Dziś znów zamykają część Trasy Toruńskiej

4
Share

Korki będą na pewno. Pytanie: czy znów będą wypadki?

Trasa Toruńska vel S8 /fot. targowek.info

Trasa Toruńska vel S8 /fot. targowek.info

Uwaga! Firma J&P – AVAX S.A. i Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad znów będą się męczyć (i przy okazji męczyć nas) na Trasie Toruńskiej (S8) w rejonie wiaduktu ul. Głębockiej. Podobnie jak przed dwoma tygodniami, arteria będzie zamykana w obu kierunkach na kilkanaście godzin. Konkretnie:

* dziś, czyli we wtorek 3 września, od godz. 11.00 do godz. 22.00 zamknięta dla ruchu będzie północna jezdnia trasy głównej S8 w rejonie węzła Głębocka (w kierunku mostu Grota-Roweckiego),

* od soboty 7 września od godz. 8.00 do niedzieli, 8 września do godz. 16.00 zamknięta dla ruchu będzie południowa jezdnia trasy głównej S8 w rejonie węzła Głębocka (w kierunku Marek).

W obydwu przypadkach ruch samochodowy zostanie poprowadzony równoległymi jezdniami zbiorczo-rozprowadzającymi.

Oczywiście będzie dużo węziej i z pewnością będą korki. Jednak co najgorsze, podczas poprzedniego zamknięcia Trasy Toruńskiej w tym samym miejscu doszło do bardzo poważnego wypadku: na teoretycznie zamkniętym dla ruchu fragmencie trasy rozpędzony tir wjechał w tył samochodu osobowego, którym podróżowała pięcioosobowa rodzina. Cała piątka, w tym troje dzieci, trafiła do szpitala.

Uważajcie więc w tej okolicy na drogowców i na tiry – tym bardziej, że to nie ostatnie planowane zamknięcia i zwężenia na Trasie Toruńskiej.

4
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx