Ruszają remonty na Fantazyjnej i Tarnogórskiej | | targowek.info

Ruszają remonty na Fantazyjnej i Tarnogórskiej

Dwie uliczki na Zaciszu doczekały się nowej nawierzchni i równych chodników.

 

 

O tym, że Fantazyjna i Tarnogórska trafią do remontu, pisaliśmy już w czerwcu. Dziś wiemy, że zacznie się on na nich równocześnie we wtorek 20 października 2015 r.

Konkretnie prace będą prowadzone tutaj:

* ul. Fantazyjna na odcinku Gilarska – Radzymińska. Nawierzchnia jezdni jest w bardzo złym stanie technicznym (zniszczona została kilka lata temu podczas remontu kanalizacji i fatalnie odbudowana). A w związku z planowaną rozbudową metra i przeniesieniem bazaru w tę okolicę znacznie zwiększy się na niej natężenie ruchu.

* ul. Tarnogórska na odcinku ul. Bajeczna – ul. Krzesiwa. Nawierzchnia jezdni w bardzo złym stanie technicznym, wymagane jest też wzmocnienie podbudowy. Natężenie ruchu pojazdów zwiększyło się tutaj po zakończeniu przebudowy ul. Potulickiej, ponieważ wytworzył się skrót pomiędzy ul. Łodygową i Radzymińską umożliwiający ominięcie zatłoczonego skrzyżowania Łodygowej z Radzymińską.

W związku z remontem ul. Tarnogórskiej od 26.10.2015 r. od początku kursowania do odwołania linia 740 zostaje skierowana na trasę zmienioną w kierunku Nadmy. Trasa przebiegać będzie bezpośrednio ulicą Radzymińską z pominięciem  ulic: Tarnogórskiej i Tużyckiej.

 

zdjęcie na górze: archiwum targowek.info

PRZECZYTAJ TEŻ:

7 komentarzy na temat “Ruszają remonty na Fantazyjnej i Tarnogórskiej

 • 20 października 2015 o godz. 09:09

  Chyba wiosną malowali pasy na ul. Tarnogórskiej, do dziś nie ma chodnika po całej jednej stronie tej ulicy bo teren jest nie wiadomo czyj ?
  Przedszkole które otwarto przy tej bardzo ruchliwej ulicy to jakieś nieporozumienie. Pasy przechodzące przez ulicę idą dosłownie w płoty domów do nikąd bo brak chodników. Autobus który tędy jedzie to jakaś pomyłka raz że jest tu za wąsko bo samochody parkują na tej części bez chodnika a uczestnicy muszą przepuszczać autobus który jedzie bo jest tak wąsko. Mieszkańcy Wilna i Wołomina zrobili sobie tą drogę jako przejazdową. Doły w jezdni w deszczową pogodę to koszmar każdego pieszego. Chamscy kierowcy jada z całym impetem ochlapując pieszych. Nie sposób się schować przed ochlapaniem NIE MA GDZIE.

 • 20 października 2015 o godz. 19:17

  Na Fantazyjnej to miejscami brak chodników a te, które są to wąskie paski. Teraz będą tamtędy puszczać setki ludzi? To nonsens! Tam nie może się minąć dwoje średniej tuszy mieszkańców. Ten bazar tak przewalił ludziom w głowie, że całkowicie przestali myśleć. Tam potrzeba ogromnego parkingu i szerokich ulic dojazdowych. Takich z szerokimi chodnikami. Różni znajomkowie postanowili wybudować sobie budy na wynajem i prą do przodu bez względu na wszystko.

 • 20 października 2015 o godz. 21:07

  Jak nie było remontu na tarnogorskiej tak nie ma a 20 minął…

 • 25 października 2015 o godz. 20:03

  jaki remont? Jest 25 a na Fantazyjnej nic się nie dzieje

 • 28 października 2015 o godz. 12:18

  A co z przejście do stacji PKP Wilno?

 • 29 października 2015 o godz. 10:24

  Czy ktoś wie ile czasu potrwa remont na Tarnogórskiej?

 • 29 października 2015 o godz. 19:59

  Zuza-remont do 29 12 2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.