Co robić w weekend na Targówku | targowek.info

Co robić w weekend na Targówku

Festyn w stylu Wicha, piknik ekologiczny, a może bicie rekordu selfie ze znanym YouTuberem? Wybór należy do was. Oto najciekawsze imprezy w dzielnicy w weekend 10-11 czerwca.

 

Wiechowisko – sobota 10.06, od godz. 12:30

„Wiechowisko” to piknik w niezapomnianym stylu warszawsko-praskim, który odbędzie się w sobotę w godz. 12.30-22.00 w Parku Wiecha na Targówku (Mieszkaniowym).

Program występów:
12.30 – finał II Turnieju Wypowiedzi Satyrycznej o Laur Wiecha w kategorii szkolnej.
14.00 – pokaz z udziałem retro bicykli
15.00 – pokaz iluzji
16.00 – Zespół Sztajerek z Targówka nauka i pokazy tańców warszawskich.
17.00 – finał II Turnieju Wypowiedzi Satyrycznej o Laur Wiecha w kategorii dorosłych
19.00 – Show Tomasza Jachimka
20.00 – wręczenie nagród
20.15 – Potańcówka przy muzyce Warszawskiej Kapeli z Targówka

 

Bicie rekordu selfie – sobota 10.06, od godz. 12:00

W centrum handlowym Atrium Targówek przy ul. Głębockiej goście centrum razem ze znanym YouTuberem Marcinem Dubielem będą bić rekord w zrobieniu jak największej liczby zdjęć w określonym czasie. Wydarzenie związane jest z premierą aplikacji ShopFun w Atrium Targówek, dzięki której goście centrum będą mogli spędzić czas na zakupach, urozmaicając sobie wizytę elementami gry i zabawy, a przy okazji zdobywając atrakcyjne nagrody.

Aby wziąć udział w biciu rekordu, trzeba ściągnąć na telefon aplikację ShopFun i zrobić sobie zdjęcie z Marcinem Dubielem. Dla osób, które odwiedzą centrum i ściągną aplikację organizatorzy zaplanowali ponad 1 500 prezentów. Wydarzenie „Bijemy rekord z aplikacją ShopFun” w Atrium Targówek odbędzie się
w godzinach 12.00-18.00.

 

Piknik ekologiczny – niedziela 11.06. od godz. 12:00

Rodzinny Piknik Ekologiczny odbędzie się w Parku Bródnowskim w niedzielę od godz. 12:00 do 20.00. Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Dzielnicy Targówek przygotował Ekologiczną Grę Edukacyjną z nagrodami. Ponadto będzie można m.in. wymienić elektrośmieci na sadzonki i oznakować rower na stoisku policyjnym (do oznakowania roweru niezbędny jest dowód zakupu). PGR Bródno zaprosi dzieci na przejażdżki na kucykach, odwiedziny w przydomowym zoo oraz zabawy z masą solną i piaskiem kinetycznym.

Program występów:
godz. 15:25 – Pokazy iluzji
godz. 15:55 – Kosmokwaki
godz. 16:55 – Pokazy iluzji
godz. 17:15 – Występ zespołu – Diadem
godz. 18:30 – Występ zespołu Power Play

 

PRZECZYTAJ TEŻ:

18 komentarzy na temat “Co robić w weekend na Targówku

 • 9 czerwca 2017 o godz. 08:13

  A te pokazy iluzji to co to? Są pieniądze na nową ulicę, czary mary, pyk, nie ma pieniędzy?

 • 9 czerwca 2017 o godz. 09:03

  CO ROBIĆ? STAĆ W KORKACH W 500 :)))

  GODZINA 8:15. TRASA ŻUROMIŃSKA – DW .GDAŃSKI ZAJMUJE 35 MINUT :) ILE TO KM? LEPIEJ NIE WIEDZIEĆ. I TAK CODZIENNIE

 • 9 czerwca 2017 o godz. 09:21

  do Jan: 5km

  Prezydent Lech Kaczyński zaczął budowę obwodnicy Śródmiejskiej. ( przebudowa Ronda Starzyńskiego) Pani Prezydent HGW wstrzymała wszystko i mamy efekt jaki mamy. Niestety 12 lat rządów PO to czarny czas w historii Targówka.

 • 9 czerwca 2017 o godz. 10:53

  Jak Śpiewak zostanie Prezydentem Warszawy to będzie do Gdańskiego jechał Pan (Panie Janie) 2 godziny, z czego 15 minut na kajaku. Wszystko zwęzi i będzie wpuszczał do Śródmieścia tylko rowery.

 • 9 czerwca 2017 o godz. 11:15

  czemu prawie kazdy komentarz jak dzieje sie cos zlego jest skierowany w HGW…
  Ludzie rozumiem ze to prezydent WWa i sam za nia nie przepadam ale nie wszystko od niej zalezy…

  YEBAC PIS

 • 9 czerwca 2017 o godz. 11:23

  ja mam w d…. HGW nie wiem kogo to wina co sie dzieje na Targowku ale nie DZIEJE SIE NIC. Korki, natłok ludzi, brak miejsc parkingowych, korki, korki, wszedzie nowe osiedla.

