Duchy na Tykocińskiej? Dźwięki niepokoją mieszkańców

8
Share

No dobra, trochę sobie z tym tytułem pożartowaliśmy. Ale dziwne dźwięki dochodzące z rur są realnym problemem mieszkańców kamienicy.

 

Nietypowe hałasy w kamienicy przy Tykocińskiej 38 (zaraz obok przychodni) pojawiły się początkiem sezonu grzewczego i na pewno są z nim związane. Tyle, że nikt nie wie, co to dokładnie jest.

„Zauważyłem problem dziwnego dźwięku, który wydobywał się na klatce schodowej. Ten dźwięk niepokoił mieszkańców”mówi Radiu Kolor Kamil Maciejczuk, mieszkaniec domu na Tykocińskiej, szef popularnego targóweckiego kebabu, a także od niedawna radny Targówka.

„Zgłaszaliśmy to już wielokrotnie. Nikt się tym nie przejmuje. Spółdzielnia odsyła nas do wspólnoty mieszkaniowej, a wspólnota do spółdzielni” – narzeka na uciążliwy hałas dziennikarzom radia Kolor inna lokatorka kamienicy.

Na szczęście nie jest do końca tak , że nikt się tym nie przejął. Firma Veolia sprawdziła węzeł cieplny, wyczyściła filtry i sprawdziła ciśnienie na pompach. Tyle, że wiele to nie zmieniło. Administracja poradziła więc mieszkańcom pozostawić grzejniki w „pozycji maksymalnie otwartej na 1-2 dni”.

To powinno pomóc i uciszyć niepokojące dźwięki z rur na Tykocińskiej. Chyba, że to faktycznie duchy;)

 

zdjęcie na górze: ul. Tykocińska / fot. archiwum targowek.info

 

Czytaj też: Tykocińska – ulica, której już nie ma

 

8
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx