Remont nawierzchni na Trockiej | | targowek.info

Remont nawierzchni na Trockiej

W sobotę 6 czerwca o godzinie 5:00 rozpocznie się remont na ulicy Trockiej. Wymiana nawierzchni jezdni i krawężników łączą się z zamknięciem ulicy na niemal 10 dni.

 

To kolejna przebudowa, która utrudni dojazdy w tej okolicy. Przez ponad tydzień zamknięty dla ruchu będzie odcinek Trockiej od ul. Pratulińskiej do ul. Radzymińskiej. Prace potrwają aż do 15-tego czerwca.

Remont Trockiej. Komunikacja miejska

W tym czasie zostaną poprowadzone objazdy ulicami: Radzymińska- Gorzykowska – Handlowa – Pratulińska. Ta trasa obowiązuje autobusy linii: 140, 199, 256, 340, 345 i 738. Natomiast 212 i jadący do Wołomina autobus nocny N62 zostaną skierowane na objazd ulicami Gorzykowską i Radzymińską.

Jak zapowiadają urzędnicy, jeszcze w tym roku planowany jest dodatkowy remont chodników i wymiana latarnii ulicznych na Trockiej. W 2021 ulica prowadząca do metra będzie w pełni odnowiona. 

 

wszystkie zdjęcia: ZDM

 

Zobacz także: Ogromny mural obok stacji metra. Tylko… Czy oni czegoś nie pomylili?

 

PRZECZYTAJ TEŻ:

18 komentarzy na temat “Remont nawierzchni na Trockiej

 • 5 czerwca 2020 o godz. 19:04

  O 5 rano? Nie za wcześnie? Znowu się nie wyśpię.

 • 5 czerwca 2020 o godz. 22:48

  My, Kierowcy, do złych wiadomości przyzwyczailiśmy się. Proszę Nas więcej nie denerwować ;-)

 • 6 czerwca 2020 o godz. 12:07

  Może ktoś wie, kiedy będzie włączony buspas na Radzymińskiej w stronę Marek (Od Trockiej do Łodygowej)?

 • 6 czerwca 2020 o godz. 12:58

  A może ktoś wie kiedy remont dalszej części Trockiej i Borzymowskiej plus obiecane rondo na skrzyżowaniu dwóch powyższych ulic oraz Korzona?

 • 6 czerwca 2020 o godz. 18:58

  Zamiast za jednym zamachem poszerzyć ulice, bo z dwóch stron duzo miejsca bez straty dla miejsc parkingowych to oni tylko frezowanie robią. A za pol roku latarnie. Dramat

 • 6 czerwca 2020 o godz. 20:40

  dokładnie przede wszystkim powinni poszerzyć ulice!!!

 • 6 czerwca 2020 o godz. 23:28

  Kuź…a – miłośnicy sowieckiego planowania miasta z autostradami zamiast ulic się obudzili.

 • 7 czerwca 2020 o godz. 07:32

  Powinni chociaż zrobić lewoskręty w conajmniej dwóch miejscach aby jedno skręcające auto nie blokowało całego ruchu. Kto mówi o autostradzie???

 • 7 czerwca 2020 o godz. 12:19

  @SP315 – dwa posty powyżej sugerują poszerzenie ulicy a nie lewoskręty, to już oznaczałoby czteropasmówkę między blokami, czyli dla większości naszych kierowców właśnie autostradę. Bo kto by wówczas jeździł tamtędy 50 km/h.

  A co do lewoskrętów to zgoda, te by się przydały i to zrobione w taki sposób, by to jadący prosto musieli je omijać. To również wpływa na obniżenie prędkości i zwiększenie bezpieczeństwa.

  Przydałaby się też ścieżka rowerowa łącząca tę na Radzymińskiej z tą nową przy metrze Trocka.