  Co do obwodnicy to slyszalem X lat temu, że Sw. Wincentego mialo byc drogą ekspresową HAHAHAAHHAAHHAAHAHHAAHHAA.
  łączyć pragę z Rondem Żaba :D

 • 9 czerwca 2017 o godz. 11:30

  do III : Brak alternatywy… to mnie przeraża. Czy po czy pis jeden pies ….

  jak korki były to są większe.
  Wszyscy myslą, że jak otworzą MEtro to stanie się CUD i na Targówku nie będzie samochodów.
  Powiem wam więcje. Będzie gorzej :)

 • 9 czerwca 2017 o godz. 11:42

  Na Białołęce Pogodno i Garbarek a u nas (w Parku Bródnowskim) disco polo, a w komentarzach często pisze się, że na Białołęce mieszkają same słoiki. Oj teraz to oni mogą nam pojechać komentarzami… Żenada

 • 9 czerwca 2017 o godz. 13:24

  przynajmniej bedzi do czego się poruszać a nie jakieś starocia i zamuła.

 • 9 czerwca 2017 o godz. 16:11

  Jan jak będzie metro to będziesz miał alternatywę, nie będziesz musiał Wincentego czy to swoim autem czy 500-tką. Czy będą korki czy nie dla ciebie będzie to nieistotne jeśli będziesz chciał się przemieścić metrem. Teraz każdy narzeka bo nie ma wyboru, nie da się ominąć korków natomiast jak już metro dojdzie na Bródno będzie miał wybór. I jeżeli rzeczywiście jakieś korki na Wincentego będą to będą stać tam tylko ci którzy dokonali takiego wyboru, trudno więc będzie mieć do kogoś pretensje. Ja sam czekam na to metro bo wówczas rzeczywiście odstawię samochód.

 • 9 czerwca 2017 o godz. 16:36

  kolo: jaką alternatywnę będę miał w dostaniu się do Dw. Gdańskiego i metra 1? Tylko nie mów, że metrem 2 linii do Świętokrzyskiej i przesiadka… Bo to tylko mi jeszcze bardziej wydłuzy drogę, bo metro najblizsze na Trockiej :)

 • 11 czerwca 2017 o godz. 19:26

  Byłoby bardzo miło, jakby władze dzielnicy szanowały też tych mieszkańców, którzy w imprezie nie chcą brać udziału (a niestety mieszkaja blisko parku) i muszą spędzić niedzielne popołudnie słuchając tandetnego disco-polo. Nie mamy już środków na muzykę lepszej jakości?

 • 11 czerwca 2017 o godz. 23:33

  do M.
  masz rację. pseudo-muzyka d-p powinna być zakazana, lub jeżeli już musi być, to tylko w głęboko zamkniętych (podziemia) kręgach, aby osoby postronne i bierni słuchacze nie musieli być poddawani torturom niewymarłego WIRUSA LAT 90TYCH

 • 12 czerwca 2017 o godz. 07:24

  Do ma…ein84.

  Zgadzam się. Mieszkam tuż przy parku, chciałam spędzić spokojną, filmową niedzielę, a tutaj nawet mimo pozamykanych okien wdzierał mi się ten potworek i przeszkadzał w odpoczynku. Szkoda słów. Rozumiem, gusta są różne, ale na takiej imprezie powinno być coś neutralnego, co nie przeszkadza innym w spędzaniu wolnego czasu w taki sposób, w jaki by chcieli.

 • 12 czerwca 2017 o godz. 09:25

  do M. i nnych: to jest park. Miejsce rozrywki i spędzania wolnego czasu. Raz muzyka, raz sport, raz rycerze itp. Przeprowadzcie sie do Kampinosu

 • 12 czerwca 2017 o godz. 10:45

  Do Kampinosu też nie bo we Wrześniu ma tam grać podobno Zenon Matryniku najlepiej gdzies na Grenlandie :)

  Puścili by Rok,Punk, Hip hop też by było źle. Jak ktos jest marudny i zmarszczony to co by nie było będzie mu przeszkadzało. Taka od Polska mentalność

 • 12 czerwca 2017 o godz. 13:10

  Moi drodzy, jak mówiłam — nie spędzałam niedzieli w parku, tylko chciałam spędzić ją we własnym mieszkaniu. Pech chciał, że mieszkam w pobliżu parku.

  Naprawdę, szanujmy się nawzajem i nie wymuszajmy na innych zabawy we „najmojszy sposób”, bo to jest jakiś absurd. Jak ktoś ma ochotę na zabawę w rytmach disco-polo, z pewnością większość klubów w mieście oferuje taką rozrywkę. Bardzo jestem za tym, by koncertowały „w plenerze” grupy nieco bardziej znośne, o tekstach innych niż „majteczki w kropeczki”, czy „lubisz to, lubisz”, bo to ani smaczne, ani przyjemne dla ucha. „Publiczna” zabawa, zwłaszcza taka, która może złapać osoby trzecie (jak te, które mają nieszczęście mieszkać przy parku) powinna mieć jednak jakiś poziom, przynajmniej ten taki podstawowy. ;)

 • 12 czerwca 2017 o godz. 13:11

  + Panie Janie, co do przeprowadzki na jakieś zaciszne miejsce — dziękuję za poradę, jeśli sfinansuje mi Pan zarówno przejazd, jaki zakwaterowanie i pobyt na Grenlandii w komfortowych warunkach, chętnie na to przystanę. :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.