Zaginęła 20-letnia Laura Wawrzynowicz z Bródna. Zagrożenie życia

10
Share

Policja poszukuje zaginionej Laury Warzynowicz z ulicy Malborskiej. Kobieta wyszła z domu 26 czerwca i do dzisiaj nie wróciła. Ktokolwiek ją widział, proszony jest o pomoc.

 

Jak informują policjanci, Laura Wawrzynowicz, lat 20, wyszła z mieszkania babci przy ulicy Malborskiej 6 w Warszawie dnia 26 czerwca 2020 roku i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis: wiek z wyglądu 20 – 21 lat, sylwetka normalna, włosy długie czarne kręcone uczesane w warkoczyki koloru białego, nos prosty, uzębienie pełne, wzrost ok. 175 cm, oczy piwne lub czarne, uszy małe przylegające. Ciemny kolor skóry.

Dodatkowe informacje przekazuje profil SOS Zaginięcia. Laura Wawrzynowicz na przedramieniu posiada tatuaż przedstawiający motyla, kwiaty (róże), napis i cyfrę. Na biodrze tatuaż przedstawiający smoka.

Serwis podkreśla, że w tym przypadku mamy do czynienia z zagrożeniem życia.

W chwili zaginięcia na Bródnie kobieta była ubrana w spodnie dresowe, koszulkę typu t-shirt i białe buty „Guess”. Miała też torebkę typu listonoszka koloru czarnego na srebrnym łańcuszku.

Dodajmy, że Laura Wawrzynowicz z ul. Malborskiej jest rozpoznawalną osobą. Niedawno występowała w programie „Projekt Lady” w telewizji TVN.

Wszelkie informacje na temat zaginionej prosimy kierować do Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Warszawa Targówek, pod nr tel. 47 723 81 71.

 

https://www.facebook.com/zaginiecia/posts/646737172604365
10
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx