Szokująca dewastacja samochodu. Wybryk czy zemsta? | | targowek.info

Szokująca dewastacja samochodu. Wybryk czy zemsta?

Na parkingu pod blokiem przy ul. Rembielińskiej ktoś w wymyślny sposób zniszczył zaparkowane auto.

 

O tym, że parkowanie na ulicy w naszej dzielnicy wiąże się ze sporym ryzykiem, wiadomo nie od dziś. Urywane lusterka, wybijane szyby, kradzione koła, kradzione tablice rejestracyjne, czasem kradzione całe samochody. To, niestety, zdarza się często. Ale tego, co spotkało w weekend na Bródnie właściciela srebrnego Forda Focusa, jeszcze nie było.

Zaparkowany na ul. Rembielińskiej samochód ktoś zdewastował w wyjątkowo wyrafinowany sposób. Auto pobazgrano ze wszystkich stron kolorowymi spreyami, przebito opony, połamano wycieraczki, a jakby tego było mało, szpary przy drzwiach, masce, a nawet drzwiczkach do wlewu paliwa dokładnie zalepiono pianką montażową.

Zniszczony Ford parkował w równym rzędzie pomiędzy innymi samochodami – ale żadne inne auto nie zostało uszkodzone. To rodzi podejrzenie, że dewastacja nie była przypadkowym chuligańskim wybrykiem, a samochód został wybrany celowo.

Zdewastowany Ford na ul. Rembielińskiej/ zdjęcia publikujemy dzięki uprzejmości pani Agnieszki

 

Zdjęcia zniszczonego auta z Bródna umieściła w niedzielę na Facebooku pani Agnieszka, która przypadkowo zauważyła dewastację podczas spaceru z psem. Pod jej postem rozgorzała dyskusja mieszkańców dzielnicy na temat powodów zdarzenia. Większość rozmówców skłania się ku podejrzeniu kobiecej zemsty na właścicielu auta za domniemaną zdradę.

Czy tak jest naprawdę – w tej chwili jeszcze nie wiadomo. Profilaktycznie zalecamy naszym czytelnikom wierność w związkach. Nawet tym, którzy nie mają samochodu.

 

Czytaj więcej na temat: Parkowanie na Bródnie i Targówku

 

PRZECZYTAJ TEŻ:

9 komentarzy na temat “Szokująca dewastacja samochodu. Wybryk czy zemsta?

 • 22 maja 2020 o godz. 02:04

  Hmmm. Przy aktualizacji strony, zniknęły wszystkie komentarze. Nie twierdzę że to celowe, ale powtórzę jeszcze raz. Osoba która dopuściła się tego czynu powinna być poddana przymusowej, kilkumiesięcznej obserwacji psychiatrycznej w zamkniętym ośrodku.

  Jeśli ktoś przynosi na miejsce przestępstwa sprej i piankę montażową i wykorzystuje je metodycznie, zgodnie z góry przyjętym planem, to nie mówimy tu o działaniu w afekcie, tylko o jakiejś dewiacji.

 • 22 maja 2020 o godz. 11:13

  Komentarze zostały usunięte celowo. Czy to nowa polityka redakcji Targówek.info?

 • 22 maja 2020 o godz. 11:43

  Szanowni czytelnicy, w wyniku awarii i związanej z nią konieczności aktualizacji bazy danych, faktycznie ze strony zniknęły komentarze napisane w ostatnich kilkudziesięciu godzinach. Nie było w tym nic celowego, ani tym bardziej nic politycznego:)

  Jak zawsze zachęcamy do komentowania, oczywiście w kulturalny sposób.

  redakcja targowek.info

 • 22 maja 2020 o godz. 13:00

  w PR3 też była ostatnio awaria.
  Przypadek? Nie sądzę…

 • 29 maja 2020 o godz. 23:17

  w PR 3 to akurat pozłacana młodziez z lat 60tych wyjechała do Sopotu.
  Przypadek? Nie sądzę…
  Zobaczymy teraz pozłacaną młodziez z lat 80tych… :)

 • 29 maja 2020 o godz. 23:22

  Czy może redakcja Targówek.info wyjasni mi, dlaczego prezydent Trzaskowski nie wypłacił mi i reszcie nauczycielom naszej szkoły pełnego wynagrodzenia???? To, że pracujemy on-line, to nie powód, że mamy nie jeść, a nasze dzieci głodować!
  Rozumiem, że pieniędzy ni ma i ni będzie, ale jakoś na lgtedeibzde i panią z sb pan Trzaskowski pieniądze znajduje!

 • 30 maja 2020 o godz. 09:27

  @wkurzona nauczycielka – troll z pani czy może jednak absencja za duża? U nas w szkole wszyscy mają normalne wynagrodzenia.

 • 2 czerwca 2020 o godz. 02:24

  Trzaskowski – Na 59 obietnic, które są policzalne, Rafał Trzaskowski nie dotrzymał 55. Właśnie zaktualizowaliśmy stronę Trzaskowskiwatch.com, każdy z państwa będzie mógł zobaczyć źródło tych obietnic i dokładne cytaty, którymi posługiwał się Rafał Trzaskowski podczas kampanii prezydenckiej. Zobaczą Państwo, że nikt do tej pory nie robił sobie takich żartów z własnego programu jak Rafał Trzaskowski. Dalej nie ma wizji zarządzania miastem, a dalej mamy dziwaczne projekty jak strefa palet, jak wydawanie pieniędzy na programy LGBT plus – wyliczał były kandydat na prezydenta stolicy

 • 4 czerwca 2020 o godz. 14:18

  @Duzzy – nikt do tej pory to nie zrobił sobie takiego żartu z prezydentury jak Duda i nikt nie zrobil sobie takiego żartu z prezydenta jak PiS i Kaczyński z Dudy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.