 • 7 czerwca 2020 o godz. 17:25

  @Jan – 100% racji. Również co do wyprofilowania geometrii skrzyżowań, kiedy to jadący prosto omija lewoskręt a przy okazji takie rozwiązanie spełnia rolę szykany lepszej niż progi zwalniające, np przy Lidlu, przez które ciężarówki ze złomem przejeżdżając grubo ponad 50 km/h generują hałas jak podczas wybuchu bomby. Ponadto warto też chyba pomyśleć nad zmniejszeniem wysokości krawężników w obrębie miejsc parkingowych. Auta, które takie miejsca zajmują, bądź opuszczają – siłą rzeczy robią to bardzo powoli dodatkowo tamując płynność ruchu.

 • 7 czerwca 2020 o godz. 17:58

  Najbardziej za poszerzeniem ulicy Trockiej głosują ci co tu nie mieszkają.
  O ile po stronie bazarku byłoby to jakoś moźliwe to po stronie Gajkowicza ulica byłaby pod samymi oknami. Chcielibyście tak mieszkać? Moźe od razu postulujcie autostradę. Wam kierowcom ciągle mało i mało. Wszystko pozamieniajcie w autostrady. Poszerzajcie pod swoimi oknami mądrale.

 • 7 czerwca 2020 o godz. 18:16

  Taki jest, poszerzyć ulice, zlikwidować chodniki i przerobić na miejsca parkingowe i wycofać autobusy zawalidrogi! Tak zrobić,żebym mógł 200-tką lecieć po Trockiej, Borzymowskiej, Korzona, Samarytance. Bo mogę, bo mam dobry wóz i mi się należy!!! A piesi won, na wieś!

 • 7 czerwca 2020 o godz. 19:45

  Z zacisza, dokońca nie wiem kiedy w końcu będzie ten buspas. Ostatnio jadąc na odcinku od Trockiej do Łodygowej pojawiły się nowe znaki na których jest napisany przekreślony buspas. Możesz spojrzeć na ostatnie artykuły targowek.info albo w internecie możliwe że jest o tym buspasie napisane. Pozdrawiam

 • 7 czerwca 2020 o godz. 20:42

  Tak, masz BMW ale widać, źe do szkoły było ci pod górkę i pod wiatr. A mnie zawsze mówili, źe BMW jeźdźą tylko chłopaki z miasta. Popytaj ich, moźe wiedzą jak się pisze „szypkizbmw”

 • 8 czerwca 2020 o godz. 11:46

  Obowiązkowo powinna powstać od razu ścieżka rowerowa wzdłuż ulicy Trockiej i połączona ze ścieżką przy Kołowej a z drugiej strony wzdłuż Korzona do pola PGR.
  Obecnie Targówek Mieszkaniowy jest całkowicie odcięty od sieci ścieżek rowerowych. Z Targówka nie można wydostać się ani w kierunku Bródna ani w kierunku Zacisza ani w kierunku Centrum.
  Swoją drogą dziwne że remontowany jest ten lepszy odcinek Trockiej. W dużo gorszym stanie jest ten od Borzymowskiej i sama Borzymowska

 • 8 czerwca 2020 o godz. 12:54

  Super! Najbardziej ucieszyło mnie ostatnie zdanie z artykułu: „W 2021 ulica prowadząca do metra będzie w pełni odnowiona”. Jeszcze od 7 do 19 miesięcy i ulica będzie jak nowa. Nam nadzieję, że wszystko jest dobrze zaplanowane przy remoncie tak dużej ulicy.

 • 8 czerwca 2020 o godz. 17:55

  No i jakiś super mądrala zorganizował remont!!!!! Brawo!!!! Przywilejem idioty jest rysowanie sobie na mapie objazdów jak dziecko przy łamigłówkach. Ale ono nie musi się martwić konsekwencjami swoich decyzji. Dla mieszkańców tragedia. Szacunek do mieszkańców od czasu budowy metra – zerowy.

 • 10 czerwca 2020 o godz. 08:54

  W dużym poważaniu mają drogowcy mieszkańców Zamiejskiej, od czwartku na być zamknięty wjazd na bazarek od Trockiej, więc jak cwaniaczki handlarze z bazarku dostarczą towar – przez Zamiejską! Tworząc ogromy ruch i korki. A mają swój parking i nie są usłużni zamykając go jako teren prywatny – taka banda cwaniaków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.