Dzień Pizzy już 9 lutego. Znamy miejsce, gdzie świętują cały miesiąc!

7
Share

Wielu czytelników nie może doczekać się Międzynarodowego Dnia Pizzy, który jest obchodzony co roku na całym świecie 9 lutego. Wtedy to, wiele pizzerii wywiesza atrakcyjne oferty menu. Jest to gratka dla wielu smakoszy tego popularnego przysmaku. Któż z nas nie lubi zjeść czasem dobrej, chrupiącej pizzy?

 

 

Pizzeria, która zapowiada Dzień Pizzy przez cały miesiąc.

San Giovanni to włoska restauracja, która wypieka pizzę w 400 stopniach Celsjusza, wykorzystując przy tym zaczerpniętą prosto z ojczyzny słonecznych pomidorów starą kampanijską recepturę rodem z Neapolu.

Otóż, w tym miejscu Dzień Pizzy będzie trwać nie tylko przez jeden dzień, ale przez cały miesiąc! Akcja nazywa się „Jesz, ile chcesz” i polega na tym, że płacisz na początku i zamawiasz dowolną ilość kawałków pizzy. Tyle ile będziesz chciał zjeść!

Akcja będzie trwać cały miesiąc już od 1 lutego. Jest to dobra propozycja zwłaszcza dla wszystkich amatorów pizzy, którzy nie lubią, kiedy szybko im się ona kończy. Możesz przenieść się na słoneczny półwysep Apeniński i skosztować włoskich smaków w samym środku zimy!

 

 

Ale jeszcze z jednego powodu jest to miejsce warte odwiedzenia. Miesiąc Pizzy, może być dobrym pretekstem, by zabrać swoją drugą połówkę do San Giovanni w Walentynki! Włoskie wnętrza restauracji na pewno zapewnią Wam wspaniały nastrój.

Dlatego jeśli chcesz spędzić miło chwile przy bardzo smacznej kuchni, to nie zwlekaj. Piszcie, czy Wam smakowało! Jesteśmy ciekawi Waszej opinii.

San Giovanni, Targówek, ul. Kondratowicza 22
Poniedziałek- Niedziela 12.00- 22.00
www.pizzeriasangiovanni.pl
tel. 22 425 15 15

 

artykuł sponsorowany

 

7
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx