Regulamin

Regulamin serwisu internetowego Targowek.info

 

1. Jeśli wyraźnie nie zaznaczono inaczej, prawa autorskie do wszystkich artykułów i zdjęć umieszczonych w serwisie są zastrzeżone na rzecz Targowek.info

2. Dozwolone jest rozpowszechnianie części artykułów lub zdjęć zamieszczonych w serwisie Targowek.info na prawach cytatu prasowego – pod warunkiem wyraźnego podania źródła cytatu (www.targowek.info), a na stronach internetowych także pod warunkiem umieszczenia aktywnego linka prowadzącego do serwisu www.targowek.info

3. Nazwy handlowe i nazwy towarów firm występujące w artykułach umieszczonych w serwisie mogą być lub są znakami towarowymi lub nazwami zastrzeżonymi odpowiednich firm i są podane wyłącznie w celach informacyjnych.

4. Opinie publikowane w komentarzach pod artykułami należą wyłącznie do ich autorów. Serwis Targowek.info nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

5. Zabronione jest umieszczanie w komentarzach pod artykułami opinii, które zawierają treści lub materiały niezgodne z obowiązującym prawem RP, a w szczególności są wulgarne, obsceniczne, nienawistne, zawierające groźby, obrażające czyjeś uczucia lub zmierzające do naruszenia praw innych osób, a także reklam, promocji oraz linków do innych stron internetowych.

6. W przypadku zaistnienia w komentarzach treści wymienionych w pkt 5. serwis Targowek.info zastrzega sobie możliwość ich modyfikacji (poprzez zastąpienie nieodpowiedniej treści gwiazdkami „***”), a w skrajnych przypadkach całkowite usunięcie tych komentarzy.

7. Targowek.info umożliwia swoim użytkownikom korzystanie z serwisu w sposób anonimowy, jednak w celu pełnego wykorzystania usług oferowanych przez serwis możliwe jest podanie imienia (nicku), adresu e-mail lub strony www. Podanie tych informacji nie jest konieczne do korzystania z serwisu i ma charakter całkowicie dobrowolny. Informacje te nie pozwalają na identyfikację użytkowników i za ich pomocą nie są przetwarzane dane osobowe.

8. Każda osoba lub firma korzystająca z serwisu Targowek.info (w szczególności cytując fragment serwisu, umieszczając komentarz pod artykułem, lub zamieszczając ogłoszenie) tym samym przyjmuje do wiadomości i całkowicie akceptuje zawartość niniejszego regulaminu.

 

Kliknij tutaj, aby uzyskać informacje na temat przechowywania informacji przez pliki „cookies” oraz sposobach ich wyłączania w przeglądarce internetowej.