulicy Janinówka.

 

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Warszawa Targówek poszukują 44-letniego Mariusza Pietrowskiego, syna Henryka, ostatnio zamieszkującego w Warszawie na Targówku Mieszkaniowym przy ul. Janinówka.

Mężczyzna ścigany jest na podstawie Listu Gończego wydanego przez Prokuraturę Krajową w Warszawie, w celu tymczasowego aresztowania. Podejrzany jest o przestępstwo z art. 56 ust. 3 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Artykuł 56 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii dotyczy wprowadzania do obrotu środków odurzających, substancji psychotropowych, słomy makowej lub nowych substancji psychoaktywnych (albo uczestniczenia w takim obrocie). Ustęp 3 dotyczy znacznej ilości tych substancji – za ich wprowadzanie do obrotu sprawcy grozi od lat 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze zwracają się z prośbą do wszystkich, którzy znają miejsce pobytu poszukiwanego o kontakt pod nr tel. 22 603 81 71, 22 603 86 69 wew. 113, lub z najbliższą jednostką Policji. Informacje można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej, pisząc na adres: dyzurny.kp-targowek@ksp.policja.gov.pl.

Policjanci jednocześnie zapewniają o utrzymaniu tajemnicy, co do osoby informującej ( art. 280 § 2 kpk ).

Poszukiwany Mariusz Pietrowski/ fot. Policja

 

zdjęcia: Policja

6
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx