Zobacz walkę Tomasza Adamka na wielkim ekranie

0
Share

Bilety nie są tanie, ale i stawka ogromna. Multikino organizuje oglądanie sobotniej walki Tomasza Adamka z Travisem Walkerem na kinowym ekranie.

 

Szykuje się ostre starcie. Pięściarze powalczą o pas federacji IBF North American wagi ciężkiej. Tomasz Adamek to najlepszy polski bokser ostatnich lat. Tym razem w ringu zmierzy się z rodowitym Teksańczykiem Travisem Walkerem, nazywanym z racji swoich warunków fizycznych „Pociągiem towarowym”.

Adamka przestawiać polskim fanom nie trzeba. Ma 35 lat i mierzy 189 cm. Był zawodowym mistrzem świata organizacji IBF i IBO w kategorii juniorciężkiej oraz WBC w kategorii półciężkiej. W zeszłym roku zatrzymał go Witalij Kliczko, ale Adamek szybko otrząsnął się z porażki. Jego bilans to 46 zwycięstw (28 nokautów) i dwie porażki.

Mierzący 194 cm 33-letni Travis Walker ma za sobą 38 wygranych, 7 porażek i 1 remis. Młody Amerykanin jest ponoć zadziorny i pewny siebie, nawet jeśli nie stawia się go w roli faworyta wieczoru.

Walka odbędzie się w USA, a obejrzeć ją można tylko w płatnych telewizjach. A także w Multikinach, także w naszym na Targówku. Bilety można kasach kina i na stronie internetowej. W przedsprzedaży kosztują 29 zł, natomiast w dniu walki 39 zł.

Walka Adamek vs. Walker, Sobota (8.09), godz. 21. Multikino Targówek.

0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx